Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titan Quest 2 był w planach, ale "THQ nie chciało kolejnej gry tylko na PC"

17 postów w tym temacie

szkoda - mimo fatalnego balansu gra była przyjemna - ba, gdyby nie d3 jutro pewnie nawet bym teraz pogrywał. Dobrze że przynajmniej grim dawn został ufundowany.

A co do dumnego "byli pracownicy" i "studio Crate Entertainment" - czyli A. Bruno i jeszcze dwóch dorywczo - przynajmniej do czasu kickstartera :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym fakcie Arthur Bruno wspomina na KickStarterze a filmik ten wisi tam juz od ponad trzech tygodni.
Swoja droga, dalem sie skusic na zainwestowanie kilku dolarow w Grim Dawn i polecam bardzo. Fajny i klimatyczny hack''n slash sie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 11:56, gmx napisał:

szkoda - mimo fatalnego balansu gra była przyjemna - ba, gdyby nie d3 jutro pewnie nawet
bym teraz pogrywał. Dobrze że przynajmniej grim dawn został ufundowany.

Powiedzmy. Gra była bardzo powtarzalna i stosunkowo monotonna. Z tymi samymi przeciwnikami walczyliśmy długie krainy, a looty były dość słabe przez większość czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 12:32, Mercuror napisał:

> szkoda - mimo fatalnego balansu gra była przyjemna - ba, gdyby nie d3 jutro pewnie
nawet
> bym teraz pogrywał. Dobrze że przynajmniej grim dawn został ufundowany.
Powiedzmy. Gra była bardzo powtarzalna i stosunkowo monotonna. Z tymi samymi przeciwnikami
walczyliśmy długie krainy, a looty były dość słabe przez większość czasu.

Nie to co w Diablo, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 13:21, Boro666 napisał:

Nie to co w Diablo, prawda?

A gdzie napisałem, że nie było tak, że Diablo II nigdy nie ukończyłem z podobnego powodu? Tyle, że TQ był jeszcze bardziej nudny i monotonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W TQ było monotonnie na początku. Pamiętam jak początek wręcz mnie odrzucił jak po raz pierwszy grałem w tą grę. Poźniej gdy się przysiadłem po raz kolejny przeszedłem i podstawkę i Immortal Throne. Po prostu im dalej tym ciekawiej, a walki z niektórymi bossami były wręcz genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grim Dawn jest na Kickstarter - wpłącajcie pieniądze, bo jeszcze parę dni można.
2 klucze za $32 to świetna cena, a wspomaga się słuszną sprawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest to wspaniała gra, jedynym jej minusem była nadmierna jasność, świetnie nadrobiona w dodatku.
Bardzo bym chciał TQ2, ale i tak Grim Down nadchodzi, warto więc poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:47, Madoc napisał:

TQ mnie wcale nie wciągnął., mimo mitologicznych realiów.


Także kompletnie nie czułem tej gry. Niby bardzo lubię ten gatunek, ale gra totalnie minęła się z mym gustem. Wszystko mnie irytowało, nawet pierwszego rozdziału nie ukończyłem. Ale racja, Grim Dawn zapowiada się obiecująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:15, Ven0m napisał:

Grim Dawn jest na Kickstarter - wpłącajcie pieniądze, bo jeszcze parę dni można.
2 klucze za $32 to świetna cena, a wspomaga się słuszną sprawę :D


Placic za kota w worku 30 dolcow? Do tego gra ma wyjsc za 1,5 roku, jesli nic sie nie wydarzy. Rownie dobrze mozesz nie dozyc terminu wydania, nie wspominajac o tym ze tak naprawde nie wiesz co dostaniesz za swoje pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować