Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przepiękne screeny z DLC Harley Quinn`s Revenge, ohydna okładka Batman: Arkham City GOTY

38 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 12:44, mati285 napisał:

Najpierw przeczytałem komentarze i spodziewałem się jakiegoś okropieństwa...a tu nie
jest wcale tak źle. Zresztą kogo obchodzi okładka? Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie
odpuści sobie Batmana z powodu brzydkiej okładki. Czekam na DLC z Harley.

NIE JEST ŹLE ???!!! O_O To najgorsza okładka jaką widziałem. Chyba nie jestem przy zdrowych zmysłach, bo właśnie sobie odpuszczam. Chciałbyś, żeby większość okładki stanowiły napisy ? Ja nie bardzo, a to jest pierwsza okładka od wielu lat, gdzie tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem? Nie masz jeszcze Batmana, miałeś kupić GOTYE, ale zrezygnowałeś po ujrzeniu... okładki? Jeśli tak to potwierdzam nie jesteś przy zdrowych zmysłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 14:56, Phobos_s napisał:

Ta nowa jest autorstwa Briana Altano z IGN. [..]


Hehehe. Dobre. Od razu mi się przypomina filmik pt. Microsoft projektuje pudełko iPoda:
http://www.youtube.com/watch?v=EUXnJraKM3k

Osobiście przypominam sobie tylko jedną okładkę, która mogłaby konkurować:
http://www.covershut.com/covers/The-Orange-Box-Front-Cover-231.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 15:19, Vojtas napisał:

Osobiście przypominam sobie tylko jedną okładkę, która mogłaby konkurować:
http://www.covershut.com/covers/The-Orange-Box-Front-Cover-231.jpg

http://www.covergalaxy.com/forum/attachments/sony-ps3/10408d1298445476-killzone-3-ntsc-cover-killzone3.jpg

Nie ma polskiej, a szkoda. Jest jeszcze gorsza, bo polski oddział Sony wrzucił jeszcze parę elementów (aktorzyny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 15:19, Vojtas napisał:

Hehehe. Dobre. Od razu mi się przypomina filmik pt. Microsoft projektuje pudełko iPoda:


Taaak :) Najlepsze jest to, że dokładnie tak by było ;)

Dnia 24.04.2012 o 15:19, Vojtas napisał:

Osobiście przypominam sobie tylko jedną okładkę, która mogłaby konkurować:


Dla mnie ta wcale nie była taka zła. Okładka B:AC GotY jest jednak 10 razy gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ta ściana napisów to okładka jeszcze by jako tako wyglądała. Odnośnie DLC... Ciekawe ile za samo DLC na Steamie... Mam już podstawkę a nie chce mi się kupywać jeszcze raz tego samego dla kilku mapek i 2 postaci do trybów które mam gdzieś.
Pewnie od 40 zł w górę. Jeśli tak to czekam na jakiś klucz z allegro albo na wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie wiem czemu, ale tak patrzę na tą okładkę i podoba mi się. Przypomina mi taką tablicę z ogłoszeniami na murach jakiegoś budynku w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze nadzieja, że to tylko okładka na rynek amerykański / konsole. No i zawsze pozostaje jeszcze możliwość kupna cyfrowo w jakiejś promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się płyty U2 w polskich wydaniach, sprzed kilku lat. Nie dało się na to patrzeć, bo było tyle naklejek na pudełku że prawie cała grafika była zasłonięta. Słabo to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardziej wygląda jak źle złożona (zbyto jednorodna kolorystycznie) okładka jakiegoś czasopisma typu CDA. Masakra - szczególnie, że styl graficzny przyjęty przez chłopców z Rocksteady na prawdę może się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 12:40, TobiAlex napisał:

> Chyba żartujesz? Widziałeś żeby kiedyś dawali coś nowego właścicielom EK po tym
jak już
> wzięto on nich pieniądze?

Nie, ale widziałem w drugą stronę - jak później rozdawali wszystkim to, co wcześniej
było tylko dla posiadaczy edycji kolekcjonerskiej - Wiedźmin 2.

I nie zauważyłeś, że posiadacze EK dostali rzeczy, których nie mieli, co zresztą jest odpowiedzią na pytanie Phobos_S (twierdzącą zresztą)? Swoją drogą w sumie bardziej przydatne. Trofeum z dodatkowej misji to żart (jak i cała misja) choć zabawny, ale np. buty z DLC (wcześniej niedostępnego w EK) były przydatne, używałem ich prawie do końca (później zmieniłem w ostatnim akcie dopiero). Kurtka Niebieskich Pasów była fajna, ale w sumie już w 1. akcie była lepsza, więc jakbym miał wybór to i tak wymieniłbym "ekskluzywność" kurtki (którą i tak przecież zachowałem) na resztę DLC.
P.S. Swoją drogą skoro już mowa o dawaniu dodatkowych rzeczy właścicielom EK to dostali(śmy)i też po koszulce. Niby to za problemy z rejestracją, ale uczciwie: kto chciał grać w Wiedźmina w środku nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZASTANAWIA MINĘ JEDNO,CZY TA BRZYDKA WERSJA GOTY BĘDZIE PO POLSKU...NIE MOGĘ NIGDZIE ZNALEŚĆ TAKIEJ INFORMACJI.W PRZYPADKU POPRZEDNIEJ CZĘŚCI BYŁO TAK ŻE GOTY BYŁA PO ANGIELSKU...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować