Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Nie tylko Olivier - najlepsze reklamy konsol PlayStation

16 postów w tym temacie

Michał Ostasz

PlayStation Vita w natarciu. Handhelda widzimy w telewizji, czytamy o niej w internecie i gazetach. Najnowsza kampania reklamowa Sony dała nam okazję do tego, aby przypomnieć Wam jak wyglądały wcześniejsze akcje promujące markę PlayStation.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Nie tylko Olivier - najlepsze reklamy konsol PlayStation" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama This is living nie jest może łatwa w odbiorze, ale nawiązuje do ogólnego zamysłu PlayStation, w którym gracz ma drugie, ukryte życie, gdzie na wierzch wychodzą marzenia i fascynacje. Dla mnie niesamowicie plastyczne i poetyckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to 95% tych reklam jest durne.
Dla mnie podobnie. Jeżeli w Ameryce, non stop lecą tego typu reklamy, to wręcz ogłupianie ludzi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2013 o 03:03, XXL1989 napisał:

Dla mnie podobnie. Jeżeli w Ameryce, non stop lecą tego typu reklamy, to wręcz ogłupianie
ludzi jest.


Tylko dla mieszkańca Europy (a nawet: Polski). Dla każdego kontynentu (ba, kraju) powinno się przygotowywać inną kampanię reklamową, bo to co chwyci w Stanach będzie odbierane z zażenowaniem gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te reklamy to świetna robota. Z humorem, a "for Michael" za pierwszym razem dała mi niezłe ciary. Nie widzę nic durnego w koncepcji "double life" czy specjalisty od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować