Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świetne wyniki sprzedaży FPS-a Brink

18 postów w tym temacie

Dlaczego serwery są puste? Bo wszyscy którzy kupili tą grę potem żałowali i szybko przestawali w nią grać. Że się kupiło grę to nie znaczy że się w nią gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
różnica między singe a multi polega na tym że w single u grasz z botami. ta gra to tak naprawdę ładniejsze quake wars
single to tylko trening przed grą w multi. tak jak napisał piorko90 gra nudzi się po 2 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co Wy chcecie od tej gry, szczególnie Pepsi (ale na jego komentarze już dawno przestałem zwracać uwagę). Gra to nic innego jak Enemy Territory czy Quake Wars, tyle że w innym przedziale czasowym. A najlepszy tekst Pepsiego "Jego średnia ocen oscyluje wokół 70 punktów na 100 możliwych." 70/100 i to umiarkowane przyjęcie? Dobry żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 11:54, TobiAlex napisał:

70/100 i to umiarkowane przyjęcie? Dobry żart.

Dla mnie jest umiarkowane. 70 to taki średniak, poprawna gra bez rewelacji. Dopiero od 80 gra jest przyjmowana jako niezła. Niby niewiele a jednak jest różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównując jakość tej gry z recenzjami, to według mnie Brink był fatalnie przyjęty.
Gdy ja go kupiłem, to bugów nie dostrzegłem. Jedyne na co się skarżę, to latencja, która czasem czasem jest zbyt duża. Może zaraz po premierze faktycznie był zbugowany, jak niemal każda obecna gra, widać potem to poprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że singla nie idzie przejść, w każdym razie na poziomie trudnym nie dałem rady. Wiem, że gra jest bardziej nastawiona na multi, ale jak już tego singla robili to mogli go wgl nie robić, bo misje są po prostu nielogiczne a ich przejście graniczy z cudem, istna syzyfowa praca :/ jedyne co mi się podobało to grywalność i ulepszanie broni, bo realistyka, fabuła to kompletny kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan W:ET i ET:QW musze powiedziec ze ta gra to byla dla mnie porazka roku. Poczynajac od slabego silnika (tzn sam silnik jest dobry tylko chlopaki z sd sobie z nim nie radza), poprzez bugfest, zerowa optymalizacje, a na hamskiej "konsolowatosci" tej gry skonczywszy. 5 lat grania w produkty od Splash Damage.... ale Brinka sobie odpuscilem po 2 tygodniach. Zreszta po 2 miesiacach jak odpalilem ta gre to byl tylko 1 serwer na ktorym kotokolwiek gral, wiec 90% tej sprzedazy poszla chyba w konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprzedali mase kopii za 5 baksow na Steamie i tyle, dokladnie jak tu niektorzy sugeruja. Gra wg mnie jest raczej slaba. Moze nawet nie chodzi o mechanike czy sam swiat, ale o totalny chaos i zly design leveli. Zbyt duzo jest tez udziwnien, ktore niepotrzebnie zaciemniaja rozgrywke. Zassalem to sobie na free weekendzie i wytrwalem z ta gra 30 minut chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować