Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2013 o 10:54, KrzysztofT napisał:

Czyli znowu Cenega poleciała w uja i wycofała się z wydania tego dodatku?
Jakiś czas temu było info, że to i poprzednie DLC będzie dostępne w jednym packu w dniu
światowej premiery najnowszego DLC. Dobrze, że mam wersję ROW.

Na forum Bethesdy/Arkane znalazłem wpis ich przedstawiciela, że najnowszy dodatek w wersji RHCP będzie dostępny w dniu światowej premiery. A tu jednak nici z dodatku dla Polaków... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 10:56, Phobos_s napisał:

Powiedziałbym "a nie mówiłem" ale to podobno nieładnie...

I co ja mam teraz zrobić? Kupować od nowa podstawkę w wersji UK np. na Game.co.uk? Przecież to bezsens, płacić 2 razy za to samo, by mieć dostęp do DLC... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 10:59, Janek_Izdebski napisał:

I co ja mam teraz zrobić? Kupować od nowa podstawkę w wersji UK np. na Game.co.uk? Przecież
to bezsens, płacić 2 razy za to samo, by mieć dostęp do DLC... :(


Nic, musisz po prostu poczekać. Może wydaffca na "c" w końcu wyda ten dodatek.
Na gamechop.net dlc już jest dostępne za 7,5 funta więc jak tylko przyjdzie kasa to sobie zafunduję a cenega mam głęboko w... poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 11:05, Phobos_s napisał:

Nic, musisz po prostu poczekać. Może wydaffca na "c" w końcu wyda ten dodatek.

Pewnie tak właśnie zrobię. Mimo wszystko, sytuacja jest nieciekawa. Uczciwi, polscy klienci są kolejny raz robieni w bambuko, jeśli chodzi o gry Bethesdy/ZeniMaxu... :(

Dnia 16.04.2013 o 11:05, Phobos_s napisał:

Na gamechop.net dlc już jest dostępne za 7,5 funta więc jak tylko przyjdzie kasa to sobie
zafunduję a cenega mam głęboko w... poważaniu.

Chyba na Game.co.uk ten dodatek jest w podobnej cenie lub taniej nawet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 11:08, Janek_Izdebski napisał:

Chyba na Game.co.uk ten dodatek jest w podobnej cenie lub taniej nawet. :)


Co ja napisałem, chodziło mi oczywiście o shopto.net :D
Tak, na game.co.uk jest z 7,99 a na shopto za 7,85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten dodatek nie jest kompatybilny z naszą wersją?

http://store.steampowered.com/app/208575/?snr=1_5_9__205 (Dishonored - The Knife Of Dunwal)

Wydaje mi się, że jak odblokowali dla polskiego Steama, to chyba jest. Teraz tylko czekać na poprzedni.

Edit: Przeczytałem na poprzedniej stronie. No to ładnie... a na CDP moźna było wersję ROW dorwać i problemu by nie było, ale wybrałem pudełko (jak zwykle :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 11:13, Phobos_s napisał:

Co ja napisałem, chodziło mi oczywiście o shopto.net :D
Tak, na game.co.uk jest z 7,99 a na shopto za 7,85.

Kupisz tam, gdzie taniej. To oczywiste. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 11:48, Heartbreaker napisał:


No zgodnie z tym co napisał Janek_Izdebski ta wersja nie jest kompatybilna z wersją RHCP czyli tą wydawaną w Polsce przez cenege.
Współczuję wszystkim po raz kolejny nabitym przez tego "wydaffcę" w butelkę.

Oczywiście, jeśli dziś pojawi się kompatybilna wersja DLC to wszystko odszczekam, ale raczej się na to nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Podczas uruchamiania gry mam taki błąd. Jak go naprawić?
Wcześniej, kilka miesięcy temu, Dishonored działało mi dobrze.

Mój sprzęt to:
i3-380M, 2.53 GHz
4 GB RAM
Radeon HD 6550M
Windows 7 64-bit

Nie pomaga ponowne pobranie gry.

20130416235351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to dość zabawne (w żałosny sposób) - DLC niby jest na Steamie ale dla nas go nie ma bo jest niekompatybilne.

Pisałem na FB do Muve i odpisali mi standardowo - cyt. "w tej chwili toczą się negocjacje kontraktowe i nie możemy udzielić wiążącej odpowiedzi na to pytanie. Chcemy wydać wszystkie DLC i robimy co w naszej mocy, żeby wydarzyło się to jak najszybciej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 09:08, Aress_The_Great napisał:

Swoją drogą to dość zabawne (w żałosny sposób) - DLC niby jest na Steamie ale dla nas
go nie ma bo jest niekompatybilne.

Pisałem na FB do Muve i odpisali mi standardowo - cyt. "w tej chwili toczą się negocjacje
kontraktowe i nie możemy udzielić wiążącej odpowiedzi na to pytanie. Chcemy wydać wszystkie
DLC i robimy co w naszej mocy, żeby wydarzyło się to jak najszybciej."


Czyli na nasz język : słuchajcie leszcze, za rok wydamy wersję GOTY w promocyjnej cenie 159.99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na PSN pojawiło się DLC The Knife of Dunwall w cenie 39 zł. Czy działa ono z polską wersją gry? Ktoś grał i może potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania o mechanikę gry:
-Czy jesli szczury zjedzą jakiegoś NPC (same z siebie, bez ich przywołania) to postać gracza traci bonus za niewywoływanie chaosu?

-Brak wywołania alarmu oznacza brak jakiegokolwiek zauważenia psotaci, czy tylko brak ostatniego poziomu, kiedy przeciwnicy już wiedzą gdzie jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 08:34, Boguslav4 napisał:

Dwa pytania o mechanikę gry:
-Czy jesli szczury zjedzą jakiegoś NPC (same z siebie, bez ich przywołania) to postać
gracza traci bonus za niewywoływanie chaosu?


Tak, ale jeśli postać była nieprzytomna na wskutek Twoich poczynań, dodatkowo trup się wlicza do działalności gracza.

Dnia 10.05.2013 o 08:34, Boguslav4 napisał:

-Brak wywołania alarmu oznacza brak jakiegokolwiek zauważenia psotaci, czy tylko brak
ostatniego poziomu, kiedy przeciwnicy już wiedzą gdzie jesteśmy?


Chrakterystyczny dźwięk i zmiana kolory znacznika na czerwony, wtedy strażnicy są zaalarmowani dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 08:34, Boguslav4 napisał:

Dwa pytania o mechanikę gry:
-Czy jesli szczury zjedzą jakiegoś NPC (same z siebie, bez ich przywołania) to postać
gracza traci bonus za niewywoływanie chaosu?


Tak

Dnia 10.05.2013 o 08:34, Boguslav4 napisał:

-Brak wywołania alarmu oznacza brak jakiegokolwiek zauważenia psotaci, czy tylko brak
ostatniego poziomu, kiedy przeciwnicy już wiedzą gdzie jesteśmy?


Jeśli pojawi się jeden "piorun" czy dwa nad głową przeciwnika, czyli nie będzie on Cię szukał a tylko będzie zastanawiał się, że "chyba coś zobaczył" to gra nie traktuje tego jako wykrycia i możesz zdobyć achiev Cień i podobne.

Edit: Evertsen był szybszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w ten nowy dodatek? Trochę czytałem i twórcy jakoś niespecjalnie się wysilili. 3h rozgrywki i to w trybie maksymalnego skradania bo idąc na rambo można skończyć jeszcze szybciej, a wszystko to za nieciekawą kwotę, błee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drugiej misji (o ile pamiętam) w jednym z zaułków patrolowanym przez strazników jest chmara szczurów i mimo przejścia tego miejsca po dachach strażnicy zostali zeżarci...
Czyli jeśli nie wybije szczurów tracę bonus. Hm. Pozostawianie samych nieprzytomnych też tak działa, czy tylko jeśli pozostawimy ich w niebezpiecznym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol właśnie miałem kupić ten dodatek ale wyczytałem że niekompatybilny bleh. Minęło już parę tygodni od premiery a Cenega nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować