Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Medal of Honor: Warfighter

143 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2012 o 23:07, Janek_Izdebski napisał:

Hej, nie ma moliwości by dokonać takiej zmiany bez grzebania w rejestrze? Dzięki. :)


Ale to jest dosłownie praca na 2 minuty i nic groźnego się nie zmienia, a warto. Wersja angielska jest wersją, którą można słuchać i słuchać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 11:24, Ballonik napisał:

Ale to jest dosłownie praca na 2 minuty i nic groźnego się nie zmienia, a warto.
Wersja angielska jest wersją, którą można słuchać i słuchać... :)

Ja jednak wolałbym nie grzebać w rejestrze przy zmianach. Co innego, to wywalanie info o dawno odinstalowanych programach z dysku. A czy jest możliwość zrobienia backupu edytowanego w "regedicie" wpisu? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu mi nie chce zaakceptować kodu z preordera gry ?? Dziś sobie kupiłem grę, zainstalowana, wpisuje kod a Orgin pisze mi że kod nieprawidłowy.

EDIT: Problem rozwiązany, nie przeczytałem do końca tego jak uaktywnić kod :D Można usunąć jak się komuś chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 14:02, Amaros napisał:

Może mi ktoś powiedzieć o co w tym biega za każdym razem gdy uruchamiam ;D

Origin synchronizuje pliki z kompa z tymi na serwerach, jak takie coś wywala to wybierz to z późniejszą datą zapisania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Jak podoba ci BF3 bardzo, to chyba nie warto. Singiel jest dla mnie ok. Ale ten multik jest taki - jakby tu powiedzieć. Za bardzo przypomina grę komputerową. BF ma to coś, dzięki czemu nie przypomina.

Dnia 31.10.2012 o 10:49, Chlorofil napisał:

Witam. Mam pytanie do tych co posiadają ową grę. Czy warto kupować MoH Warfigter dla
samego multiplayera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 10:49, Chlorofil napisał:

Witam. Mam pytanie do tych co posiadają ową grę. Czy warto kupować MoH Warfigter dla
samego multiplayera ?


Mi się Moh strasznie podoba , wprowadza coś nowego i zamierzam w niego grać.
Troche zgodzę się z Robasz , nie z tym , że jak Ci się Bf b.podoba , to żeby moh nie kupować , tylko , że jednak Bf jest nadal lepszą grą ( jak dla mnie ) .... no , ale kto co lubi.
A w sumie mogę trochę opisać tego moh'a. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie , i jeśli Ktoś się z nim nie zgadza , to oczywiście rozumiem.
a nie patrze na błędy gry , bo gdybym brał tylko to pod uwagę w dniu premiery , to w żadną grę bym nie grał , bo błędy są w każdej grze np: BF3. Dla mnie najważniejsza jest grywalność !. Dlatego nowy MOHW strasznie Mi przypadł do gustu , jest dużo fajnych/nowych możliwości , narodowości ( Polska-GROM ) , aż 6 klas , graficznie też jest dobrze , mapy są klimatyczne , do tego te chodzenie w parach , wiadomo z losowym graczem z serwera ciężko coś ugrać , natomiast , gdy się ma z kim grać i komunikować , to wychodzi bardzo dużo fajnych akcji , każdą bronią trzeba się nauczyć grać , dużo możliwości modyfikacji broni. Po prostu MOHW wprowadził coś nowego na rynek , czego inne gry tego nie zrobiły. Narzekanie ludzi na bugi itp. , to pewnie nawet nie daliście szansy tej grze , tylko weszliście , pograliście 30min-1h. już na forum , jaka ta gra jest słaba i w ogóle. Ja do tej pory rozegrałem nie cale 10h , mam 46 poziom i jeszcze czeka mnie dużooo grania.
Ogólnie mówiąc: Nowego Medal OF Honor Warfighter polecam , ponieważ jak wspomniałem wyżej , gra wprowadza coś nowego , ma strasznie duży potencjał.Prośba do ludzi którzy nie grali , a się zastanawiają nad zakupem , nie bierzcie pod uwagę tych wszystkich recenzji , bo to są jakieś żarty , aby dawać recenzje multiplayer na drugi dzień po premierze!, oraz ludzi z forum , bo większość , to są po prostu fan-boy ( Cod , BF ). Też na początku wahałem się nad zamówieniem gry , zdecydowałem się nie całe 24h przed premierą i nie żałuje wydanych 130zł. Dodam , że nie jestem żadnym fan-boyem. Grałem w BF BC2 , gram nadal w BF3 220h i 67lvl , Cod do MW , niestety później zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 14:27, Mafioso_PL napisał:

> wprowadza coś nowego

Według mnie, to samo co w ostatnich kilku częściach CoD :)


Tak jak napisałem , ostatni cod jaki grałem , to był MW ( i to jakies 15h gry ) , więc nie wiem co wprowadziły inne cody ( MW2 , MW3 , Bo ) , ale jeśli tak mówisz , to bardzo możliwe , natomiast mi się gra podoba >:) , a to chyba jest najważniejsze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOH daje spore możliwości przy wprowadzaniu swoich ulepszeń broni. One istotnie pozwalają bardziej dostosować rozgrywkę do swojego stylu – problem w tym, że mam wrażenie, że to wszystko trzeba samemu znaleźć, bo system opisów broni, umundurowania, celowników, wypsażenia dodatkowego typu granat, apteczka – nie istnieje albo został skopany. W każdym razie jest zupełnie inny niż w BFBC2 i BF3.

Ale na plus można zapisać grze to, że gdy się dobrze „zoptymalizuje” żołnierza, to gra robi się przyjemniejsza. Zauważyłem natomiast, że ustawienia często „zapominają” wyboru broni – domyślnie się ustawia zawsze na ten sam egzemplarz, muszę za każdym razem zmieniać na mój ulubiony (BF3 zapamiętuje raz na zawsze mój wybór).

Wczytywanie samych map jest szybsze, ale to pewnie nic dziwnego, bo są one maleńkie, nie ma fizyki opadających kul, zniszczeń jak z Frostbite – żołnierz jest bardziej umowny plastycznie. Jest dla mnie niemal jak ludzik z Borderlandów (znam tę grę z tylko z Youtube i kadrów). Żołnierze z BC2 czy BF3 są bardziej zbliżeni do rzeczywistych.

Gwoli wyjaśnienia dodam, że nie jestem hejterem gier X i zadeklarowanym fanbojem gier Y. Kupuję i COD, i MOH i BF, i Snipera GW. Grywam też w Crysis, Ghost Recon i inne FPS-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem natomiast, że ustawienia często „zapominają”
wyboru broni – domyślnie się ustawia zawsze na ten sam egzemplarz, muszę za każdym
razem zmieniać na mój ulubiony (BF3 zapamiętuje raz na zawsze mój wybór).

Niestety nie tylko Ty tak masz :(. Trochę mnie to denerwuje , ciągłe zmienianie ustawień , kiedy bym nie wszedł do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 19:33, Bralo napisał:

Niestety nie tylko Ty tak masz :(. Trochę mnie to denerwuje , ciągłe zmienianie ustawień
, kiedy bym nie wszedł do gry.

Rozwiązaniem jest granie nie przez Battleloga, ale przez grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 20:11, Lisun napisał:

Rozwiązaniem jest granie nie przez Battleloga, ale przez grę.


O, tego nie wiedziałem , trochę to dziwne. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłam wczoraj grę "Medal of Honor Warfighter" i gdy już po założeniu konta na Origin chcę ją aktywować ,ale po chwili pokazuję mi taką treść "nie można wykonać tego działania powodem może być , wyjątkowo duże obciążenie serwera ,lub trwające prace serwisowe . spróbuj ponownie za kilka minut "
. i tak mam ciągle jak chcę ją aktywować ,wie może ktoś o co może chodzić ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie skasowałem właśnie moha nowego bo komputer bardzo obciążony mam bo mam słaby na tą grę jak bd chciał na nowym koputerze odpalić to nie muszę wkładać płytki tylko przez Oring na moim kącie pobrać? Lub właściwię nie wiem czy nie jechać i odać gry bo na nowy komputer pare tyg trzeba czekac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 17:18, Amaros napisał:

Mam pytanie skasowałem właśnie moha nowego bo komputer bardzo obciążony mam bo mam słaby
na tą grę jak bd chciał na nowym koputerze odpalić to nie muszę wkładać płytki tylko
przez Oring na moim kącie pobrać? Lub właściwię nie wiem czy nie jechać i odać gry bo
na nowy komputer pare tyg trzeba czekac/

Oddać? Przecież już zużyłeś kopię na Originie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 17:23, Riddl3r napisał:

> Mam pytanie skasowałem właśnie moha nowego bo komputer bardzo obciążony mam bo mam
słaby
> na tą grę jak bd chciał na nowym koputerze odpalić to nie muszę wkładać płytki tylko

> przez Oring na moim kącie pobrać? Lub właściwię nie wiem czy nie jechać i odać gry
bo
> na nowy komputer pare tyg trzeba czekac/
Oddać? Przecież już zużyłeś kopię na Originie.

No to czyli muszę poczekać na wypłate no okej zostawię sb ją zakupię nowy sprzęt zainstaluję Oring i swoje dane wloguje i normlanie przez oring bd mógł pobierać czy to z płytyki bd leciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować