Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyczny kontroler dla Nintendo Wii

45 postów w tym temacie

No nie wygląda zbyt ciekawie, ale przynajmniej jest lepszy niż srtrasznie niewygodny pilot (trzymać rękę wyciągniętą do przodu przez ponad godzinę), który zapowiadali wcześniej. Ale jest to pierwsza zmiana na lepsze (nazwa !!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 15:16, Wojman napisał:

A czy w newsie zamiast "o bardziej "klasyczny" urządzeniu" nie powinno być "o bardziej "klasycznym"?
:) urządzeniu"

Tak, tak powinno być i już nawet jest. Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Will Turner--> Wcale pilota nie musisz trzymać w wyprostowanej ręce.
On nie działa na zasadzie sensorów irda. Musi korzystać z WiFi albo Bluetooth, bo inaczej za dużo błędów by było przy przesyłaniu informacji do konsolki (a ponadto zbyt wolno te informacje by szły). Poza tym na filmikach reklamujących Wii ludzie trzymają te piloty nie koniecznie w rękach wyprostowanych... Co do wygody pilota "jako takiego" to raczej nie mam zastrzeżń, od 19 lat się nimi posługuję i jeszcze mnie łapa nie boli :)
No, ale co kto lubi... Nie musisz być fanem takiego kontrolra...
A mówiąc o tym padziku to bardzo mi się podoba. Przypomina mi czasy SNES''a. Poza tym ładnie się prezentuje i jeżeli jest taki jak jego protoplasta- będzie wygodny...
Oby tak dalej NINTENDO, a znajdziecie u mnie nabywcę WII...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re roctez nie będą, równie kanciasty i prostokątny byl dodawany do pegasusa a na tamtym potrafiłem grać dniami i nocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny i na pewno wygodny, dla mnie przyajmniej byl dobry ten ze snesa ;]
Miejmy tylko nadzieje ze w pudelku wii bedzie jak najwiecej roznych kontrolerow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Ciekawe, jakich będzie rozmiarów, bo jeśli takich, jak SNES''owy... Cóż... Miód, dla mnie tamte pady były świetne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem dzisiaj cale video z tej konferencji na targach E3...I stwierdzam ze juz teraz zbieram kase na Wii :D. Ta konsola po prostu bije Xbox''a 360 i PS''a3 na lopatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo mowi, ze cena bedzie dosc niska... Inne konsole mnie w ogole nie pociagaja, ale Myy.. tzn. Wyy... tfu, chodzi o Wii :) ... to chyba bedzie moja pierwsza konsola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne cacko ;] od razu przypominają się dawne czasy.
Wii to będzie najlepszy z next-genów IMO. Dlaczego?
Bo postawili na najważniejszą rzecz: GRYWALNOŚĆ.
Gra może zachwycać wyglądem, ale co z tego jak gra będzie nudna i schematyczna (bo w końcu wciskanie guzików staje się kiedyś schematyczne), a w Wii jest inaczej. Nie jesteśmy już ograniczenie kilkoma ruchami, możemy robić co chcemy, zaatakować z tej strony z której chcemy. To jest prawdziwa następna generacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować