Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Battlefield 3: Close Quarters - już graliśmy!

25 postów w tym temacie

gram.pl

Czy da się przerobić Battlefielda 3 na Modern Warfare? Studio EA DICE pokusiło się o taki zabieg w trybie multi, zapowiadając DLC Close Quarters z czterema klaustrofobicznymi mapami. Myszasty grał już na jednej z nich.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Battlefield 3: Close Quarters - już graliśmy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dla czegoś takiego kupowałem Battlefielda. Także odpuszczam sobie ten dodatek. Czekam na jakiś z otwartymi przestrzeniami i dużą ilością pojazdów :]

Nie obraził bym się za taką mapkę jak w singlu z dużą ilością czołgów i niemal płaskim terenem. Było by miodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 12:42, dariuszp napisał:

Nie dla czegoś takiego kupowałem Battlefielda. Także odpuszczam sobie ten dodatek. Czekam
na jakiś z otwartymi przestrzeniami i dużą ilością pojazdów :]

Nie obraził bym się za taką mapkę jak w singlu z dużą ilością czołgów i niemal płaskim
terenem. Było by miodnie.


Armored Kill jesienią. Mają być nowe czołgi i transportery, mobilna artyleria i "największe mapy w historii Battlefield". Przyznam, że się jaram. A CC też raczej pominę, chyba, że do recenzji dostanę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 12:46, Myszasty napisał:

Armored Kill jesienią. Mają być nowe czołgi i transportery, mobilna artyleria i "największe
mapy w historii Battlefield". Przyznam, że się jaram. A CC też raczej pominę, chyba,
że do recenzji dostanę. :)


Niech pokażą jeszcze dwie mapy to zobaczymy czy kupię, bo narazie póki co nie jestem jakoś bardzo zachęcony do zakupu tego dodatku.Ja również czekam na Armored Kill.A tak wogle nie było stanowisk z pc-tami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 13:08, Kajmal napisał:


Niech pokażą jeszcze dwie mapy to zobaczymy czy kupię, bo narazie póki co nie jestem
jakoś bardzo zachęcony do zakupu tego dodatku.Ja również czekam na Armored Kill.A tak
wogle nie było stanowisk z pc-tami?


To jedno z największych przekleństw ostatnich lat. W zasadzie nikt już nie pokazuje na eventach prasowych gier na pc. Zwałka i załamka, ale cóż robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w odróżnieniu do kolegów czekam z niecierpliwością na ten dodatek. Pojazdy przesadnie mnie nie jaraja, za to lubie szybka akcje i duzo strzelania - w podstawce najwiecej gralem na metrze. Tworcy cos mowili na ile graczy domyslnie przewidziane sa ten mapy ? No i ciekawy jestem czy nie bedzie jednak za duzo spamu na tak malych mapach, bo chyba nikt nie lubi padac non stop od zablakanych kul, rzucanych "na pałe" granatow, czy cwaniakow z rakietnicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 13:11, Myszasty napisał:

To jedno z największych przekleństw ostatnich lat. W zasadzie nikt już nie pokazuje na
eventach prasowych gier na pc. Zwałka i załamka, ale cóż robić?


Hmm...co najmniej dziwne, bo gra robiona pod pieca, ale mniejsza o to.I tak jest zwałka i załamka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 13:32, Stingerji napisał:

A ja w odróżnieniu do kolegów czekam z niecierpliwością na ten dodatek. Pojazdy przesadnie
mnie nie jaraja, za to lubie szybka akcje i duzo strzelania - w podstawce najwiecej gralem
na metrze. Tworcy cos mowili na ile graczy domyslnie przewidziane sa ten mapy ? No i
ciekawy jestem czy nie bedzie jednak za duzo spamu na tak malych mapach, bo chyba nikt
nie lubi padac non stop od zablakanych kul, rzucanych "na pałe" granatow, czy cwaniakow
z rakietnicami :)


Niestety będzie dużo takich cwaniaczków z RPG/SMAW i granatmi.Pewnie pamiętasz co się działo na operacji metro na 64 luda na serwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2012 o 13:32, Stingerji napisał:

Tworcy cos mowili na ile graczy domyslnie przewidziane sa ten mapy ? No i
ciekawy jestem czy nie bedzie jednak za duzo spamu na tak malych mapach, bo chyba nikt
nie lubi padac non stop od zablakanych kul, rzucanych "na pałe" granatow, czy cwaniakow
z rakietnicami :)


Graliśmy w dwóch zespołach po 8 osób, ale to PS3. Wydaje mi się jednak, że te 16 osób na takiej mapie, to maks, więc pewnie będzie podobny defaultowy limit na pc. :)

Spam granatami był, ale z RPG łatwo samemu sobie tutaj zrobić krzywdę. Jeśli się dużo ruszasz, to shotgun + kosa wystarczają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie pewnie dla zestawu pukawek - bardzo lubie takie zabawki a mapki raczej zaprzeczają formule battlefield''a z którą jestem od jej początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 13:40, Kajmal napisał:

Niestety będzie dużo takich cwaniaczków z RPG/SMAW i granatmi.Pewnie pamiętasz co się
działo na operacji metro na 64 luda na serwie?


Hehe... grałem chyba tylko 2 razy na takim serwerze zeby szybciej zrobic achievement - ogolnie niezly sadomasochizm, ale najwyrazniej niektorym sie podoba skoro takie serwery istnieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy chcą się pośmiać polecam : http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1422996-where-battlefield-guy-photoshop-146.html ten temat. Na tych już ponad 140 stronach można prześledzić jak zmieniały się nastroje, od wczesnych zapowiedzi do stanu obecnego, weteranów serii zgromadzonych na forum EAUK zwanym Mordorem.

Pośmiać, a jeśli jesteście miłośnikami starych Battlefieldów, również poświęcić chwilę na refleksję, czym stała się ta marka i w jakim kierunku zmierza.

"...to lower the threshold..." słowa bodajże Bacha, czy innego Heilinga z DICE, którymi powinniście czuć się w sumie obrażeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

standard na ps3 to 12 vs 12, i w tylu się pewnie będzie biegało, skoro myszasty grałeś, to po twoim tekście spodziewałem się informacji czym jest ów nowy tryb "domination cq", a nic o tym nie wspomniałeś ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 18:03, Zak napisał:

standard na ps3 to 12 vs 12, i w tylu się pewnie będzie biegało, skoro myszasty grałeś,
to po twoim tekście spodziewałem się informacji czym jest ów nowy tryb "domination cq",
a nic o tym nie wspomniałeś ;(


W Close Quarters maksymalna liczba graczy to 16 - czyli dwie druzyny po ośmiu graczy niezależnie od platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 20:42, Feallan napisał:

Wszystko fajnie, ale jak znowu zażyczą sobie za to 50 zł, to podziękuję.


Gdyby było tak za max. 25ziko... to może bym się skusił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 20:42, Feallan napisał:

Wszystko fajnie, ale jak znowu zażyczą sobie za to 50 zł, to podziękuję.

A nawet jeśli, to wystarczy poczekać - z B2K było tak, że po paru tygodniach zrobili czasową promocję i z 50 zł staniał do ok. 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować