Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Zabaw się w projektanta DLC do Mass Effect 3 - wyniki

21 postów w tym temacie

Całości nie przeczytałem bo po prostu nie mogłem. Fabuła taka dziecinna i te kłopoty z interpunkcją. Daje zbyt długie zdania ze zbyt dużą ilością przecinków przez co tekst jest chaotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet najgorszy scenariusz na DLC jest lepszy od ZAKONCZENIA ME3.. Swoja droga wybrany scenariusz jest nudny(dotrwalem do 6 strony) duzo lepiej czytalo mi sie scenariusz o piramidzie:) bo ten ktory wygral jest nijaki od taka gra w grze a ten o piramidzie daje konkrety i zniwiarza:P
Wniosek sam mi sie nasuwa. Mianowicie ze wygral scenariusz godny "Shitware"(Bioware)..A co do samego konkursu to im sie juz dawno pomysly skonczyly jak widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowieść z tego DLC nie ma nic z ME3 jako takim wspólnego. Ot, taka historyjka w uniwersum z błędami :-)
Podobało mi się to które podesłał JackXPPL xD
Zanim zacząłem to czytać zastanawiałem się czy ktoś wymyślił DLC z zakończeniem xP
Nie byłby to zły pomysł ale zostałem już z tym uprzedzony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIKT w taki sposób nie mówi jak te postacie, a "kapitan" tak przynudzał, że przeczytałem tylko 3 zdania i olałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, praca która została podesłana linkiem przez JackaXPPL jest o niebo lepsza od wygranej. Wygrana praca była bardzo nudna, zaś ta druga ciekawa, jednakże brakowało mi w niej tzw. ''pie*dolnięcia''. W pierwszej nie dotrwałem daleko, przeczytałem wstęp jedynie, a cóż, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wygrało coś co jest na poziomie Bioware i ich głupich DLC.
Tylko przez te konkursy wciągają porządnych graczy w komercje i tyle, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to miał być bardziej konkurs graficzny, bo ponoć pisania było już aż nadto, a tu proszę wygrywa "opowiadanie".
Ale cóż... No nic, gratuluję zwycięzcom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga redakcjo gram.pl

Dopiero teraz udało mi się trafić na news o wynikach tego konkursu, i wiem, że wcześniej powinienem napisać o tym nieporozumieniu, jednak wydłużenie terminu ogłoszenia wyników jak i ograniczony dostęp do internetu odciągnęły moją uwagę od przebiegu konkursu.
Chciałem jedynie zapytać dlaczego wysłana przeze mnie praca na konkurs nie znajduje się wśród zestawionych prac uczestników, mimo iż została wysłana w terminie poprzez stronę zgłoszeniową, w której można było umieścić link z uploadowanej tam uprzednio pracy (jeśli jej rozmiar przekraczał limit 2mb)?

Wysłany na konkurs link do pracy znajduje się poniżej (niestety nie dysponuję datą wysłania i danymi, gdyż strona zgłoszeniowa była dostępna jednorazowo):
http://zapodaj.net/b47fe20fea3d.jpg.html

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, to przeoczenie techniczne - osoby, które przesyłają pracę poprzez formularz, mają automatycznie przenoszone te prace do galerii. Przez to, że zamieściłeś ją na zewnętrznym serwisie, przeniesienie grafiki do galerii nie jest już takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 15:06, Laid_back napisał:

Masz rację, to przeoczenie techniczne - osoby, które przesyłają pracę poprzez formularz,
mają automatycznie przenoszone te prace do galerii. Przez to, że zamieściłeś ją na zewnętrznym
serwisie, przeniesienie grafiki do galerii nie jest już takie proste.


Rozumiem. Jednak skoro dałem już link do grafiki, czy nie można jej ściągnąć i uploadować na serwer gram.pl?
(przepraszam jeśli to kłopot, ale zależałoby mi na pokazaniu pracy jaką włożyłem nawet jeśli już po konkursie)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, tak zrobimy. Tylko wgrywane prace mają ograniczenie do 2 mb, a Twoja jest większa - stąd będziemy musieli zrobić to na okrągło, albo ją pomniejszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować