Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2012 o 22:31, Malevyn napisał:

ale po zmianie na US wyskakuje z kolei blad 37


Ale serwer EU w ogóle nie działa i działać nie będzie, a na usa masz małą szanse wbicie się do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i taki "gest kozakiewicza" z grania w otwarta betę. serwery amerykańskie sa zapchane, a europejskie i azjatyckie nie chcą się podłączyć albo porostu bllizard ich nie włączył. porażka. demo crysis 2 mnie zniechęciło do kupna i teraz wygląda, że mnie olano więc i ja to zrobię z grą. zaboli, ale kiedys przejdzie jak gra będzie kosztować 20 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, po ilus probach zalogowania sie, w koncu sie udało (chyba) i mam komunikat, ze diablo 3 nie jest dodane do listy gier na moim koncie battle net. Jak gdzie to zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:36, nermal_bizkit napisał:

i taki "gest kozakiewicza" z grania w otwarta betę. serwery amerykańskie sa zapchane,
a europejskie i azjatyckie nie chcą się podłączyć albo porostu bllizard ich nie włączył.
porażka.


To nie jest demo tylko testy serwerów więc czego się spodziewałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:36, nermal_bizkit napisał:

i taki "gest kozakiewicza" z grania w otwarta betę. serwery amerykańskie sa zapchane,
a europejskie i azjatyckie nie chcą się podłączyć albo porostu bllizard ich nie włączył.
porażka. demo crysis 2 mnie zniechęciło do kupna i teraz wygląda, że mnie olano więc
i ja to zrobię z grą. zaboli, ale kiedys przejdzie jak gra będzie kosztować 20 PLN.


Wybacz, ale śmieszy mnie Twój post. To nie jest DEMO tylko BETA, a konkretniej STRESS TEST, którego głównym celem jest wywołanie maksymalnego obciążenia serwera (tak, jednego, dlatego zwyczajnie nie ma sensu żeby włączali serwer europejski i azjatycki.). Jeśli dziwisz się zapchanym serwerem podczas testu którego celem jest zapchanie serwera to jest to śmieszne. Tak samo śmieszne jest jeśli wpłynie to na Twoją decyzję o kupnie gry. A jeśli chcesz czekać aż Diablo 3 będzie kosztować 20 PLN... to powodzenia życzę. Diablo 2 wyszło 12 lat temu, a ciągle kosztuje więcej niż 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha otwarta beta my ass.... jak łaskawie "naprawią" problemy ze stabilnością to wpuszczą więcej ludzi... 6 gier wydanych na zasadzie logowania się do serwerów a oni jak dzieci we mgel za każdym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:36, nermal_bizkit napisał:

i taki "gest kozakiewicza" z grania w otwarta betę. serwery amerykańskie sa zapchane,
a europejskie i azjatyckie nie chcą się podłączyć albo porostu bllizard ich nie włączył.
porażka. demo crysis 2 mnie zniechęciło do kupna i teraz wygląda, że mnie olano więc
i ja to zrobię z grą. zaboli, ale kiedys przejdzie jak gra będzie kosztować 20 PLN.


Nie ma i nie będzie raczej europejskich serwerów, są tylko Azjatyckie i Amerykańskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:37, Pupu2 napisał:

Mam problem, po ilus probach zalogowania sie, w koncu sie udało (chyba) i mam komunikat,
ze diablo 3 nie jest dodane do listy gier na moim koncie battle net. Jak gdzie to zrobic???

W opcjach na battle.net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:36, nermal_bizkit napisał:

i taki "gest kozakiewicza" z grania w otwarta betę. serwery amerykańskie sa zapchane,
a europejskie i azjatyckie nie chcą się podłączyć albo porostu bllizard ich nie włączył.
porażka. demo crysis 2 mnie zniechęciło do kupna i teraz wygląda, że mnie olano więc
i ja to zrobię z grą. zaboli, ale kiedys przejdzie jak gra będzie kosztować 20 PLN.


stress testy misiu :) Kto zakładał, ze punkt 21 01 zacznie grać bez lagów jest NAIWNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:42, cryegn89 napisał:

haha otwarta beta my ass.... jak łaskawie "naprawią" problemy ze stabilnością to wpuszczą
więcej ludzi...

Na tym przypadkiem nie polega beta? Co, myślałeś, że dostajesz za darmo pełnoprawną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze oni specjalnie to robia, wpuszczaja pewina liczbe ludzi na Create Hero scren, pozniej na start game, pozniej do samej gry, po trochu, powoli powoli wpuszczajac nastepnych.

EDIT: Wlasnie podobno pojawila sie wiadomosc potiwerdzajaca ta teorie. Pisze przy loginie ze osiagneli limit graczy i postaraja sie ustabilizowac gre przy tej ilosci jaka jest teraz. Jak to zrobia wpuszcza nastepnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:44, Mercuror napisał:

Na tym przypadkiem nie polega beta? Co, myślałeś, że dostajesz za darmo pełnoprawną grę?

to po co nazywać to otwarta beta... można od razu powiedzieć chcemy was robaczki wykorzystać żeby sprawdzić czy nasze łącze 3 mb/s wytrzyma wasze logowania... ops nie wytrzymało.. czyli ten sam problem jak z 3 dodatkami i samym wowem a potem sc2... kurde kto mógł to przewidzieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować