Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Zwróć uwagę, że jak zrzucisz kogoś z wysokości, do wody albo zostawisz szczurom, to będzie się to liczyć jako zabójstwo. No i Weeperzy też wliczają się do zabójstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 17:34, Kakarotto napisał:

Chciałem grać po cichu. Po pierwszej misji było wszystko w porządku, ale kolejne misje
to jakaś kpina. Zawsze pozbawiam wszystkich wrogów przytomności, dokładnie chowam ciała
(które praktycznie zawsze znikają, pojedyncze zostają) i na koniec misji mam w statystykach
zabicia i wykrycia ciał. Ogólnie gra się dobrze, ale szkoda, że są problemy.


Jeśli pozbawisz przytomności, a później wywalisz ciało do wody albo zrzucisz z wysoka, to strażnik umiera :D nie wiem jak jest z wykrywaniem ciał - czasami nawet dobrze ukryte są znalezione ;) najlepiej w ogóle nie dotykać przeciwników - to jest prawdziwa sztuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 17:41, Fafnir1 napisał:

Zwróć uwagę, że jak zrzucisz kogoś z wysokości, do wody albo zostawisz szczurom, to będzie
się to liczyć jako zabójstwo. No i Weeperzy też wliczają się do zabójstw.


Wiem. Woda zabija, szczury żrą "do czysta", upadek z wysokości zabija, płaczki to też "ludzie" i się ich nie zabija.

@pawbuk

Dnia 23.10.2012 o 17:41, Fafnir1 napisał:

Jeśli pozbawisz przytomności, a później wywalisz ciało do wody albo zrzucisz z wysoka, to strażnik umiera :D > nie wiem jak jest z wykrywaniem ciał - czasami nawet dobrze ukryte są znalezione ;) najlepiej w ogóle nie
dotykać przeciwników - to jest prawdziwa sztuka :D


Stawiam konia z rzędem na to, że znikające ciała nabiją wykrycia. Wczoraj w jednej misji znikło sześć ciał ze śmietnika i z dachu i miałem w statystykach sześć ciał znalezionych. Śmieciarze byli po śmieci i znaleźli ciała? Kominiarz czy może mikołaj znaleźli ciała na dachu? :P

@Damianuss1

Dnia 23.10.2012 o 17:41, Fafnir1 napisał:

Serio polujesz na każdego z całej mapy? :p


Pewnie. Usypiam szczury, psy i ryby nawet. :D

Pisząc wszystkich wrogów miałem na myśli, tylko tych co IMO trzeba, czyli kilku na misję.

Cóż po cichu przejdę grę jak wyjdą jakieś patche, teraz wyjdzie mi na to, że gram średnio jako dobry i zły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.bethblog.com/2012/10/25/more-dishonored-content-on-the-way/

Pierwsze DLC do Dishonored, Dunwall City Trials, zawiera 10 wyzwań, które ma sprawdzić nasze umiejętności.

Zapowiedziano także dwa kolejne dodatki, tym razem fabularne, które mają zostać wydane w 2013 roku (drugi, w okolicach wiosny, trzeci na razie nie wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 16:26, Henrar napisał:

http://www.bethblog.com/2012/10/25/more-dishonored-content-on-the-way/

Pierwsze DLC do Dishonored, Dunwall City Trials, zawiera 10 wyzwań, które ma sprawdzić
nasze umiejętności.

Zapowiedziano także dwa kolejne dodatki, tym razem fabularne, które mają zostać wydane
w 2013 roku (drugi, w okolicach wiosny, trzeci na razie nie wiadomo).

Zaczyna się... ;)

BTW, jak wyglądać będzie kwestia kompatybilności z "Dishonored RHCP" made by Cenega/1C? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 16:31, Janek_Izdebski napisał:

BTW, jak wyglądać będzie kwestia kompatybilności z "Dishonored RHCP" made by Cenega/1C?


Mnie zastanawia inna rzecz... Czy będę mógł kupić te DLC będąc w Polsce mimo, że Dishonored mam w wersji ROW.
Obawiam się, że nie bo na polskim Steam i tak angielskie DLC nie będą dostępne... :/
Tylko podziękować cenedze (nie napiszę ich nazwy z dużej litery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 09:02, Phobos_s napisał:

Mnie zastanawia inna rzecz... Czy będę mógł kupić te DLC będąc w Polsce mimo,
że Dishonored mam w wersji ROW.
Obawiam się, że nie bo na polskim Steam i tak angielskie DLC nie będą dostępne... :/
Tylko podziękować cenedze (nie napiszę ich nazwy z dużej litery).

A gdzie kupowałeś grę jeśli można spytać? Przy okazji, nie masz znajomych w UK na przykład, którzy moga CI zrobić gifta na Steam po uprzednim przelaniu im kasy na konto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 11:44, Janek_Izdebski napisał:

A gdzie kupowałeś grę jeśli można spytać? Przy okazji, nie masz znajomych w UK na przykład,
którzy moga CI zrobić gifta na Steam po uprzednim przelaniu im kasy na konto? :)


Kupowałem w shopto.net.
Niestety nie mam tam nikogo. Sam chętnie skorzystałbym ze znajomego w Anglii ale takiego brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 11:51, Phobos_s napisał:

Kupowałem w shopto.net.
Niestety nie mam tam nikogo. Sam chętnie skorzystałbym ze znajomego w Anglii ale takiego
brak :)

Nie znam tego sklepu, ale zaraz sprawdzę. Kupowałeś wersję elektroniczną (Steam key), czy pudełkową? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 12:01, Janek_Izdebski napisał:

Nie znam tego sklepu, ale zaraz sprawdzę. Kupowałeś wersję elektroniczną (Steam key),
czy pudełkową? Dzięki. :)


Pudełkową. Zawsze pudełkową :)
Ja kupuję w 4-5 sklepach w UK. Sprawdzam gdzie taniej i jakie ew. dodatki dają i wtedy decyduję, który tym razem zarobi :)

Jak do tej pory nie miałem żadnych problemów... poza jednym... Kupiłem jedną z gier w edycji limitowanej i niestety Steam mówi, że ta gra nie jest dostępna w moim kraju... F**k, od miesiąca się z tym bujam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 12:25, Phobos_s napisał:

Pudełkową. Zawsze pudełkową :)
Ja kupuję w 4-5 sklepach w UK. Sprawdzam gdzie taniej i jakie ew. dodatki dają i wtedy
decyduję, który tym razem zarobi :)

Jak do tej pory nie miałem żadnych problemów... poza jednym... Kupiłem jedną z gier w
edycji limitowanej i niestety Steam mówi, że ta gra nie jest dostępna w moim kraju...
F**k, od miesiąca się z tym bujam...

A gdzie jeszcze kupujesz w UK, jeśli to nie tajemnica? Zavvi? Game? Amazon.co.uk? Coś jeszcze? Gdzie zazwyczaj było dla Ciebie najtaniej i najlepiej? Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie

Chciałbym ostatecznie wyjaśnić pewną rzecz odnośnie Dishonored - z Waszą pomocą jeśli można :-) bo mnie nurtuje lekko...

Otóż jak rozumiem są tylko 3 możliwości nabycia tej gry - kupno wersji PL czyli RHCP by Cenega, kupno wersji ENG czyli ROW np. na Amazonie, kupno klucza na Steam''ie. I Finito.

I teraz:

kupno wersji PL - gra jest po polsku ALE zapewne będą przeboje z DLC (a mam na nie ochotę wielką),JEŚLI w ogóle wyjdą DLC w wersji dla PL - i to "jeśli" jest wielkim minusem tej opcji.

kupno wersji ENG z jakiegoś zagranicznego sklepu - gra jest w wersji angielsko-języcznej (co średnio przeszkadza ale jakoś wolałbym mieć w PL)

ALE tu mam właśnie pewne wątpliwości - czy taka wersja bez problemu integruje się z polskim Steam''em?
Z tego co zrozumiałem z postu kolegi Phobos_s to tak?

Tyle że wychodzi na to że nawet posiadanie takiej wersji (ROW) na polskim Steam''ie powoduje, że i tak nie da rady kupić ewentualnych DLC póki nie pojawią się w wersji PL na polskim Steamie?

opcja trzecia i ostatnia - kupno klucza bezpośrednio na Steam - pomijając zaporową cenę (ok. 200 zł) to I TAK kupując z pozycji polskiego Steam''a kupujemy de facto klucz do wersji RHCP?

Reasumując - albo coś nie ogarniam albo wychodzi na to że my polacy w każdej opcji mamy przes.. znaczy się marnie. No chyba że coś źle myślę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 12:46, Aress_The_Great napisał:

/ciach/


Dobrze myślisz.
Wszytko co napisałeś zgadza się z prawdą. To czy kupisz grę na Steam czy w pudełku od (tfu) cenegi nie wpływa nijak na wersję gry i problemy z patchami jeśli będą z jedną to i z drugą będą identyczne. Różnica tylko w cenie.

Wersja ROW daje to, że masz wersję bez przeklętego wpływu naszego "wspaniałego" wydawcy i jego rodzica zza wschodniej granicy... Czyli z patchami nie powinno być najmniejszych problemów i DLC powinny działać od razu po premierze, ale... po premierze na polskim Steam, może się okazać, że DLC do wersji RHCP będą niekompatybilne z wersją ROW (daję na to 99,9%). Pozostanie więc kupowanie tych DLC w innych sklepach cyfrowych typu GMG. W ten sposób nie powinno być problemów.

I tak, wersja ROW bez problemu odblokowuje się na polskim Steam. Mam właśnie taki zestaw :)

Ale generalnie tak, Polacy, Czesi i Węgrzy są rąbani bez mydła i nie możemy z tym nic zrobić...
A zaraz przyjdzie jakiś wyznawca cenegi i będzie mówił, że przecież i tak jest lepiej niż było kiedyś... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 12:32, Janek_Izdebski napisał:

A gdzie jeszcze kupujesz w UK, jeśli to nie tajemnica? Zavvi? Game? Amazon.co.uk? Coś
jeszcze? Gdzie zazwyczaj było dla Ciebie najtaniej i najlepiej? Dzięki za info.


Żadna tajemnica :) Dokładnie te, które wymieniłeś plus gamestation.co.uk, ale to bliźniak game.co.uk (choć czasem są różnice w cenach).
Co do cen to już bywa różnie. Tak summa summarum to chyba najczęściej kupowałem w zavvi. Na drugim miejscu ex aequo amazon i game/gamestation. W shopto kupowałem po raz pierwszy ale jestem bardzo zadowolony.
Wysyłka paczki w 5 min od złożenia zamówienia i od razu dostajesz fotkę jak ta paczka wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Phobos_s za odpowiedź.

Czyli tak jak myślałem...

Chyba poczekam sobie z zakupem gry do czasu aż wyjdą te DLC i zobaczę cóż to się wydarzy na naszym wspaniałym rynku. Zresztą i tak przegapiłem taki fajny steelbook - a teraz nigdzie go już nie ma - więc jakoś mi ciśnienie opadło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba kupno "Dishonored" bezpośrednio na Steam za te ok. 200 zł skutkuje chyba, ze mamy wersję ROW na naszym koncie tylko z tymi samymi językami co u nas (rosyjski, węgierski, czeski, polski), tak? czy się mylę?

Znajomy dostał gifta (wersja z Zachodu) i miał wersję ROW z zachodnimi wersjami językowymi. Więc jak to wygląda w końcu? Wiesz, Phobos_s? Ktoś inny wie? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 13:21, Phobos_s napisał:

Żadna tajemnica :) Dokładnie te, które wymieniłeś plus gamestation.co.uk, ale
to bliźniak game.co.uk (choć czasem są różnice w cenach).
Co do cen to już bywa różnie. Tak summa summarum to chyba najczęściej kupowałem w zavvi.
Na drugim miejscu ex aequo amazon i game/gamestation. W shopto kupowałem po raz pierwszy
ale jestem bardzo zadowolony.
Wysyłka paczki w 5 min od złożenia zamówienia i od razu dostajesz fotkę jak ta paczka
wygląda :)

A jak z kosztami wysyłki w każym z tych sklepów? O ile wiem, na Amazonie wszystko free, jeśli wartość zamówienia przeważa 25 Funtów. Na zavvi chyba 1 Funt za wysyłkę do Polski, tak? A w innych sklepach gdzie kupujesz jak jest? Dzięki z góry za rozjaśnienie wątpliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować