Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED ujawnia ostatnie nowości w Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2

52 postów w tym temacie

Dlatego patch udostępniają do pobierania od 11 kwietnia. Pewnie 11 i tak nie będzie się dało pobrać, ale przez te 6 dni spokojnie każdy zdąży ściągnąć, nawet ze słabym netem. Wystarczy tylko na nocke zostawić kompa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest darmowa gra na GOG - Fallout :/ Ale popis. Oczywiście po angielsku. GOG zaczyna mnie co raz bardziej wkurzać, iż nie daje polskich wersji gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. gog nie jest nastawiony na polski rynek. Ceny może nie są odstraszające, ale całkiem wysokie. Co to dla Amerykanina wydać te 10 dolców za klasyka, a dla nas to jest ponad 30 zł. Co do języka polskiego, to wielu europejskich języków też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:09, TobiAlex napisał:

Jest darmowa gra na GOG - Fallout :/ Ale popis. Oczywiście po angielsku. GOG zaczyna
mnie co raz bardziej wkurzać, iż nie daje polskich wersji gier.


Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:09, TobiAlex napisał:

Jest darmowa gra na GOG - Fallout :/ Ale popis. Oczywiście po angielsku. GOG zaczyna
mnie co raz bardziej wkurzać, iż nie daje polskich wersji gier.

Dostać legendarnego RPGa ze sklepu przeznaczonego na Zachód i narzekać, że:
a) to Fallout
b) jest po angielsku.
Brawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:09, TobiAlex napisał:

Jest darmowa gra na GOG - Fallout :/ Ale popis. Oczywiście po angielsku. GOG zaczyna
mnie co raz bardziej wkurzać, iż nie daje polskich wersji gier.

Rozumiem, że ściągnięcie spolszczenia przewyższa twoje umiejętności? : ) Fallouta dawno temu "kupiłem" za cdpunkty i cieszę się, że wiele osób będzie miało okazję go spróbować za darmo, a tym bardziej, że spolszczenie znalezione w necie bez problemów działa z wersją z GOGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:09, TobiAlex napisał:

Jest darmowa gra na GOG - Fallout :/ Ale popis. Oczywiście po angielsku. GOG zaczyna
mnie co raz bardziej wkurzać, iż nie daje polskich wersji gier.


Jakbyś kolego jeszcze nie zauważył GOG.com to nie jest polski serwis tylko miedzynarodowy i sprzedaja tam gry tylko i wylacznie w angielskiej wersji jezykowej. Zreszta rece opadaja - daja gre za darmo a i tak sie znajda marudy ktorym cos nie pasuje. A do wyszukania spolszczenia w necie potrzebny jest doktorat z fizyki kwantowej.
Zanim napiszesz to pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tydzień temu zastanawiałem się, czy za cdpunkty wziąć sobie pierwszą część Commandosa z dodatkiem, czy Fallouta. Dobrze, że wybrałem Commandosa, bo teraz mam Fallouta za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:15, Henrar napisał:

Dostać legendarnego RPGa ze sklepu przeznaczonego na Zachód i narzekać, że:
a) to Fallout
b) jest po angielsku.
Brawa.

Zabawnie to kontrastuje z wypowiedzią Tobiego z wątku obok ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75352&pid=14), w której to poucza, aby cieszyć się, że Bioware daje graczom za darmo DLC z rozszerzeniem zakończenia ME :] "Ale my, Polacy, musimy narzekać. Brawo". Piękny popis hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się hejt zrobił w moim kierunku. Może źle napisałem. Chodziło mi o braku polskich wersji gier, które są dostępne normalnie po polsku tak jak np. Fallout.

Stingerji akurat Falloutów to mam chyba z 10 poczynając od wersji premierowej (nie po polsku), poprzez Sagę wydaną przez CD Projekt a kończąc na wszystkich wersjach dostępnych w polskich czasopismach.

Dermi i do pozostałych co się tak cieszą, że za darmo. Jaki to wyczyn dać grę, która była już wszędzie, nawet w Biedronce za 9 zł??? Dermi widzisz różnicę? A tak swoją drogą - jestem Polakiem więc narzekam. Prawdę napisałem w wątku o ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:30, Nalfein napisał:

Czyli kompletny Wiedźmin 2 zabirze prawie 30GB na dysku? To to chyba na blurayu powinni
wydać.


Bardziej obstawiam, że zastępuje większość plików.

Dermi jeszcze coś - zaimponowałeś mi :) Muszę dla Ciebie dużo znaczyć skoro mnie śledzisz i znasz wszystkie moje posty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować