Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2007 o 20:24, Karharot napisał:

Efekt byłby taki że w miesiąc (góra dwa) na forum zostali by tylko pracownicy CDP i 11 czatujących
na "świeże mięso" moderatorów:)


Ej mozna by zrobic na tej podstawie wiele gier, filmow... Napisac ksiązki :) Tak jak w matrixie, niby jestesmy , ale tak naprawde nas nie ma :)

Bumber - Pół forum zbanowane, pół zdegradowane ( w pewnym momencie PROJEKT MODERATOR - TERMINATOR wymknął się spod kontroli... Kolejnymi ofiarami zaczęli stawać się pracownicy CDP, a nastepnie wszyscy ludzie, cały świat... ) Ale w końcu na świat przyszedł by wybraniec...

P.S - to nie ma charakteru spamerskiego, po prostu wyrażam jakoby swoją opinię na temat możliwej przyszłosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moderatorzy tworzyliby samodzielnie kolejne konta (ukrywając wcześniej IP) i nabijali sobie punkty tworząc kolejne konta. I wkrótce później na statystykach pojawią się te okropne liczby. A jak by się pokusili na degradowanie niebieskich, to wojna domowa jak w banku szwajcarskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:25, cinus` napisał:

> Powiedzmy próg zostania Degradatorem wynosi 50pkt...

Ja bym dał z 500 punktów albo i tysiąc, 50pkt to zdecydowanie za łatwo i za szybko możnaby
było zdobyć :P


W sumie masz rację, żywego mięska jest jakieś 30.000, wiec próg ofiar musialby zostać zawyzony to nie podlega wątpliwosci ;) Ale predzej czy poznie doszlo by do bratobojczych walk miedzy Degradatorami a Banitatorami o prestiż i takie tam sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile czasu zajęłoby Moderatorom rozpoczęcie poszukiwań opcji na banowanie pracowników CDP żeby sobie statystyki podwyższyć. :P Bo ilu by forumowiczów nie było, to i tak kiedyś się skończą. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:34, Adham napisał:

Ciekawe ile czasu zajęłoby Moderatorom rozpoczęcie poszukiwań opcji na banowanie pracowników
CDP żeby sobie statystyki podwyższyć. :P Bo ilu by forumowiczów nie było, to i tak kiedyś się
skończą. ;P


Jeden porządnie upolowany pracownik CDP to jakieś 100pkt :) Ale tu jest własnie taki myk , ze to pracownicy CDP produkują UsErów, czyli dostarczają pokarmu dla moderatorów.... Dlatego w sumie nie wiem jakby to mialo wygladac, (ewentualnie jak to bedzie wygladac...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:24, Karharot napisał:

Efekt byłby taki że w miesiąc (góra dwa) na forum zostali by tylko pracownicy CDP i 11 czatujących
na "świeże mięso" moderatorów:)


Za zbanowanie pracownika CDP dostaje się 3000pkt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 07:41, Dux napisał:

Za zbanowanie pracownika CDP dostaje się 3000pkt:P


Po czym pracownik się odbanuje, zbanuje się go znowu, kolejne 3000 pkt, on się odbanuje, zostanie znowu zbanowany, kolejne 3000 pkt...
To jak farmienie bossów z krótkim czasem respa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby zostać stróżem pokoju "Znajź mi rycerza" proszę się zgłosić, postem.

Wiem że to spam, ale nikt się nie zgłasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 18:14, Jane95 napisał:

Wiem że to spam, ale nikt się nie zgłasza.


"Wiem, że to spam, ale i tak to zrobię" :/
Ostrzeżenie zatem.
A jeśli nikt się nie zgłasza, to znaczy, że nikomu się nie chce. Szukaj chętnych w tamtym wątku, a nie po całym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze o Degrad... Ale żeby nie było: Jakie wy moderatorzy lubicie gatunki gier najbardziej? i jaka jest wasza najlepsza/najulubieńsza gra? Zapomniałem jeszcze spytać na jaka grę czekacie? (chociaż w sumie skoro to tu napisałem to nie zapomniałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 19:21, PRINCE JANEK napisał:

Nagrodę...? hmmm może chcę przejrzeć wątek i po wlepiać degrady. popatrzeć czy nie ma spamu
albo zamknąć temat albo hmm temu co najwięcej odgadł dać awans LOL>>>>


Jezu, za co? Muszę gdzieś znaleźc Wojmana i to wyjasnić, bo nie chcę być karany. W tych ostatnich tam linijkach SHARP zaczął off-topować, ale nie chcę być za to karany! Ja nie off-topowałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wielu z nas gra w guild wars, niektórzy tylko w guild wars ;]

Union Pacific---> nie dostaniesz kary za nie swoje winy, spokojnie... chyba, że gdzieś przeskrobałeś w temacie. Ale mam nadzieję, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 19:28, Budo napisał:

/.../

Wielu z nas gra w guild wars, niektórzy tylko w guild wars ;]

Union Pacific---> nie dostaniesz kary za nie swoje winy, spokojnie... chyba, że gdzieś
przeskrobałeś w temacie. Ale mam nadzieję, że nie.


Ja też mam wielką nadzieję :( Wysłałem e-mail do Wojmana z wyjasnieniem i przeprosinami, mam nadzieję, że przeczyta. My naprawdę nie chcieliśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się