Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Do końca tajemniczego odliczania na stronie serii Baldur`s Gate zostało 10 godzin. Remake wiekopomnego dzieła w drodze?

45 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Dzisiejszego wieczoru zagadka spędzająca sen z powiek fanom serii Baldur's Gate zostanie rozwiązana. O 20:00 dowiemy się czegoś nowego o przyszłości serii. Teraz przyjrzyjmy się kilku plotkom związanym z wciąż trwającym odliczaniem.

Przeczytaj cały tekst "Do końca tajemniczego odliczania na stronie serii Baldur's Gate zostało 10 godzin. Remake wiekopomnego dzieła w drodze?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 10:55, TobiAlex napisał:

A tam się pojawi kolejne ogłoszenie - "zrobimy remake BG, ale musimy zebrać $20.000.000"
i obok Donate na PayPal...


Nie niszcz mojej wizji perfekcyjnego świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak... niech dadza HD!
Ostatnio odkurzylem swoje płytki i się okazało, że nie mam nawet co próbować na win7 64b.
Kursor znika i wariuje, rozdziałka skacze. BG2 HD brzmi słodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 11:14, DzikiWariat napisał:

Taaak... niech dadza HD!
Ostatnio odkurzylem swoje płytki i się okazało, że nie mam nawet co próbować na win7
64b.
Kursor znika i wariuje, rozdziałka skacze. BG2 HD brzmi słodko...


Dziwne. U mnie wszystkie części chodzą bez zastrzeżeń.
Mam Baldur''s Gate I + Opowieści z Wybrzeża Mieczy (wydanie premierowe 6 CD), jak i Baldur''s Gate II + Tron Bhaala (wydanie 6 CD). Wydanie DVD Saga Baldur''s Gate) jest najnowszym wydaniem, również nie sprawia jakichkolwiek problemów, więc jeśli masz ochotę zagrać to śmiało się zaopatrz, gdyż jest stosunkowo b.tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iOS/Android jak najbardziej, pod warunkiem że PC-towa wersja również się ukaże.

Ps. Jeszcze 8h, które umilę sobie grą w Baldur''a .

Po oczach go Boo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:03, Jeggred napisał:

Tak swoją drogą to muzyka zmieniła się na stronce.

Co więcej, w źródle strony ścieżka do pliku z muzyką wygląda tak: " http://www.beamdog.com/files/overhaul/theme.mp3" ;)

W sumie to może nic nie znaczyć, ale fajnie sobie pogdybać, dopóki wciąż nie wiadomo, o co tak naprawdę chodzi. A potem emocje opadną, bo się okaże, że to np. faktycznie tylko remake z podciągnięta grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A potem emocje opadną, bo się okaże, że to np. faktycznie tylko

Dnia 15.03.2012 o 18:30, Dermi napisał:

remake z podciągnięta grafiką.


Na to TYLKO WŁAŚNIE liczę. No jeszcze większej interakcji z NPC-ami oraz ich większa ilość byłaby mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować