Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC, PS3 i X360, z 32-osobowym trybem multi i pięć razy większą mapą niż w GTA IV? Garść nowych plotek

23 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Na forum GameSpotu pojawił się wpis człowieka podającego się za kolegę byłego pracownika Rockstara. W obszernym tekście zdradza on interesujące informacje na temat GTA V, w tym datę premiery.

Przeczytaj cały tekst "GTA V na PC, PS3 i X360, z 32-osobowym trybem multi i pięć razy większą mapą niż w GTA IV? Garść nowych plotek" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z dystansem do tego podchodzę. Fajnie by było jakby to wszystko się sprawdziło, albo chociaż część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum GameSpotu pojawił się wpis człowieka podającego się za byłego pracownika Rockstara

^^ Wersja gramowa ciut się rozmija z wersją z polygamii:

Informacje, które zaraz przeczytacie, pochodzą z forum Gamespot, gdzie ujawnił je anonimowy użytkownik twierdzący, że jest znajomym kogoś, kogo RockStar North wyrzucił z pracy, nie zamykając ust klauzulą poufności.

^^ Rozbieżności są spore ;-) Gdybym miał wyrokować, to jeśli rację ma newsman z gramu, to jest to plotka raczej mało wiarygodna ;-) Jeśli natomiast jest tak jak napisali na Poly, to powyższe informacje należy traktować jako stek bzdur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, który geńjusz w sieci dzieli się takimi informacjami, jeśli podpisał NDA? Przecież wytropić, kto puścił farbę, jest dość łatwo. Albo to kontrolowany przeciek, albo zwykła bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 12:13, Lordpilot napisał:

Na forum GameSpotu pojawił się wpis człowieka podającego się za byłego pracownika
Rockstara


^^ Wersja gramowa ciut się rozmija z wersją z polygamii:

Informacje, które zaraz przeczytacie, pochodzą z forum Gamespot, gdzie ujawnił je
anonimowy użytkownik twierdzący, że jest znajomym kogoś, kogo RockStar North wyrzucił
z pracy, nie zamykając ust klauzulą poufności.


^^ Rozbieżności są spore ;-) Gdybym miał wyrokować, to jeśli rację ma newsman z gramu,
to jest to plotka raczej mało wiarygodna ;-) Jeśli natomiast jest tak jak napisali na
Poly, to powyższe informacje należy traktować jako stek bzdur :)



Cóż, porównałem wersje z Dsogaming i VG247, które zgodnie mówią o "byłym pracowniku Rockstara". nic więcej stwierdzić nie jestem w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka: w tekście źródłowym człowiek ten podpisuje się jako "kolega byłego pracownika Rockstara". przepraszam za wcześniejsze wprowadzenie w błąd, choć status informacji zmienia się przez to tylko z "nieoficjalnej" na "jeszcze bardziej nieoficjalną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 12:23, pepsi napisał:

Cóż, porównałem wersje z Dsogaming i VG247, które zgodnie mówią o "byłym pracowniku Rockstara".
nic więcej stwierdzić nie jestem w stanie.


Ale jaka szkoda, że, jak zwykle, nie zmieściłeś źródła więc musimy Ci wierzyć na słowo.

A jak poszuka się tych newsów na podstawie, których rzekomo bazowałeś to tam czytamy:

VG247 - "The poster [...] claims to be a friend of someone who “recently got sacked from RockStar North for general misconduct” and who is apparently free from non-disclosure agreements thanks to the termination of his or her contract." - czyli "autor wpisu twierdzi, iż jest znajomym kogoś, kto został zwolniony z R* za rażące wykroczenia i kto nie jest związany klauzulą poufności w związku z rozwiązaniem jego umowy."

Dsogaming - "According to the poster, a Rockstar ex-employee leaked the following information" - czyli "według autora postu, były pracownik R* wyjawił następujące informacje"

Czyli nigdzie nie jest napisane iż post napisał sam zwolniony z pracy.

Teraz już wiem dlaczego nie podajesz źródeł. Po to żeby czytelnicy nie poznali rozmiaru Twojej indolencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli

Dnia 26.03.2012 o 12:46, Phobos_s napisał:

"autor wpisu twierdzi, iż jest znajomym kogoś, kto został zwolniony z R* za rażące
wykroczenia
i kto nie jest związany klauzulą poufności w związku z rozwiązaniem jego
umowy."


^^ Coraz ciekawiej ;-) Zaraz się okaże, że wywalili jakiegoś sprzątacza, który rażąco zaniedbywał swoje obowiązki (deweloperzy rano zastawali w biurach chlew), hehe - tak sobie myślę, że taki sprzątacz to faktycznie nie musiał podpisywać klauzuli poufności... ;-)

Generalnie to czekam na jakieś oficjalne info, nie pamiętam, żeby Rockstarowi kiedykolwiek cokolwiek wyciekło. A ta informacja raczej nie zapowiada się na "ten pierwszy raz" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to znowu będzie za duża mapa jak w SA. Bez sensu, mapa w IV była w sam raz. 5 razy większa mapa i zacznie wiać nudą jeśli trzeba będzie za dużo jeździć podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w tym tygodniu mają być podane pierwsze oficjalne konkrety przez jakieś niemieckie czasopismo, chyba jest mowa o "Chief".

Będzie można wtedy zweryfikować te pogłoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gwiazdki za przekraczanie prędkości/przejeżdżanie na czerwonym mam mieszane uczucia o tyle 5 razy większe miasto niż w 4 mi się nie podoba. Boję się że będzie jak w San Andreas gdzie mapa była duża ale według mnie nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to wyssane z palca bzdury, każdy sobie może wejść na forum Gamespota i podać się np. za kochanka Newella, który w trakcie współżycia zdradził kilka informacji na temat Half-Life''a 3. Czy uwierzylibyście w coś takiego? Nie sądzę. Także dlaczego wierzycie w tym przypadku?

Ale oczywiście wszyscy jak leci musieli skopiować ten szajs i wkleić na swój portal, niektórzy nawet wprowadzając czytelników w błąd. BRAWA i jeszcze raz BRAWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować