Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czegoś takiego nie było od 1988 roku - przegląd ocen Max Payne 3

65 postów w tym temacie

Gametrailers strasznie po nowym Maksie pocisnęło. A generalnie mam tak, że wszystko, co jest przez nich krytykowane, to bardzo dobre gry (vide Human Revolution).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne. Oceny bardzo wysokie, ale ludziska już robią raban na necie bo wielkie GAME TRAILERS wystawiło słabszą notę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra wyjdzie z Polskimi napisami , czy też nie ? W sklepie gram jest PL , na stronie Cenegi niepotwierdzone . Co za bajzel żeby kilka dni przed premierą nic nie wiadomo na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem olać Max''a i kupić dopiero na wakacje, ale Rockstar narobił mi takiego smaka na tą grę że chyba kupię w dniu premiery. Brakowało mi dobrej, staroszkolnej gry akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 20:56, zadymek napisał:

A tak właściwie o co chodzi z tym "1988"?


Tak to jest jak się czyta jedynie tytuł newsa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 20:56, zadymek napisał:

A tak właściwie o co chodzi z tym "1988"?


Przeczytaj całą treść newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 20:56, zadymek napisał:

A tak właściwie o co chodzi z tym "1988"?


Oglądałeś kiedyś Szklaną Pułapkę? Tak? Nie? No to sprawdź datę premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu kolejna gra z tchórzliwym i nieustannym chowaniem się za osłonami. I do tego nosi nazwę ''Max Payne 3''. Pozostaje mi jedynie zagłosować portfelem i olać tą gierkę. Co najwyżej rzucę okiem z ciekawości z rodzaju ''jak oni to spieprzyli'' za wiele lat, kiedy będzie do kupienia za garść złociszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w "starym Maxie" nie przeszkadzał Ci fakt, że musisz ciągle rzucać się zamiast na chwilę się ukryć i pomyśleć jak do tej kupki przeciwników sobie podejść? Mnie wkurzało to wręcz przez cały czas i to, że system osłon w Maxie się pojawił jest tego tytułu plusem. Tutaj nie musisz iść od osłony do osłony, ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi.

Co do ocen to czekam na więcej i mam nadzieję, że poniżej 85 to na pewno nie zejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 21:26, Fatal-X napisał:

I znowu kolejna gra z tchórzliwym i nieustannym chowaniem się za osłonami. I do tego
nosi nazwę ''Max Payne 3''. Pozostaje mi jedynie zagłosować portfelem i olać tą gierkę.
Co najwyżej rzucę okiem z ciekawości z rodzaju ''jak oni to spieprzyli'' za wiele lat,
kiedy będzie do kupienia za garść złociszy.


To się nie chowaj. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 21:26, Fatal-X napisał:

I znowu kolejna gra z tchórzliwym i nieustannym chowaniem się za osłonami. I do tego
nosi nazwę ''Max Payne 3''.

Lol, bo pierwsza i druga część Maksa Payne''a polegała na radosnym szarżowaniu w stylu Rambo i wcale gracz nie chował się za ścianą, bo jeden strzał z bliska mógł się zakończyć tragicznie...

Jak już masz hate''ować MP3, to przynajmniej dowiedz się, jak wyglądały poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować