Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kupiłeś pre-purchase Guild Wars 2? Szykuj się na pierwszy weekend z betą

94 postów w tym temacie

A jeżeli myślisz, że nowy klient może strzelać focha

Dnia 23.04.2012 o 18:29, TobiAlex napisał:

i robić, co chce, to się grubo mylisz i naprawdę nie masz pojęcia o rynku.

No, jeśli traktujesz go jako gorszą kategorię, to ma prawo jak to nazwałeś "strzelać focha".

Dnia 23.04.2012 o 18:29, TobiAlex napisał:

No ale też
taki byłem jak miałem naście lat...

Co tak się przypieprzyłeś mojego wieku? To jest chyba twoja ostatnia deska ratunku bo w każdym poście o tym piszesz. Dla twojej informacji mam 28 lat. Co by nie było, ja już zdanie o tobie wyrobiłem na podstawie twoich postów. I to niezbyt pochlebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 18:35, Karanthir666 napisał:

Co tak się przypieprzyłeś mojego wieku? To jest chyba twoja ostatnia deska ratunku bo
w każdym poście o tym piszesz. Dla twojej informacji mam 28 lat. Co by nie było, ja już
zdanie o tobie wyrobiłem na podstawie twoich postów. I to niezbyt pochlebne.


No i vice wersa. A skoro masz 28 lat i nie widzisz tego jaki jest świat... to z mojej strony po prostu opadają ręce, brak słów, wygrałeś. Wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła mała pomyłka, nie jest to pierwszy beta weekend, ponieważ sam uczestniczyłem w pierwszym beta teście, który odbył się pod koniec marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 19:40, TobiAlex napisał:

No i vice wersa. A skoro masz 28 lat i nie widzisz tego jaki jest świat... to z mojej
strony po prostu opadają ręce, brak słów, wygrałeś. Wybacz...

Wiem jaki jest świat, ale mam jeszcze resztki przyzwoitości oraz nadziei i mimo to wciąż wierzę, że nie ma dużo takich ludzi jak ty. Na pewno nie w polsce, bo to niemożliwe. Idealnie nadajesz się na polityka. Tamci też dbają tylko o siebie i o swoje otoczenie nie zważając na zwykłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 20:41, Karanthir666 napisał:

Wiem jaki jest świat, ale mam jeszcze resztki przyzwoitości oraz nadziei i mimo to wciąż
wierzę, że nie ma dużo takich ludzi jak ty. Na pewno nie w polsce, bo to niemożliwe.
Idealnie nadajesz się na polityka. Tamci też dbają tylko o siebie i o swoje otoczenie
nie zważając na zwykłych ludzi.


Jak ja... odezwał się rycerz w białej zbroi. Najważniejsza w życiu jest rodzina i to o nią się dba, ale widzę, że tego nawet nie wiesz... Naiwność. A jak Ci źle w "polsce" to nikt Cię tu nie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 20:57, TobiAlex napisał:

Jak ja... odezwał się rycerz w białej zbroi. Najważniejsza w życiu jest rodzina i to
o nią się dba, ale widzę, że tego nawet nie wiesz... Naiwność. A jak Ci źle w "polsce"
to nikt Cię tu nie trzyma...

Sądzę, że ta rozmowa nie ma żadnego sensu. Ja będę cię błotem obrzucał, ty mnie i do niczego to nie doprowadzi. Jak coś chcesz pisać, to pisz, ale ja już na pewno nie odpiszę. Mam ciekawsze zajęcia od tej konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracjąc do tematu bety GW2 na krótką chwilę...
Ktokolwiek otryzmal już maila z instrukcjami dotyczącymi klienta? U mnie na razie tylko mail z informacją, że aby do bety mieć dostęp to powinienem zakupić pre-purchase... co jest o tyle dziwne, że to zrobiłem i grę zarejestrowałem juz na stronie GW2. Błąd, czy automat dla wszystkich z newsletter''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 21:52, Graffis napisał:

Wracjąc do tematu bety GW2 na krótką chwilę...
Ktokolwiek otryzmal już maila z instrukcjami dotyczącymi klienta?

Jeszcze info nie było rozsyłane.

Dnia 23.04.2012 o 21:52, Graffis napisał:

U mnie na razie tylko
mail z informacją, że aby do bety mieć dostęp to powinienem zakupić pre-purchase... co
jest o tyle dziwne, że to zrobiłem i grę zarejestrowałem juz na stronie GW2. Błąd, czy
automat dla wszystkich z newsletter''a?

Z tego co wiem to część ludzi podobno dostała takie maile reklamowe namawiające do kupna pre-purchase mimo, że już go mają kupionego. Dziwne zagranie, ale nie ma co się tym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:21, cinus2 napisał:

Jeszcze info nie było rozsyłane.

Dzięki za info.

I btw... o la Boga... Cinus is alive?! o.O Splendid I say! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja nie wiedziałem o kolejnych rzutach, tylko miałem nadzieję że takie się pojawią. Chodziłem przez cały dzień z telefonem w ręku i sprawdzałem czy aby się gra nie pojawiła.
Nie wiem czy wiecie ale Guild Warsa można było jeszcze kupić 17 kwietnia. Ja się wtedy załapałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 09:44, Mich-al napisał:

Nie wiem jak inni ale ja nie wiedziałem o kolejnych rzutach, tylko miałem nadzieję że
takie się pojawią. Chodziłem przez cały dzień z telefonem w ręku i sprawdzałem czy aby
się gra nie pojawiła.
Nie wiem czy wiecie ale Guild Warsa można było jeszcze kupić 17 kwietnia. Ja się wtedy
załapałem :)


Ja również :) Jak komuś zależało to zdobył swój egzemplarz i nie marudził, że gram.pl coś tam, coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 18:18, Budo napisał:

> Czyli ci co dali kasę sobie pograją a reszta ma się obejść smakiem ?

Ciągle możesz kupić grę. Beta eventy to nagroda za kupno w ciemno- chcesz ryzykować,
to kup i będziesz z nami grał w weekend, klucze są nawet od 160 zł w necie.


Czy istnieje jakaś szansa na to, że dostęp dostaną także ci którzy zapisali się na bete już jakiś czas temu ? Właśnie problem polega na tym, że nie kupie tej gry w ciemno bo nigdy nie grałem w GW a na zbyt dużą ilość waluty się nie skarżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:47, Trolowarzysz napisał:

Czy istnieje jakaś szansa na to, że dostęp dostaną także ci którzy zapisali się na bete
już jakiś czas temu ? Właśnie problem polega na tym, że nie kupie tej gry w ciemno bo
nigdy nie grałem w GW a na zbyt dużą ilość waluty się nie skarżę...


Istnieje, bo ludzie, którzy nie kupili pre-purchase też będą zapraszani, ale raczej mała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 23:05, Graffis napisał:

> Jeszcze info nie było rozsyłane.
Dzięki za info.

I btw... o la Boga... Cinus is alive?! o.O Splendid I say! ;D


Dzisiaj dostałem maila z krótką instrukcją i odsyłaczem do ichniego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować