Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 3 w postapokaliptycznym Nowym Jorku? Jest pierwszy screen!

24 postów w tym temacie

Całkiem sprytnie pomyślane by wykorzystać to co jest i się nie narobić. Posadziliśmy dużo drzew. Potem wybudowaliśmy miasto. A teraz posadzimy na mieście drzewa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 08:45, Mr_Spike napisał:

Całkiem sprytnie pomyślane by wykorzystać to co jest i się nie narobić. Posadziliśmy
dużo drzew. Potem wybudowaliśmy miasto. A teraz posadzimy na mieście drzewa ;P


jesli skroci to czas produkcji gry, to czemu nie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające... Biorąc pod uwagę zakończenie dwójki. No, ale nic. Pomimo krytyki innych, mi się Crysis 2 podobał, w trójeczkę z chęcią zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszędzie... tylko nie w NY... z gry w której teoretycznie ma się wolność wyboru ścieżki, którą się podąża powstaje gra nie inna jak liniowa :P Żeby jeszcze chociaż budynki szło rozwalać (bynajmniej ściany wewnątrz budynków itp.)

btw: screen nieoficjalny, więc mój komentarz, też nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 09:34, MBi napisał:

wszędzie... tylko nie w NY... z gry w której teoretycznie ma się wolność wyboru ścieżki,
którą się podąża powstaje gra nie inna jak liniowa :P Żeby jeszcze chociaż budynki szło
rozwalać (bynajmniej ściany wewnątrz budynków itp.)

btw: screen nieoficjalny, więc mój komentarz, też nie ma znaczenia.


http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewany kotlet. Ile można męczyć Nowy Jork? Pomijając to, że był on w Crysis 2 to twórcy gier i filmów są straszliwie monotematyczni i te miasto pojawia się niemal co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakże oryginalnie ;) Ale mówiąc serio - zapowiada się całkiem klimatycznie. Może wreszcie się przekonam do zaliczenia "dwójki", bo do tej pory jakoś mnie nie ciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę jednak tropiki. Jak porównam sobie teraz oba umiejscowienia akcji to jednak pierwsza część była bardziej klimatyczna (nie umniejszając jakości samej dwójki, która jest świetną grą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teorie spiskowe "on":

Elita światowa, za pomocą mediów "przyzwyczaja" masy do różnych wydarzeń.
I tak np. mówi się o doszczętnym zniszczeniu NY (dla zresetowania giełdy), więc mamy niezliczone motywy z katastrofą NY w filmach, grach, itp.

Teorie spiskowe "off".

===

Fajnie wygląda ten dodatek do Crysisa 2...a, to jest z pełnoprawnej kontynuacji?

Aha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2 to dodatek do Fallout 1.
Ludzie powinni skończyć z takim bulshitem, bo mogą się sami zapędzić w kozi róg.

Crysis 2 i 1 wcale się w kwestii liniowości szczególnie nie różniły. W Crysis mieliśmy szerokie pole (szeroki korytarz), ale jedną płaszczyznę, w Crysis 2 z kolei był mniejszy wizualnie korytarz, ale często kilka płaszczyzn. Osobiście nie widziałem w pierwszym tytule nic, co czyniło by go lepszą grą. Z dwójką miałem więcej zabawy, a multi nadal jest jednym z moich ulubionych.

Trójką na bank się zainteresuje, bo człowiek lubi sobie postrzelać, ale nie koniecznie w szarych żołdaków brązowym żołdakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dokładnie tak jak pisałem ostatnio, ale z drugiej strony to i bardzo fajnie, będzie i miasto i dżungla. Niech Manhattan przerobią w ogóle na tropikalną wyspę, zróżnicują tak 3x bardziej przeciwników, dadzą więcej giwer i będzie w co zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować