Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - zgarnij myszki Razer i kasę na zakupy

267 postów w tym temacie

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że może ten ostatni nie jest BEZPOŚREDNIO związany z Diablo. No nic, trzeba szukać.

PS. Fajnie by było, jakby ktoś potwierdził, albo zaprzeczył moim przypuszczeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jeżeli 3-4 osoby potwierdzają, że ten łebek gdzieś tam jest, i daje się znaleźć, to powinien on być związany bezpośrednio z Diablo.

Tylko najgorsza jest myśl, że może on być gdzieś przeoczony pośród kilkuset stron, które odwiedzamy, tylko się nie pojawił, albo był dobrze ukryty. I teraz szukać od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 07:25, Zythus napisał:

Niemożliwe, chyba że liczysz tę, która jest w informacjach o newsie :)


nie, 8 unikalnych poza tą w newsie :D
zależy od sposobu.... szukania, chyba jest to poważniejszy troll przeciwko spryciarzom niż myślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 11:36, HumanGhost napisał:

Na sześciu stronach, na których je znalazłem przelatywały centralnie przed
oczami. Ślepy by ich nie zauważył. A siódmej głowy brak. Po prostu się nie pojawiła nigdzie.
NIGDZIE. Przejrzałem nawet każdy cholerny obrazek w każdej galerii.

Koniec konkursu, zdrowie psychiczne ważniejsze.


Problem z głowami jest taki, że często chowają się one pod zawartość strony. Tzn. jak pewnie wiesz tło, tekst, obrazki, filmy na stronie to osobne warstwy i głowy czasem chowają się pod coś.
Nie wiem czy tak to było zaplanowane, czy jest to błąd, ale na pewno utrudnia szukanie.
Utrudnia też to jak ktoś ma np. ustawioną automatyczną a nie standardową stałą szerokość forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 13:21, RobertSSS napisał:

Spapraliście trochę sprawę bo ja moge wskazać conajmniej 350 stron z obrazkiem konkursowym.

Nie zdziwiłbym się, żeby sporo osób wysłało te 7 głów z teoretycznie jednego miejsca xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 12:25, Phobos_s napisał:

Utrudnia też to jak ktoś ma np. ustawioną automatyczną a nie standardową stałą szerokość forum :)


Tylko w jednym przypadku. Poza tym gram sam zdradził gdzie to sie dzieje, więc szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nadal szukam ostatniego łebka i całkowicie nie wiem, gdzie może być...

Ostatnie 30 minut i wysyłam to, co mam : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe mam nadzieję, że gram.pl podzieli się informacją ile osób znalazło wszystkie diabły. Ciekawi mnie tez ilu ze szczęśliwców doczytało, że diabeł w samym newsie konkursowym się nie liczy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kontrolnie [mimo, że newsa czytałem] dorzuciłem i 8my link z owym konkursem, bo co jak co wszystkich łbów jest łącznie 8 to i 8 wysłałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować