Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TERA – aktywacja klucza do head startu grozi utratą kodu i zbanowaniem konta!

144 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2012 o 16:58, Johnny_Bravo napisał:

aNi0L możesz napisać jak dokładnie wyglądało Twoje zakładanie konta? Najpierw założyłeś
konta za pomocą klucza na mounta, a następnie dodałeś do niego kluczy z pudełka? Czy
w tej chwili masz jedno konto, czy wygląda to u Ciebie tak jak u TobiAlexa?


Pamiętaj, że ja najpierw wpisałem kod gry a dopiero potem kod na mounta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 17:00, aNi0L napisał:

Założyłem konto -> wpisałem klucz na mounta -> wpisałem klucz z pudełka


A możesz grać? Masz tylko jeden wpis Tera czy masz Tera i Tera 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Johnny jest jedno zasadnicze pytanie. Czy jeżeli klienci wpisali oba klucze trial oraz standard czy tam collector to będzie to skutkowało banem po 3.05 czy raczej mamy wysłać jakieś info do ubi w kwesti tych 30 dniowych kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem 221 w kolejce na serwer...
Nie mam problemów z logowaniem ale jeżeli 3.05 mi zablokują konto to będzie dość ciekawie...
Czytałem na jakieś stronce odnośnie tego żeby zgłaszać się od razu do ubi jeżeli sie aktywowało konto (bez head startu) ale z tego co było napisane na stronie sklepu... Owy (headstart) powinien być dostępny...
teraz siedzimy wszyscy z paluchem w nocniku i czekamy do 3.05 albo na bana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wychodzi na to, że z kodu na mounta zrobiło się nam jakieś trialowe konto, które może skutkować tym:

1. nie będziemy mieli mounta, kod przepadł
2. dostaniemy bana po 3.05.

Gwoli ścisłości to jak mam do wyboru Tera i Tera 2 (konto z mounta) to gram na koncie Tera (konto z kodu gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 17:09, Markis000 napisał:

graj na tera2 bo to jest to konto trialowe. TERA "1" to konto główne i jak będziesz na
tym grał to właśnie to konto jes BEEEEEE xD


No to jeżeli mam grać na trialowym koncie, to i tak oznacza, że będę potrzebował kolejnego klucza po 3.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah... łączmy się dokładnie...
Najlepszą opcją jest aby ludzie (pomoc techniczna itp.) z sklepu gram.pl wysyłało wszystkie info na bierząco oraz informacje odnośnie tego co zrobić gdy konto już zostało zablokowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 17:13, Markis000 napisał:

drugie konto juz masz przypisane ale na nim bedziesz mogl grac dopiero po 3.05 :P tak
kazał ubi. słuchaj się, a nie marudź xD


Gdzie kazał? Oba konta są różne - jeżeli dziś mam grać na Tera 2 a po 3.05 na Tera to jaki jest sens head startu skoro będę musiał grać od nowa (przypominam są to różne konta)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę walczyć itp...
Najważniejsze jest to iż to nie gracze zawinili... (bez urazy) ... Możę staję się teraz nieco opryskliwy itp. ale cóż niektóre stytuacje do tego zmuszają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja już pogubiłem się w tym wszystkim. Fajnie by było jakby ktoś dał znać na jkim koncie mamy grać i jakie będą tego konsekwencje. Naprawde straszną padakę odwalono......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 17:15, Wojman napisał:

Słyszałeś kiedyś o opcji cięcia cytatów?


Wiesz co, przemilczę ten tekst. Tu ludzie mają "szansę" strać po 100 zł a nawet i więcej a Ty wymyślasz cięcie cytatów. Uszanuj w tym przypadku to, co się dzieje ok? Bo takiego syfu z żadną grą nie było jeszcze nigdy od czasu moich narodzin a było to w 1976 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować