Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz zagrać w demo Diablo III? Blizzard ujawnia zawartość Diablo III Starter Edition

49 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 12:51, Mifczu napisał:

Ci co zamówili na gram powinni dostać klucz do startera na e-mail by móc zacząć grać
od północy a nie czekać na drugi dzień na kuriera jak na zbawienie


Ja może zagram bo mam starter przypisany do konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ludzie z Annual Passem WoW również otrzymają 2x GP? Kurczę kluczowe info a nigdzie nie mogę znaleźć o tym wzmianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też byłbym wdzięczny za kodzik... Mogę wymienić go ew. na jakieś kody na PSN (niewykorzystane DLC itp.) ew. później jak wpadnie mi jakiś gift na Steamie.

golic@wp.pl

Zastanawiam się nad kupnem więc takie szybkie demko byłoby podwójnie docenione i dodane do SC2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 12:51, Mifczu napisał:

Ci co zamówili na gram powinni dostać klucz do startera na e-mail by móc zacząć grać
od północy a nie czekać na drugi dzień na kuriera jak na zbawienie


No, bo jak nie zagrasz od razu, to sie w majty posikasz i ze zdenerwowania mame trzepniesz klawiatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boro666 moze i troche gosc przesadza ale prawda jest taka ze w Polsce akurat preorderowcy( wersji pudelkowych) dostaja po dupie najmocniej.. zamawiasz gre pol roku przed premiera.. a w domu ja masz pozniej niz gosc ktory w dniu premiery wpadnie do empiku:P Wiec frustracja jest tu zrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna kupowanie pre orderów mija się trochę z celem. Albo dostaniesz grę w dniu premiery,albo dzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanawiam: czy brać ten pass czy nie. W sumie jest to to samo co było w becie, a z drugiej strony to wersja finalna gry. To jakby ktoś mógł to chętnie ten pass przygarnę do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegost - dalbys rade mi podeslac? Postaram sie zrewanzowac jakos. :-) Mail podany w koment. wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:13, vegost napisał:

Jak ktoś chcę to też chętnie oddam 2x pass do dema.


Byłbym wdzięczny za jeden kod na pw lub maila.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 12:51, Mifczu napisał:

Ci co zamówili na gram powinni dostać klucz do startera na e-mail by móc zacząć grać
od północy a nie czekać na drugi dzień na kuriera jak na zbawienie


Praktycznie niewykonalne. Ktoś musiałby rozsyłać maile i pilnować, aby potem pudełko z odpowiednim kluczem pojechało na właściwy adres. Mordercza robota nawet przy tak małej liczbie zamówień jak 1000, a pewnie pre order złożyło więcej osób tutaj.

Też bym chciał, aby klucz doszedł mailem dziś przed północą aby zacząć grac ze wszytskimi ale no po prostu sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:10, Bambusek napisał:

Też bym chciał, aby klucz doszedł mailem dziś przed północą aby zacząć grac ze wszytskimi
ale no po prostu sie nie da.


jak się nie da ? sklep w którym kupiłem, wczoraj przysłał klucz na maila - gdybym kupił pudełkową to pewnie dziś albo wczoraj wysłali samo pudełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 13:23, Xeoo napisał:

Boro666 moze i troche gosc przesadza ale prawda jest taka ze w Polsce akurat preorderowcy(
wersji pudelkowych) dostaja po dupie najmocniej.. zamawiasz gre pol roku przed premiera..
a w domu ja masz pozniej niz gosc ktory w dniu premiery wpadnie do empiku:P Wiec frustracja
jest tu zrozumiala

Więc po co zamawiają (zwłaszcza ci którzy mieszkają w większych miastach i mają niedaleko do Empiku/Saturna/innego Media Markta)? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:26, Kadaj napisał:

Więc po co zamawiają (zwłaszcza ci którzy mieszkają w większych miastach i mają niedaleko
do Empiku/Saturna/innego Media Markta)? ;p


Wiesz ze sam nie wiem?:P Mi tez zajelo troche czasu zeby oprzec sie starym przyzwyczajeniom(ehh te czasy kiedy w NvN gralem dwa dni przed premiera ) Po kilku razach ,gdzie moj kumpel idac do empiku mial gre nawet dzien wczesniej ...sie odzwyczilem:) Potem zauwazylem ze kluczyk mozna dostac nie dosc ze taniej to jeszcze znacznie szybciej i zaczalem doceniac cyfrowa dystrybucje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:29, Braveheart napisał:

Tym którzy na to zasługują!!! :P


Będzie ciężko z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 11:49, DarkWolf_PL napisał:

Czyli wychodzi na to że dostaniemy to samo co w becie, okrojone o dom aukcyjny.

Zastanawiam się, jaki jest cel tego "dema". Open Beta wśród moich znajomych (w tym mnie) zniechęciła do kupna większą ilość osób, niż utwierdziła/zachęciła do niego.

Powinni dać inny/większy fragment. Sam początek jest po prostu kiepski. Poziom trudności wygląda jakby był zrobiony dla przedszkolaków. Dodatkowo rozgrywka jest przerażająco nudna (używanie głównie jednego czaru, sporadycznie dodatkowego).

Żeby nie było - rozumiem, że później odblokowują się dodatkowe poziomy trudności/skille. Ale co z tego, że "wiem jak będzie" skoro już teraz gra odpycha? ;)

No nic, poczekam ten miesiąc aż udostępnią wszystkim demo i obadam inne postacie. Może jak podejdę do tytułu na spokojnie (bez limitu czasowego, lagów, disconnectów) to uda im się mnie przeciągnąć na swoją stronę. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować