Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - zobacz pierwszą mapę z dodatku Close Quarters

39 postów w tym temacie

Przetłumaczyć dokładnie i zeby jednocześnie brzmiało fajnie to jednak sztuka. Skoro jesteście tacy elo językoznafcy to sie zatrudnijcie w dziale tlumaczeń polskich wydawców, oszczędzicie nam czytania swoich wypocin i zgrzytania zębów przy tłumaczeniach serwowanym nam przez sami-wiecie-kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 12:07, RexNebular napisał:

> Od kiedy Close Quarters znaczy "walka w zwarciu"?! Close combat to jak najbardziej
jest
> walką w zwarciu, ale Close Quarters? Polecam "panom redaktorom" albo dokształcenie
albo
> korzystanie ze słownika przy tłumaczeniu.

Zaopatrz się w jakiś większy słownik, bo ten aktualny jest najwyraźniej za mały :)

http://www.phrases.org.uk/meanings/close-quarters.html

Kurde pacz, człowiek sie całe życie uczy. Wkur... mnie współpracownicy i mi sie nie chciało dokładnie sprawdzać. Moja wina. Zwracam honor. Ale jednak mógłby gram coś zrobić z tą stroną bo czasem tak działa, że sie pochlastać idzie.

SpecShadow
Wierz mi, że gdyby nie lenistwo to byłby ze mnie świetny tłumacz. I chyba jednak sie trzeba będzie przełamać, bo jak np. włączyłem dubbing albo napisy w Skyrimie to sie za głowe tylko złapałem.

POZDRO ide poćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.Zle to wygląda.Nie chodzi mi o strony techniczne itd tylko o same mapy.Widzę, że EA chce przyciągnąć jak najwięcej codowców i zbić na nich kase, a prawdziwi weterani BF są olewani ciepłym moczem.Dodatek nie wyglądą interesująco.Jak mają mi się przeciwnicy respić na plecach i fragować z USASA,RPG,SMAWA i M320 to ja chyba podziękuję;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, kolejna mapa na USAS-a.

Co do ludzi narzekających, że to BF: Call of Duty: to nie kupujcie i zamiast tego kupcie ten drugi dodatek, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechanika gry + małe mapy = masochizm. Pamiętam co się działo na Metro, Sekwanie czy w trybach dm lub team dm i to jeszcze na PS3 gdzie graczy jest 24. Nawet jak zmniejszą ilość graczy to będzie raczej nie grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak DICE który żywcem ściąga od wiadomo kogo to się fanboje tłumaczą, że "świetnie, bo będzie więcej urozmaicenia", ale jakby Activision kiedyś wpadło na pomysł, żeby zrobić większe mapy i pojazdy to podejrzewam nikt nie pozostawiłby po nich suchej nitki, określając ich jako "złodziei pomysłów".

Battlefield 3 już w podstawce nie przypominał na kilku mapach Battlefielda, a teraz jeszcze robią codowy dodatek. No ale spoko, Wam się podoba to i będą takie gry robić - w Bad Company 3 pewnie ograniczą mapy do tego stopnia, że wywalą latawce, a drużyna otrzyma może z 2 jeeepy na runde, oczywiście graczy na mapie max.16. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapka bardzo podobna do tej z coopa, mnie tam bardziej interesują nowe pukawki. Póki co rozpoznałem/zauważyłem: L86A1 (LSW), SPAS-12, ACW-R (ACR?), AUG. Na popularnych serwisach jest też mowa o MTAR-21, LSAT i SCAR-L.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:09, Tom_pl napisał:

Nikomu nie dogodzi się ;) co by nierobiło się to i tak źle ;)

Bo nie trzeba zaczynać wszystkiego źle. Starać się dogodzić wszystkim jednocześnie naruszając fundamenty tego co podobało się rzeszy fanów. To ona teraz głos podnosi, stąd w ogóle masa postów niezadowolenia i odrazy zewsząd. Czy widzisz podobne posty na temat nowego CoD''a, poza przypominającymi, że CoD pozostał CoDem i się nie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 09:20, Dared00 napisał:

Nie rozumiem. Przecież EA tak się chwaliło, że są lepsi od CoDa, bo mają wielki otwarte
mapy wykorzystujące pojazdy. A teraz każą sobie płacić za małe zamknięte mapki. Heh.

Drugi dodatek ma być właśnie na większe mapy, so chill and stop trolling for unicorns.
"Drugie DLC - Armored Kill - trafi do sprzedaży jesienią 2012 r. Rozszerzenie skupi się na walkach pojazdów, możemy więc spodziewać się m.in. nowych czołgów i ATV. Dodatek będzie także oferować "największą mapę w historii Battlefielda"."
Co do tego dodatku "USAS i M16A3 FTW"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na obserowanie bugów typu niezniszczalne ścianki w tym budynku przedstawionym na filmiku. Cóż budowlanka idzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:58, SamaelvonHell napisał:

> Nikomu nie dogodzi się ;) co by nierobiło się to i tak źle ;)
Bo nie trzeba zaczynać wszystkiego źle. Starać się dogodzić wszystkim jednocześnie naruszając
fundamenty tego co podobało się rzeszy fanów. To ona teraz głos podnosi, stąd w ogóle
masa postów niezadowolenia i odrazy zewsząd. Czy widzisz podobne posty na temat nowego
CoD''a, poza przypominającymi, że CoD pozostał CoDem i się nie zmienia...


No niby tak, ale to są tylko dodatkowe mapy, każdy gra na takich które lubi :) takie moje zdanie, a co do CoDa to w sumie zawsze głównie tylko przepychanki która to lebsza ;) ale tu ma każdy prawo się wypowiedzieć bo każdy ma różne podejście do tego typu gier. Osobiście się cieszę że wszystkie firmy nie starają się na siłę robić wszystkiego takiego samego.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co narzekają.. to jest dodatkowy tryb, dodatkowe mapy. Nikt nie każe wam grać w tym trybie ;). Pamiętajcie że gry to zabawa, ma być czysty FUN. Jak będę chciał czystej i efektownej rzezi odpalę nowy dodatek. Jak będę chciał dużych terenów odpalę drugi dodatek. Jak będę chciał stare mapy i stary dobry conquest odpalę stare mapy.

Trochę szkoda że wraz z nowymi dodatkami nie zapowiedziano dla starych trybów po 2 nowe mapy. Tu dla mnie CoD wygrywa. Może mają płatne te mapy ale.. co chwile są nowe :(. Wiem wyciąganie kasy itp. ale jest wybór.. nudzą mi się stare mapy kupuje pak z nowymi i jest zabawa. No ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 11:08, L33T napisał:

Mniejsze wyciąganie jest już z CoD Elite. To EA i Dice pokazało ile dla nich znaczą gracze
:)


Tak Elite to dobre rozwiązanie i gdybym miał MW3 ma pewno bym skorzystał z tańszych mapek (chociaż PCetowcy nie mają tak różowo z tym elit;). Jeżeli chodzi o dodatek do BF3 to nie mam nic przeciwko.. ale oczekiwałem czegoś więcej. (po prostu elementów więcej a nie funkcji przede wszystkim więcej MAP!) 4 mapy.. 4 mapy to strasznie mało ;/. Dobrze że chociaż serwery mają być prywatne, może to da jakieś urozmaicenie. (mowa o wersji konsolowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować