Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trwają prace nad nieoficjalnym spolszczeniem Dragon Age: Ultimate Edition

22 postów w tym temacie

Adam Berlik

Dragon Age: Ultimate Edition na PC wkrótce doczeka się polskiej wersji językowej. Prace nad nią niedawno się rozpoczęły, a twórcy testują właśnie spolszczenie dodatku do Dragon Age: Początek zatytułowanego Polowanie na Czarownicę.

Przeczytaj cały tekst "Trwają prace nad nieoficjalnym spolszczeniem Dragon Age: Ultimate Edition" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tego zestawu niemożna kupić w Polsce.


Ja kupiłem w Polsce...znaczy na Polskim serwisie za Polskie złotówki zresztą bardzo ich mało dałem - 20. A co do spolszczenie do bardzo fajnie - mimo, ze mój angielski najgorszy nie jest to przebijanie sie przez taka ilośc tekstu może odstraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 13:17, kill69 napisał:

Ja kupiłem w Polsce...znaczy na Polskim serwisie za Polskie złotówki zresztą bardzo ich
mało dałem - 20. A co do spolszczenie do bardzo fajnie - mimo, ze mój angielski najgorszy
nie jest to przebijanie sie przez taka ilośc tekstu może odstraszać.


Zgaduję że w sławnej akcji na Originie, gdzie GotY było za 20zł? :)
Też to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 13:43, Sanders-sama napisał:

Zgaduję że w sławnej akcji na Originie, gdzie GotY było za 20zł? :)
Też to mam.


W pewnych kręgach owszemi sławnej :) kto chciał to kupił - był cały weekend, a decyzja raczej prosta w podjęciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:32, maniekk napisał:

Tak głupio zapytam:
Te spolszczenia "nieoficjalne" to legalne są, czy nie??



Oczywiście, że legalne. Zatwierdzone przez Polski odział EA. :)

My dajemy same napisy. Grę i tak trzeba kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po co to robicie ? Sama gra jest zlokalizowana na język polski w całości + większość DLC. A trzy ostatnie DLC zostały spolonizowane przez fanów już dość dawno temu... A fanowska polonizacja stoi na wysokim poziomie. Zamiast wspierać tych partaczy z EA to zróbcie petycję, żeby następnym razem takiego wstydu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:43, vegost napisał:

No i po co to robicie ? Sama gra jest zlokalizowana na język polski w całości + większość
DLC. A trzy ostatnie DLC zostały spolonizowane przez fanów już dość dawno temu... A fanowska
polonizacja stoi na wysokim poziomie. Zamiast wspierać tych partaczy z EA to zróbcie
petycję, żeby następnym razem takiego wstydu nie było.


Po co? Bo może i sama gra została spolszczona ale co z tego jeśli Edycja zawierająca to wszystko jest tylko i wyłącznie po angielsku? Wiemy, że nasze wcześniejsze spolszczenia są dobre, ale chcemy również wydać polskie napisy do Ultimate Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:48, IlidanDA napisał:

Po co? Bo może i sama gra została spolszczona ale co z tego jeśli Edycja zawierająca
to wszystko jest tylko i wyłącznie po angielsku? Wiemy, że nasze wcześniejsze spolszczenia
są dobre, ale chcemy również wydać polskie napisy do Ultimate Edition.


Ultimate Edition nie jest dostępna w naszym kraju. To też trzeba będzie zapłacić więcej za sprowadzenie jej do Polski. Chyba, że alternatywą jest Allegro. Ale tam też widziałem tylko wersję konsolową. Zostaje tylko opcja zakupu gry przez EA Store. Jak chcecie. Życzę wam oczywiście powodzenia bo przyda się wam przy tłumaczeniu aż tyle tekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:43, vegost napisał:

No i po co to robicie ?


Boże ...co za ludzie. Koś wyszedł z inicjatywą, ktoś chce ją zrealizować w ramach swojego wolnego czasu i co? zawsze znajdzie się jakiś "jeden" co zapyta "Po co?" Chca to niech robią, a jeżeli nie jesteś zainteresowany to olej temat, a nie zmuszaj do tłumaczenia sie ludzi, którym się "chce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:43, vegost napisał:

No i po co to robicie ? Sama gra jest zlokalizowana na język polski w całości + większość
DLC. A trzy ostatnie DLC zostały spolonizowane przez fanów już dość dawno temu... A fanowska
polonizacja stoi na wysokim poziomie. Zamiast wspierać tych partaczy z EA to zróbcie
petycję, żeby następnym razem takiego wstydu nie było.

A czy oni chcą twoją duszę? Czy zabierają ci twój prywatny czas? To skąd ten jad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:34, IlidanDA napisał:

Oczywiście, że legalne. Zatwierdzone przez Polski odział EA. :)

My dajemy same napisy. Grę i tak trzeba kupić.


Ok. Czyli będziecie spolszczać jeszcze raz to co już było spolszczone?? Chyba, że bardziej na miejscu jest" przeniesiemy" nasze napisy na wersję ultimate.
Bo tak na chłopski rozum nie kapuję dlaczego spolszczacie pakiet, którego częścią składową są gry, które były spolszczane kiedy wychodziły pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 17:03, maniekk napisał:

Ok. Czyli będziecie spolszczać jeszcze raz to co już było spolszczone?? Chyba, że bardziej
na miejscu jest" przeniesiemy" nasze napisy na wersję ultimate.
Bo tak na chłopski rozum nie kapuję dlaczego spolszczacie pakiet, którego częścią składową
są gry, które były spolszczane kiedy wychodziły pojedynczo.


To trochę dłuższa historia jak to będzie wyglądać, ale całej gry nie będziemy tłumaczyć od zera, bo i po co, skoro tłumaczenie EA jest nawet strawne, a większość osób które grają dla funu nie zauważyłyby różnic pomiędzy zdaniem w pełni oddającym klimat oryginalnego odpowiednika, a tłumaczeniem dla mas. ;) Poza tym już starczy, że mamy zamiar wykorzystać poprawki lokalizacyjne do DAO, w które kiedyś tam się bawiłem. Może kiedyś się dowiecie jak to wygląda, na dzień obecny możecie snuć tylko teorie, którą pewnie już macie po przeczytaniu mojego posta.
Jakby ktoś był chętny na te drobne poprawki do DAO: http://social.bioware.com/project/4279/#files

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 00:01, TTTr96 napisał:

/ cięcie


Ale tutaj nikt nie snuje żadnych teorii, tylko się pyta "po co"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować