Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - zgarnij myszki Razer i kasę na zakupy

267 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 09:51, ApeBoy napisał:

a wszystkie inne "miejsca" na pewno sprawdziłeś?


I może jeszcze przykłady podasz? No ludzie, czy wy normalni jesteście żeby tak pisać na forum? Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 21:00, Braveheart napisał:

Ja swoje 7 łbów już wysłałem ale pytanie tu mam do twórców czy wzięli pod uwagę właśnie
takie aspekty jak to, że niektoży gramowcze z drugimi się moga kontaktować pisząc im
na gg/skype "ładewa" i podając linki do poszczególnych łbów. \\


Oczywiście. Na kilka dni uzyskaliśmy dostęp do Echelonu - dzięki temu możemy śledzić Wasze maile, gg i sms-y w celu sprawdzenia czy nie przekazujecie sobie wzajemnie linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 12:15, zadymek napisał:

OK, 7/7 :)
Wystarczyło wyłączyć rozszerzenia antyreklamowe i wszystko widać jak na dłoni.

Hmmm ja miałem łby nawet z Adblockiem no chyba, że ktoś korzysta z dodatkowych tego typu usług.

@Laid_Back

Dnia 14.05.2012 o 12:15, zadymek napisał:

Oczywiście. Na kilka dni uzyskaliśmy dostęp do Echelonu - dzięki temu możemy śledzić Wasze maile, gg i sms-y w
celu sprawdzenia czy nie przekazujecie sobie wzajemnie linków.

How sweeet #_#

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z tych miejsc:
[m - 007]

Ktoś byłby człowiekiem i podesłał by mi na maila dwa brakujace ?
mój mail przemek.lol@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, xazior ;P

Z tym, że w dwóch miejscach z jego listy nie wyświetlało mi głowy, dopiero po CTRL + F5 na jednej z nich zaczęło, a na drugiej nawet po tym nic się nie pokazuje (ale w kodzie jest...).

Ciekawe, że pozostałe 5 i ten z newsu o konkursie normalnie się pojawiały.
5 sam znalazłem, a pozostałych dwóch spodziewałem się w tych sekcjach, gdzie ich mi nie pokazało, a były.

Edit: Ostatnia się pojawiło dopiero po wyłączeniu adblocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:50, ManweKallahan napisał:

Brawo, xazior ;P

Z tym, że w dwóch miejscach z jego listy nie wyświetlało mi głowy, dopiero po CTRL +
F5 na jednej z nich zaczęło, a na drugiej nawet po tym nic się nie pokazuje (ale w kodzie
jest...).

Ciekawe, że pozostałe 5 i ten z newsu o konkursie normalnie się pojawiały.
5 sam znalazłem, a pozostałych dwóch spodziewałem się w tych sekcjach, gdzie ich mi nie
pokazało, a były.

Edit: Ostatnia się pojawiło dopiero po wyłączeniu adblocka.


to jak masz wszystkie to może podeślij brakujśce dwa, przejrzalem wszystko o diablo, diablio2 i diablo 3 na serwisie i pewnie mi nie wyskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super!

Ludzie po jaką cho... spamujecie tymi linkami?

Laid_back proponuje abyście nie brali pod uwagę ludzi, którzy podali linki na forum bo to jest niesprawiedliwe jak ktoś się męczy i szuka a drugi ma gotowce. Kurde co to za zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby codziennie w robocie stykam się z ludzką głupotą. Co tydzień ktoś przesuwa granicę tej głupoty jeszcze dalej. Ale jej poziom na forach internetowych to już jest coś przerażającego.
Dzieciarnia się dorwie do internetu i koniec fair play. Bezstresowe wychowanie w mordkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co poradzisz. Tego się nie zmieni, średnia wieku oglądających tego "gwiazdora" który konkurs zareklamował nie przekracza jak mniemam 14 lat. A 25 tysięcy wyświetleń to nie w kij dmuchał.
Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 06:53, Zythus napisał:

Co poradzisz. Tego się nie zmieni, średnia wieku oglądających tego "gwiazdora" który
konkurs zareklamował nie przekracza jak mniemam 14 lat. A 25 tysięcy wyświetleń to nie
w kij dmuchał.
Szkoda gadać.


Myślę, że on sam z własnej inicjatywy nie reklamowałby konkursu bez pozwolenia organizatora.
(I średnia wieku Jego widzów to zapewne około 15-16, uwierz. Ale tak, zdarzają się małolaty :( ...)


A co do samego konkursu i fair-play - w tym konkursie w 80% przypadków fair-play odszedł na drugi plan a sam konkurs będzie zaspamowany kilkoma mailami tej samej osoby z tego samego komputerka...

No nic, taka nasza ludzka natura... chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem adblockera i znalazłem 7. Tylko mam jeden mały problem- nie wiem czy dwie glowy mogą znajdować się w jednym, że tak powiem, miejscu. A znalazlem dwie jakby "obok siebie" Nie wiem czy to w wyniku błędu, ale gdyby był ktoś tak miły i powiedział, czy też tak ma, czy mam szukać dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować