Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Nie ma to jak nabić sobie posta, podsumowującego innych...

Piotrek-> Jeśli są powody, to się marudzi ;] Nie będzie ich, to zaprzestaniemy męczenia. W ich brak jednak wątpię, bo nigdy nikomu żaden Moderator nie dopasuje dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nabić posta żeby podwyższyć tytuł:P
PoolishWerewolf>>>>>Mi jeden moderator dopasował, bo nie przesadza z władzą, a jak już da ostrzeżenie/degrada/bana to tylko kiedy musi, nie kiedy coś wymyśli/zachce mu się, no ale cóż, na pewno wielu by go zarąbało tłuczkiem do mięsa:P Na ale zawsze można pomarudzić na innych;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do przypietego posta w "Kwasach" to bedziemy tam wchodzic i sprawdzac czy wszystko jest w porzadku. A pozniej i tak beda narzekania, podobnie jak w temacie o gramsajtach, ze uzytkownik nie wiedzial jakie sa zasady a otrzymal degrad/ostrzezenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 18:27, Wojman napisał:

Co do przypietego posta w "Kwasach" to bedziemy tam wchodzic i sprawdzac czy wszystko jest
w porzadku. A pozniej i tak beda narzekania, podobnie jak w temacie o gramsajtach, ze uzytkownik
nie wiedzial jakie sa zasady a otrzymal degrad/ostrzezenie. :)


Hmm... może poproście CDP, żeby przypięte posty miały kolorowy tekst? Jak taki na przykład czerwony pojedzie po oczach, to nie ma bata żeby się potem wykręcali, że nie zauważyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 18:27, Wojman napisał:

Co do przypietego posta w "Kwasach" to bedziemy tam wchodzic i sprawdzac czy wszystko jest
w porzadku.

Mam nadzieje, że to nie są obiecanki cacanki a kolejny z obowiązków moderatora ;)

Dnia 16.08.2007 o 18:27, Wojman napisał:

A pozniej i tak beda narzekania, podobnie jak w temacie o gramsajtach, ze uzytkownik

To już problem tego użytkownika, trudno nie zauważyć przypiętego posta (zwłaszcza gdy temat zawsze pokazuje się od góry).

Dnia 16.08.2007 o 18:27, Wojman napisał:

nie wiedzial jakie sa zasady a otrzymal degrad/ostrzezenie. :)

Wydawało mi się, że za to samo przewinienie jest taka sama kara? Na początku można dawać ostrzeżenia, ale potem to degrad dla każdego- no bo przecież obywatel nie wpadnie na to, żeby dawać link wyśmiewający innych, no chyba że jest po degradach.

Mimo wszystko, liczę chociaż na Wojmana żeby przeglądał tamten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:16, Fumiko napisał:

Hmm... może poproście CDP, żeby przypięte posty miały kolorowy tekst? Jak taki na przykład
czerwony pojedzie po oczach, to nie ma bata żeby się potem wykręcali, że nie zauważyli...

Imho bardzo dobry pomysł :>
Ale temat od propozycji to ten http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&u=2127 .Co z tego, że nikt do niego nie zagląda,nic nie odpowiadają ale i tak do niego odsyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:23, Adamido napisał:

Ale temat od propozycji


Ale to była tylko podpowiedź dla Wojmana jak sobie mogą życie ułatwić. Mnie to ani ziębi, ani grzeje, przypięte posty czytam i kolorek mi niepotrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:23, Adamido napisał:

Co z tego, że nikt do niego nie zagląda,nic nie odpowiadają ale i tak do niego odsyłają.

Domyślam się, że to też wina moderatorów, że pracownicy CDP nie reagują na posty tam zawarte? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2007 o 21:16, Fumiko napisał:

Hmm... może poproście CDP, żeby przypięte posty miały kolorowy tekst? Jak taki na przykład
czerwony pojedzie po oczach, to nie ma bata żeby się potem wykręcali, że nie zauważyli...


Ten pomysł wypłynął już daaawno ;) I ode mnie i od TYHE, jednak żeby jeszcze "niebiescy" tam wchodzili to by było w ogóle super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:35, walgierz napisał:

Domyślam się, że to też wina moderatorów, że pracownicy CDP nie reagują na posty tam zawarte?
:>

Będę wspaniałomyślny i was tym nie obarczę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:16, Fumiko napisał:

Hmm... może poproście CDP, żeby przypięte posty miały kolorowy tekst? Jak taki na przykład
czerwony pojedzie po oczach, to nie ma bata żeby się potem wykręcali, że nie zauważyli...


Pomysl dobry, wart przemyslenia. Niemniej jednak przypiety post ma te zalete, ze jest widoczny na kazdej stronie, a co wiecej zawsze jest wyswietlany jako pierwszy. Wiec tlumaczenie, ze sie go nie widzi (szczegolnie zas w przypadku gdy odpowiada sie na inne posty z poprzednich stron) jest dla mnie co najmniej bardzo watpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 00:33, Deejay napisał:

Wojman dajesz rady ;) No normalnie wszystkie kłódki Twoje! ;)

No przecież już o tym wspominałem a Wy sie nadal czepialiście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 00:43, Samildanach napisał:

> Wojman dajesz rady ;) No normalnie wszystkie kłódki Twoje! ;)
ktos musi odwalic ta robote;p a widac iz Wojman jest obowiazkowy;p


Wojman odpowiedzial sobie na bardzo ale to zaje... bardzo wazne pytanie : Co lubi w zyciu robic . I zaczol to robic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 00:46, MEZIL napisał:

Wojman odpowiedzial sobie na bardzo ale to zaje... bardzo wazne pytanie : Co lubi w zyciu robic
. I zaczol to robic :]

nie uwazasz iz on po prostu wypelnia obowiazki;p moze to wyglada jakby lubil ale mysle iz tak nie jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 00:53, Samildanach napisał:

> Wojman odpowiedzial sobie na bardzo ale to zaje... bardzo wazne pytanie : Co lubi w zyciu
robic
> . I zaczol to robic :]
nie uwazasz iz on po prostu wypelnia obowiazki;p moze to wyglada jakby lubil ale mysle iz tak
nie jest;p


Ja juz w tym temacie nie bede spamowal . Powiedzialem to co mysle i wystarczy pa caluski :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 00:33, Deejay napisał:

Wojman dajesz rady ;) No normalnie wszystkie kłódki Twoje! ;)


Wow! Rezczywiscie sporo tego:)
Myslę, że w celach badawczo-naukowych furum winno uzyskać jeszcze jedną kategorię tematów - tematy zamknięte. Potem pojawiały by się statystyki, kto ile tematów zamknął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2007 o 23:22, Wojman napisał:

Pomysl dobry, wart przemyslenia. Niemniej jednak przypiety post ma te zalete, ze jest widoczny
na kazdej stronie, a co wiecej zawsze jest wyswietlany jako pierwszy. Wiec tlumaczenie, ze
sie go nie widzi (szczegolnie zas w przypadku gdy odpowiada sie na inne posty z poprzednich
stron) jest dla mnie co najmniej bardzo watpliwe.

Ale jak ktoś wchodzi do jakiegoś tematu po raz pierwszy, i widzi na otwartej stronie stronie 15 postów z rzędu to skąd ma wiedzieć, że ten pierwszy to akurat jest przypięty post, skoro w niczym się nie odróżnia od innych? Przypominam, że w tematach gdzie w ogóle nie ma przypiętych postów, zwykłe posty też zdarzają się być pierwsze na stronie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się