Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TERA – aktywacja klucza do head startu grozi utratą kodu i zbanowaniem konta!

144 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2012 o 16:00, Laid_back napisał:

W szczegółach zamówienia przy Waszym zamówionym produkcie, znajduje się kod na mount.
Prosimy założyć konto za pomocą tego klucza i sprawdzić, czy klucz umożliwia wzięcie
udziału w headstarcie.


Ten kod przypisałem do mojego konta i z tego kodu zrobiło się jakby drugie konto - trialowe. Z kodami też coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:19, TobiAlex napisał:

Ten kod przypisałem do mojego konta i z tego kodu zrobiło się jakby drugie konto - trialowe.
Z kodami też coś jest nie tak.


Tobi czy Ty masz dostęp do headstartu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny fail na starcie, oj ładny... to znaczy nie ładny, bo szkoda mi osób które to dotknęło. Właśnie bardzo ciekawy jestem co z tymi którzy już dostali bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dostępu do headstartu. Dostałem standard edition założyłem konto i wpisałem klucz tak jak pisze w instrukcji. Dopiero potem otrzymałem info na temat banów. Licze iż uda się coś z tym zrobić. Jestem zdezoreintowany. Po prostu żal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:20, Johnny_Bravo napisał:

Tobi czy Ty masz dostęp do headstartu?


Tak, wychodzi na to, że mogę grać, przynajmniej na chwilę obecną. Niestety na 18:00 idę do pracy (będę dopiero jutro rano) więc nie wiem jak to będzie wyglądało jutro.

Ale co będzie dalej? Dostanę bana po 3.05?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:25, Markis000 napisał:

Nie mam dostępu do headstartu. Dostałem standard edition założyłem konto i wpisałem klucz
tak jak pisze w instrukcji. Dopiero potem otrzymałem info na temat banów. Licze iż uda
się coś z tym zrobić. Jestem zdezoreintowany. Po prostu żal.....


Markis000 czy aktywowałeś na swoim koncie kod na mounta, który jest udostępniony w szczegółach Twojego zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Johnny_Bravo jeszcze nie tylko aktywowałem ten 30 dniowy bo teraz powiem szczerze boje się już cokolwiek wpisywać. Chętnie usłyszę jakieś porady w tej kwestii. Co mamy zrobić drogi gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:26, TobiAlex napisał:

Ale co będzie dalej? Dostanę bana po 3.05?


Nie sądzę, żeby jakakolwiek blokada została założona na Twoje konto, myślę że nie masz się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:31, Markis000 napisał:

Johnny_Bravo jeszcze nie tylko aktywowałem ten 30 dniowy bo teraz powiem szczerze boje
się już cokolwiek wpisywać. Chętnie usłyszę jakieś porady w tej kwestii. Co mamy zrobić
drogi gram.pl


Wpisz proszę na swoim koncie Tera, klucz który jest udostępniany przez nas w szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:29, Johnny_Bravo napisał:

Markis000 czy aktywowałeś na swoim koncie kod na mounta, który jest udostępniony w szczegółach
Twojego zamówienia?


czy mam wpisać ten kod na tego mounta ?? Johnyy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:33, Johnny_Bravo napisał:

Wpisz proszę na swoim koncie Tera, klucz który jest udostępniany przez nas w szczegółach
zamówienia.


Wpisałem i podobnie jak Tobi mam teraz dwa konta? CZy to znaczy, że teraz możemy być spokojni czy raczej mamy gdzieś pisać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:36, Markis000 napisał:

Wpisałem i podobnie jak Tobi mam teraz dwa konta? CZy to znaczy, że teraz możemy być
spokojni czy raczej mamy gdzieś pisać ??


Myślę, że na chwilę obecną Ty i TobiAlex nie musicie pisać do UbiSoftu, ale cały czas to wyjaśniamy.

Markis000 czy po dodaniu tego kodu masz dostęp do headstartu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:38, Johnny_Bravo napisał:

Markis000 czy po dodaniu tego kodu masz dostęp do headstartu?


Dopiero instaluje grę. Pisze że mam standard edition oraz Trial account. Jak tylko skoncze instalować to dam znać czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz jest to najważniejsze pytanie... Aktywowałem klucz ze strony na tego owego mounta... po czym wpisałem kod z pudełka... Jest jedno konto standard Edition status aktywny... Teraz czekać na bana czy pisac od razu do ubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde......może by tego maila z informacją wysłali wcześniej niż tego potwierdzającego wysyłkę.

Ja już dodałem swój kod. Został prawidłowo rozpoznany jako Tera Collectors Edition. Gra działa i mam wszystkie itemki z CE. Ale wcześniej miałem preorder mini wiec head start i tak by działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem inaczej. Najpierw dostałem kod na...hmmm...betę? Tak to wyglądało (w każdym razie status "Trial Account" był). Potem wpisałem kod z kolekcjonerki. Nie stworzylo dodatkowego konta, ale zamieniło stare w nowe. Jak patrzę dzisiaj z pracy, to widze, że konto mam wciąż Collector''s Edition i status aktywne. Ale czy sie będzie dało zalogować do gry, to nei wiem, sprawdze jak wrócę.

Tylko mała uwaga. Z tego co wiem, konta mają wygasać 3 maja. Co oznacza, że teraz możecie sądzić, że jest ok, a w dniu premeiry 3 maja czeka Was niemiła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:54, aNi0L napisał:

Właśnie teraz jest to najważniejsze pytanie... Aktywowałem klucz ze strony na tego owego
mounta... po czym wpisałem kod z pudełka... Jest jedno konto standard Edition status
aktywny... Teraz czekać na bana czy pisac od razu do ubi?


aNi0L możesz napisać jak dokładnie wyglądało Twoje zakładanie konta? Najpierw założyłeś konta za pomocą klucza na mounta, a następnie dodałeś do niego kluczy z pudełka? Czy w tej chwili masz jedno konto, czy wygląda to u Ciebie tak jak u TobiAlexa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też użyłem kod na mounta i tak samo konto zmieniło się na trial.Włączyłem gre stworzyłem postać i gram.Wszystko wydaje sie byc OK.Gram na kliencie z bety , nie instalowałem gry płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować