Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2008 o 16:27, Mate0 napisał:

Jak zmowie gre u Was piorytetem i chce zeby doszła na piatek to kiedy najlepiej złożyć zamowienie????

Nie jestem pracownikiem sklepu, ale odpowiedź brzmi "dzisiaj". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:17, Olamagato napisał:

> Jak zmowie gre u Was piorytetem i chce zeby doszła na piatek to kiedy najlepiej
złożyć zamowienie????
Nie jestem pracownikiem sklepu, ale odpowiedź brzmi "dzisiaj". :)

już to zrobiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:17, gothicsheep napisał:

Optymalny? Nie powiedziałbym ;).

Jak na te "setki tysięcy userów" dziennie przychodzi 5-8 złoszeń, to moderatorów jest aż nadto. Pewnie, że niektórzy moderują za dwóch lub trzech, pozostawiając innym zero, ale to tylko potwierdza moją tezę. Są momenty, w których nie ma żadnego moderatora, ale to zawsze może się zdarzyć gdyż moderatorzy robią to w swoim "wolnym" czasie. A są takie godziny, gdy prawie nikt nie ma wolnego czasu.

Dnia 08.04.2008 o 15:17, gothicsheep napisał:

> No i dobrze by bylo gdyby przyszly moderator sam nie lamal regulaminu forum.

Wojman napisał, ale ja uściślę. Otóż moderator, żeby zostać moderatorem nie powinien NIGDY (never) złamać regulaminu. Ba, zasadniczo nie powinien mieć nawet ostrzeżenia. Jak na razie moderatorami zostawały osoby z absolutnie czystą kartoteką (z rzadkim wyjątkiem przyspieszonych awansów czy pochwał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:30, Olamagato napisał:

Jak na razie moderatorami zostawały osoby z absolutnie czystą kartoteką (z rzadkim wyjątkiem przyspieszonych awansów czy pochwał).

A Budo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:30, Olamagato napisał:

Jak na te "setki tysięcy userów" dziennie przychodzi 5-8 złoszeń, to moderatorów jest
aż nadto.

A pomyśl sobie, że te zgłoszenia to tylko kropla w morzu tych wszystkich przewinień. I co wtedy ;)?

Dnia 09.04.2008 o 17:30, Olamagato napisał:

Wojman napisał, ale ja uściślę. Otóż moderator, żeby zostać moderatorem nie powinien
NIGDY (never) złamać regulaminu. Ba, zasadniczo nie powinien mieć nawet ostrzeżenia.
Jak na razie moderatorami zostawały osoby z absolutnie czystą kartoteką (z rzadkim wyjątkiem
przyspieszonych awansów czy pochwał).

Bzdura :P. Budo miał degrada. Co prawda cofniętego, ale jednak ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 17:35, Damian14BO napisał:

A Budo?

Zobacz sobie ile Budo był zdegradowany. Krótko co nie? Poza tym wyjaśnił całą sprawę i cofnięto mu degrada (jeśli dobrze kojarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:50, PolishWerewolf napisał:

Dalsze n-te degrady tak. Chyba że RobeN to system :)


RobeN to część matrixa. Teraz siedzi i wstukuje te kolumny cyferek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 20:25, walgierz napisał:

RobeN to część matrixa. Teraz siedzi i wstukuje te kolumny cyferek ^^


A z tego wynika, ze my jestesmy straznikami systemu... mam nadzieje, ze jakiegos upgradu nie zrobia, albo nie wymienia nas na jakies nowsze wersje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 21:06, Wojman napisał:

> RobeN to część matrixa. Teraz siedzi i wstukuje te kolumny cyferek ^^

A z tego wynika, ze my jestesmy straznikami systemu... mam nadzieje, ze jakiegos upgradu
nie zrobia, albo nie wymienia nas na jakies nowsze wersje. :P

e tam Smitch się zaktualizował do 2.0, to my możemy zrobić aktualizację do "układu" 3.0 (albo lepiej przeskoczyć od razu do 4.0, wtedy Pod.....y i Słońce nas przestanie ścigać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Jak się rzucili na jednego Wilka :P

Rzezim -> Wiedza to potęgi klucz mój drogi ;]

Walgierz -> 10011000100? :>

Sig.-> Jedni zawinęli księżyc. Widzisz jak skończyli. Jesteś tego pewien? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> PolishWerewolf
Coś mi się strona kiepsko otwiera, nie mam przycisku "Odpowiedz".
Ja tylko w sprawie tych dwóch, co to księżyc zawinęli. Oni jeszcze nie skończyli. Są skończeni, ale nie skończyli. A już najgorsze jest to, że oni jeszcze o tym nie wiedzą, że są skończeni i próbują gryźć. Tylko ząbki już wypadły. Mieli szansę tylko ją zmarnowali, zakiwali się na śmierć. Najśmieszniejsze jest to, że wykopali Andriu a ten pociągnął ich za sobą...
Nie wiem, jaki z tego morał ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam zaraz skończeni. zmienią nazwę (już raz to przecież zrobili, gdy PC przerodziło się w PiS), i powrócą z poczwórną? siłą. to są politycy, a oni zawsze spadają na 4 łapy.
moderedit: guzików od rana nie mają ci którym się strona odświeżyła, chyba jakaś większa awaria skryptów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> sig.
Chyba raczej na dwie płetwy...
Dla mnie najbardziej absurdalne jest to że na początku gdy PiS zawiązał koalicję z Samoobroną to wyglądało na to że się zbrukali (żeby nie użyć cięższych słów) zadając się z takimi zakłamanymi i działającymi na granicy prawa (o ile nie poza nim) ludźmi, a pod koniec wyglądało na to że to Samoobrona zbrukała się zadając się z PiSem - z tych samych powodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy to potęga, która dowodzi na forum, i której pokonać się nie da. Trolling im nie obcy, mogą zabić każdego i czasami są bezwzględni wobec dzieci Neo. Zajadają się karmelowymi orzeszkami ohoczo, i chichocą na wieść że nowy temat musi dostać KOLEJNĄ kłódeczkę. Już wyptarują jakiegoś tematu który narusza regulamin, już sprawdzają czy pan Heniek z naprzeciwka nie ma pirackiej kopii Assassin''s Creed, węszą, nasłuchują, są wielkim, zgranym zespołem. Kiedy mod nałoży kłódeczkę twardą jak stal na biedny metal, śmieję się w myślach z błogim uśmiechem na twarzy!! Po czym idzie szukać innych trollowych tematów. Lecz nad wielkimi modami władzę sprawuja Admini, którzy są Bogami i trzeba ich słuchać. Jest to potęga tak mocna że mogłaby jednym kliknięciem zniszczyć forum. Są oni nie do pokonania. Moderator, jak i Admin mogą splunąć użytkownikowi w twarz, mogą zawiesić kłodeczkę, mod może dać okrutnego degrada a admin może zakazać wstępu na forum. Ale: ani Admini ani modkowie to żadne krwiożercze hieny. I to wiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się