Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Medal of Honor: Warfighter

143 postów w tym temacie

Ja oczywiście jak bym kupował to na PC. Ze względu na brak bety ( PC ) na pewno nie kupię tej gry w premierę , bo to jest kupowanie kota w worku: nie wiadomo jak optymalizacja , grywalność itp. Poczekam sobie spokojnie tak do połowy listopada , popatrzę recenzje , filmiki , może uda Mi się u koleszki zagrać.
Wczoraj oglądałem przez chwilę strem''a i grafika rzeczywiście była strasznie mizerna , wszystko takie " szutczne " ale tak jak mówisz , na PC powinno być lepiej.
Jeśli ktoś jescze miał styczność z Betą , to niech się podzieli wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoH po raz kolejny popełnia ten sam błąd - nie potrafi się znaleźć wśród innych strzelanek.
Pal licho grafikę, w pełnej wersji nawet na konsoli mogą być dodatkowe tekstury wyższej rozdzielczości jak w BF3, na komputerze na pewno będzie dużo lepiej.
Wadą MoHa jest znowu jego gameplay. Nie odsunie on graczy od BF3 - jest w nim znacznie za mało taktyki, bronie znowu praktycznie nie mają odrzutu, killstreaki dodane na siłę żeby było coś jak w CoDzie. Jedyny plus to większa dynamika, chociaż dodatek CQ do BF3 jest imo pod tym względem dużo lepszy od MoHa, a przynajmniej od zaprezentowanej w becie mapki.
Z kolei od CoDa graczy również nie odciągnie, bo jest od niego po prostu gorszy, mniej dynamiczny, ma gorzej stworzone kill streaki(w szczególności w porównaniu do BO2, gdzie zapowiadają się ciekawie), pomijając już fakt że jak ktoś gra w CoDa to najczęściej inne strzelanki go nie obchodzą.
Jedyne co jest fajne w nowym Medalu to oczywiście wybór jednostki oraz podział drużyny na dwuosobowe grupki, które mają grać razem, wspierać się, odradzać na sobie itp. Chociaż wspominając o respawnach to ich wykonanie prosi się o poprawkę.
Po raz kolejny Medal został stworzony jako CoD dla fanów BF3, stając się gorszym od obu wymienionych gier, zamiast spróbować stworzyć nowy wariant strzelanki, tak jak kiedyś MW1.
Fani BF3 mają Premium i dodatki, CoDa mają BO2, a ci którzy chcą odpocząć od obydwu pozycji dostaną w przypadku Xboxa Halo 4. MoH pewnie sprzeda się dobrze, ale umrze po 2-3 miesiącach, akurat kiedy będzie dostępny w Polsce w rozsądnej co do zawartości cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ściągnąłem betę i trochę w nią pograłem i powiem, że jestem w szoku.

Nie miałem zamiaru kupować tej gry, ale gdybym się nad tym zastanawiał to na 101% bym tego nie zrobił. Co mi się nie podoba? Graficznie poziom tytułów startowych na Xbox 360 (np. CoD 2). W tej grze w ogóle występuje Frostbite 2? Wg mnie tego nie widać, po prostu zniszczeń 0. Gameplay też lipny, niby twórcy non stop pitolą o realizmie, współpracy z jednostkami specjalnymi, a tego w grze KOMPLETNIE nie widać. Typowy klon CoD. Wiem, że to beta ale kurczę, premiera gry jest tuż tuż, i tutaj widać jak na dłoni że szykuje się crap, który jest warty max. 50% ceny tej gry na premierze.

EA powinno dać sobie więcej czasu na wypracowanie formuły tej gry, ale to EA. Dragon Age 2, Mass Efect 3, nowy Most Wanted (który z MW nie ma nic wspólnego), Dead Gears of Space 3 itd. Miliony na marketing i jakoś to będzie.

Zapomniałem napisać, ze system gry w parach jest bardzo ciekawy, ale to chyba jedyne co mi się w Becie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing mają świetny trzeba im przyznać. Widać, że to na niego poszło najwięcej pieniędzy, bo gra jest mocno średnia. Ni to BF , ni to CoD, ciężko wskazać element, który mógłby przyciągnąć do tej gry na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam gdy włączyłem betę pierwszej części na PS3. Gra wyglądała jak wykonana na kolanie produkcja amatorskiego studia. Sporo ludzi się "zachwycało" nią tłumacząc, że to dopiero beta. Mylili się.

Nie wierzę, że EA po raz kolejny pozwolił spartaczyć deweloperowi grę z serii Medal of Honor. Patrząc na sprzedaż widać, że jest popyt - a i CODowi konkurencja by nie zaszkodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 17:48, piotrekkj napisał:

ok mam instaluję edycje przedpremierową, będę mógł teraz zagrać w singla???

Mnie się wyświetlił komunikat, że gra zostanie odblokowana 25.10.2012.
Aczkkolwiek gracze (nie po raz pierwszy) obchodzą to poprzez zmianę VPN na koreańskie ;)

Mnie bardziej martwi to, że zakupiona Limitowana Edycja w gram.pl podczas instalacji zaoferowała mi tylko języki: rosyjski i polski... a gdzie inne?

Sorry za zdublowanego posta, ale poprzedniego nie mogłem edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 18:57, piotrekkj napisał:

no kurde jak patrze na battleblog to niektóre serwery MOH mają 20/20 a ja nie mogę grac?

VPN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 19:11, piotrekkj napisał:

> VPN :)
czyli? bo nieogarem jestem :D

Czyli po prostu typki używają programu, który pozwala na przybranie zagranicznego IP (a jako, że gra w USA jest już odblokowana, to wystarczy, że zmienią IP na amerykańskie i działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 19:25, Lisun napisał:

> > VPN :)
> czyli? bo nieogarem jestem :D
Czyli po prostu typki używają programu, który pozwala na przybranie zagranicznego IP
(a jako, że gra w USA jest już odblokowana, to wystarczy, że zmienią IP na amerykańskie
i działa).


to mogę to teraz zrobić bez żadnego zagrożenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 17:50, thorin49 napisał:

Czy ktoś wie czy da się ustawić angielski dubbing?
Bo SEAL Team Six mówiący po polsku brzmią słabo...

A ja mam takie pytanko, może niektórym wydać się głupie, ale mimo wszystko je zadam:

Jeśli chcę zainstalować na PC grę w wersji ENG (dubbing + napisy), to czy muszę to robić z płytki instalacyjnej, czy mogę z poziomu Origin po wpisaniu cd-keya? Jest opcja, by grę od początku Origin ściągnął i zainstalował w wersji ENG (zarówo dzwięk + napisy) bez ściągania dodatkowych łatek językowych? Dzięki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2012 o 22:59, Janek_Izdebski napisał:

Jeśli chcę zainstalować na PC grę w wersji ENG (dubbing + napisy), to czy
muszę to robić z płytki instalacyjnej, czy mogę z poziomu Origin po wpisaniu cd-keya?
Jest opcja, by grę od początku Origin ściągnął i zainstalował w wersji ENG (zarówo dzwięk
+ napisy) bez ściągania dodatkowych łatek językowych? Dzięki za info. :)


Niestety, jesteśmy skazani na polski dubbing.

Ani w opcjach gry, ani z poziomu Origina nie dopatrzyłem się możliwości zmiany języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 15:47, FranTic_69 napisał:

Niestety, jesteśmy skazani na polski dubbing.

Ani w opcjach gry, ani z poziomu Origina nie dopatrzyłem się możliwości zmiany języka.

A z płytek nie można zainstalować wersji oryginalnej? Czy na płytkach jest wersja ENG (dubbing + napisy)? Ewentualnie, czy taką zamianę można zrobić w plikach konfiguracyjnych gry? Ktoś wie może? Dzięki z góry za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować