Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon`s Dogma - już graliśmy! Solidny kandydat do najlepszej gry RPG roku?

23 postów w tym temacie

gram.pl

Wielki latający jaszczur jak w Skyrim? Jest. Bohater będący outsiderem niczym Geralt? Odhaczony. Rozległy świat jakby żywcem przeniesiony z Kingdoms of Amalur? Obowiązkowo. Czy Dragon's Dogma posiada zatem choćby jeden element wyróżniający go na tle innych RPG-ów? Uwaga, spoiler: tak, i to jaki!

Przeczytaj cały tekst "Dragon's Dogma - już graliśmy! Solidny kandydat do najlepszej gry RPG roku?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniy gameplaya to raczej wygląda nie przeciętnego hack and slasha niż RPGa roku... Animacje postaci jakoś mie się niedopracowane wydają i wykrywanie ciosów/zderzeń z innymi postaciami. Ale może to tylko moje przywidzenia... może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 19:52, zermithon napisał:

Po co, skoro i tak wyjdzie na PC (z prawdopodobnie lepszą grafiką)?

Czekaj sobie, prędzej niezłą brodę zapuścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele słów: i po co zaczynać kolejną wojnę PC vs Konsole?
Odpowiedź: bo tak...

Powiem szczerze, że wiele będę miał powodów do tego żeby jednak te PS3 kupić sobie. Nawet wydaje mi się, że lepiej zagrać sobie w coś na konsoli kiedy to na niej coś wychodzi niż w kiepski port na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 19:52, Kopiec napisał:

Czekaj sobie, prędzej niezłą brodę zapuścisz.

A będę, tego typu gry wolę na PC. Capcom już przebąkiwał coś o ewentualnej wersji na piece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 19:52, Kopiec napisał:

> Po co, skoro i tak wyjdzie na PC (z prawdopodobnie lepszą grafiką)?
Czekaj sobie, prędzej niezłą brodę zapuścisz.


Ja myślę, że wyjdzie na pieca bo to jest typowa polityka Capcomu wypuszczając najpierw wersję na konsole, a potem na pieca.Jak SF wyszedł to to też wyjdzie-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu śledzę Dragons Dogma. Od jakiegoś czasu wiem już, że to dla mnie absolutny must have zaraz po genialnym Wiedźminie, w którego się zagrywam. Podoba mi się klimat zamkowych lokacji. Nie jest on jakiś typowo fantasy, wygląda tak zwyczajnie, że nadaje to świetnego uroku. Oprawa prezentuje się bardzo dobrze, może rzeczywiście animacje postaci mogłyby być bardziej żylaste, ale do samej oprawy raczej nie ma co się przyczepić, jest śliczna. Czekam i mam nadzieję, że nie będzie żadnej obsuwy.

Co do wersji PC, może jeśli blaszakowcy wystartują już teraz z jakąś petycją to i wersja PC się pojawi ;). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 19:52, zermithon napisał:

> 2 słowa: kup konsolę
Po co, skoro i tak wyjdzie na PC (z prawdopodobnie lepszą grafiką)?

Tak jak Dark Souls? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro na konsole to nie ma na co czekać. Grafika nie powala, fabuła może tą gre uratuje ale w tych czasach większość ludzi najpierw patrzy na oprawię graficzną a PS3 jest na tyle stare że już nic ciekawego nie wyciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 09:24, Henrar napisał:

Tak jak Dark Souls? :D

Nie, tak jak praktycznie każda ostatnio wydawana (czyli od jakichś 3 - 4 lat) gra Capcomu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować