Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED ujawnia ostatnie nowości w Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2

52 postów w tym temacie

"Na każego posiadacza drugiej części przygód Geralta 17 kwietnia czekać będzie zapasowa kopia gry na GOG.com."

jak dla mnie świetna wiadomość. Warto zawsze mieć w zapasie jakąś dodatkową kopię gry.
Tylko jak będą to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna.Nie podoba mi się to.Nie życzę konsolowcom gorzej, ale tak porównując graczy pc-towych do konsolowych to Redzi trochę olali nas pc-towców względem konsolowców.Oj nie ładnie.No, ale jak widać to pieniądz robi swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze spodziewałem sie lepszych informacji, niespodzianka zapasowa kopia nie wiem do czego mi ma sie przydać, raczej do pobrania 10gb to jest nie miła niespodzianka, nie sądziłęm ze az tyle, czasami dobra gra nie ma tyle pojemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajac komentarze pewnych osob nie wiem czy sie rozesmiac przybijajac facepalma czy po prostu zalamac tak po ludzku. Firma robi duzego pacza ktory bedzie mial duzo dodatkowej zawartosci. Wyszlo 10GB. Placz. Wezcie placzcie sobie do swojego operatora internetu ze was robi wiadomo w co. Malo kogo obchodzi ze płaczki beda sciagaly dlugo. Gdyby zrobili pacza ktory mialby 1GB to bylby placz ze tam nic nie ma i ze oszukali. Rece opadaja na glupote niektorych. Placzki nie potrafia tez czytac bo co jakis czas widze "pecetowcow oszukali/gorzej potraktowali". Facepalm maksymalny. Wszystkie usprawienia dostana za friko a i tak zle. Smutne to i dowodzi o analfabetyzmie w Polsce i ogolnie panujacej na forach glupocie tzw. gimbusoglupocie. Inni zawiedzeni bo informacja o nowej platformie dzieki ktorej wiecej osob bedzie mialo kontakt z ta swietna gra to za malo. Fallout tez za malo. Wezcie sie wy niektorzy mocno walnijcie w ten swoj glupi leb.
Brawa dla CD Projektu. Kupilem wersje na pc kupie tez na konsole. Przejde 4 raz tym razem na konsoli i bede sie kolejny raz swietnie bawil. A płaczki do nory i tam plakac w poduszke albo do mamusi na kolanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:07, Piotrbov napisał:

jak dla mnie świetna wiadomość. Warto zawsze mieć w zapasie jakąś dodatkową kopię gry.
Tylko jak będą to robić?


Wpisujesz serial dołączony do pudełkowej wersji i voila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo dawania pewnych rzeczy za darmo - taka anegdotka (ponoć prawdziwa):

Była sobie agencja reklamowa. Wykonała zlecenie dla wymagającego klienta (dużo zmian projektu, częste poprawki, ciągle nowe koncepcje itp.). W końcu projekt został wykonany i na "do widzenia", dla podtrzymania dobrych kontaktów Agencja reklamowa postanowiła dorzucić za darmo kilka własnych projektów, logotypów itp.
Na to klient odpowiedział:

Dziękujemy za darmową zawartość. Mamy do niej kilka uwag. Prosimy by na wtorek w tym zmienić kolor, a w tym nie podoba nam się czcionka, a tutaj to w ogóle cala koncepcja jest do bani. Kiedy możemy się spotkać by omówić szczegóły niezbędnych zmian?

Jakoś tak mi się skojarzyło, gdy widzę narzekania co poniektórych powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie nie zrozumiesz Pan śniętego bojownika, przedstawiciela glorious pc master race bashującego konsolowy "plebs" na lewo i prawo.

Oby do trzynastego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ostatnio jest słaby jeśli chodzi o wydawanie gier. Nie wiem czy to zasługa REDów, ale Wiesiek dalej trzyma poziom. Bonusy w formie wyżej wymienionej, bezpłatne DLC i niewygórowana cena wydania na Xboksa. Tak trzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... aż 10 gb patch, a przecież zawartość jakaś taka olbrzymia nie jest... czemu taka waga? Mi to nie przeszkadza, bo mam silny internet, ale 10gb to niektóre gry nawet nie mają takiej wagi, a to tylko zwykła łatka. Pomijam fakt, że savy w Wieśmaku też dużo zajmują miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować