Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy teaser Crysis 3! Wiemy, kiedy pojawi się gameplay trailer

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

W sieci pojawił się krótki, bo zaledwie kilkunastosekundowy teaser Crysis 3. To właściwie przystawka przed daniem głównym, którym będzie gameplay trailer. Na razie Crytek i Electronic Arts jedynie podsycają nasze apetyty.

Przeczytaj cały tekst "Jest pierwszy teaser Crysis 3! Wiemy, kiedy pojawi się gameplay trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czasem Prorok to czasem nie jest no wiadomo co.. Przecież w 2 częsci wiadomo co zrobił.. i to na początku samym. A mógł być to Psychol albo Nomad ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 09:44, FatB napisał:

A czasem Prorok to czasem nie jest no wiadomo co.. Przecież w 2 częsci wiadomo co zrobił..
i to na początku samym. A mógł być to Psychol albo Nomad ;D

Spoiler

Jak przejdziesz 2kę, to przecież się to z grubsza wyjaśnia - Prorok staje się bardziej tytułem, stanowiskiem, niż rzeczywistą osobą. Przynajmniej ja mam takie odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się łudziłem, że kolejność newsów będzie taka (zgodnie z panującymi trendami):

20.04 - Crysis 3 dostanie 5 DLC
21.04 - Kup 5 dlc, a dostaniesz zniżkę 20%
22.04 - I stało się: Crysis 3 nadchodzi - pierwsze przecieki.
24.04 - Pierwsze arty z Crysis 3
26.04 - Teaser z Crysis 3

trolololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO łuk bardziej by do jedynki pasował, tak jak w Turoku...
Strzały to chyba z tyłka wyjmuje xD
Ciekawe czy jak wystrzeli się strzałę to będzie lecieć tak na zwolnieniu aż trafi w cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 14:09, CristianoRonaldo napisał:

przynajmniej jakaś sensowna strzelanka się szykuje; jakości serii Crysis tylko ze świecą
szukać :) nie mówię oczywiście, że jak coś jest zacofane to nie potrafi się sprzedać
- Skyrim yeah xD


Ty chyba nie nazywasz Crysisa dobrą strzelanką... Przecież to gra zrobiona tylko pod ładną grafikę, a Skyrim z kolei twój zdaniem "ssie"? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/fOwF6D9KBtM Alpha version na to wygląda

dobra gra to nie tylko grafika -i również jakość, fabuła i inne ważne aspekty - szczególnie gdy mamy XXIw. i zaawansowane technologie; seria Crysis to innowacja i wzór jak powinna wyglądać prawdziwa strzelanka; BF3 również :)

a Skyrim? jakościowo psia kupa, którą można dostarczyć i tak łatwowiernym fanom - takich przykładów jest wiele
dobrej fabuły tam nie ma, tyle, że zbugowana gra do bólu i otwarty świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować