Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid17

Alone in the Dark 4

83 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 17:51, Kukowsky napisał:

> Nie ma czegoś takiego, że wyskakuje zombiak i TRA, TA, TA,!!! TRA, TA, TA!!! z bazooki
czy
> pistoletu?
Takie coś można spotkać, ale nie bazooka. :) Pamiętam jak na samym początku gry biegne sobie
do bramy i nagle słychać piorun i w koło pojawiają się same zombi, które po momencie znikają.
Jak to po raz pierwszy grałem późną porą to miałem niezłego stracha. :) Na wielką rozrube to
nie ma co tu liczyć, ale zbierając te klucze możesz się spotkać z pokaźnymi ilościami zombii
i zielonych poczwar. :)

hehe , a wogole pkryles ze mozna grac tą babka ktora pomaga temu kolesiowi ? jak dajesz nowa gra i wyswietla sie tam taki mini zyciorys tgo kolesia tonacisnij "w prawo" i przelaczy sie na babke kozacko sie gra obydwoma postaciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AitD 4 ... hmmmm wziąłem to dlatego , bo jest to horror. Myślałem , ze to bedzie coś na wzór silent hilla (jest latarka , wieczna ciemnośc i tak dalej) neistety zawiodłem się. Nie polecam tej gry. Jest mniej niz marna ... Może dlatego , że jest hardkorowym fanem SH i antyfanem Residentów , do których seria AitD się upodobniła ... Jeżeli szukacie horroru - nie polecam. Jeżeli szukacie gry przygodowej ... Na siłę moge polecić ... Jeżeli szukacie gry akcji - niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, ja zupelnie poczatkujacy, ale moze ktos mi odpowie:) co to znaczy wpisac coś w linii komend - to znaczy gdzie ? chciałbym sobie zaladować pelen arsenal i wszedzie na stronach z tipsami jest napisane: w linii komend dodaj: wizardmaster'' :)) pomozcie jak to zrobic :)) pozdrawiam iro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak klikasz prawym na ikonkę skrótu do gry na pulpicie to masz właściwości. A w nich coś takiego jak element docelowy. Trzeba tam dopisac na końcu odpowiednią komendę. Nie pamiętam jaką.

Co do AitD4 to kupuję jutro CDA i zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i sprawdzilem i dopisanie ''wizardmaster'' nic nie dalo - nie moze znalesc sciezki no i jak sie glebiej zastanowic to faktycznie - bo na dysku nie ma takiego wpisu, chyba ze miales na mysli ze w tym okienku obiekt docelowy trzeba dopisać nie ''wizardmaster'' tylko jakąs inną komendę - ale jaką :) czekam dalej n pomoc !! pomóżcie i z góry dzięki za jakies sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:48, dominik713 napisał:

Witam,mam pytanie:czy Alone in the Dark4 jest po polsku(w cd-action)?
Jeżeli nie,możecie mi podać link ze spolszczeniem?
Z góry,THX


Aitd4 jest w całości po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 21:05, Deavid napisał:

> Witam,mam pytanie:czy Alone in the Dark4 jest po polsku(w cd-action)?
> Jeżeli nie,możecie mi podać link ze spolszczeniem?
> Z góry,THX

Aitd4 jest w całości po polsku

Wiem,ale na okładce CD-Action nie pisze PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:06, piotrek-heroes napisał:

Gra jest kiepska, denerwujące jest sterowanie oraz fabuła. Osobiście nie polecam.

Zgodzę się z przedmówcą :).

Nastawiłem się na ciekawą przygodówkę w klimacie ciężkiej grozy, a jest "jebudu" a la Resident Evil :/. No i to sterowanie... prosi się o bicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
mam taki problem: w czasie poczatkowych filmikow, menu i w samej grze dźwiek sie zacina i wydaje jakby poglos.
Moja karta to VIA PCI Audio Controler z nowymi sterami.
PS Taa bawienie sie z dźwiekiem w Direct(9.c mam) (dxdiag) nic nie dalo.
PS2 To wersja z CDAction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 11:46, Melchah napisał:

> Gra jest kiepska, denerwujące jest sterowanie oraz fabuła. Osobiście nie polecam.
Zgodzę się z przedmówcą :).

Nastawiłem się na ciekawą przygodówkę w klimacie ciężkiej grozy, a jest "jebudu" a la Resident
Evil :/. No i to sterowanie... prosi się o bicie :)


Niestety gra jest wręcz stworzona na PADa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: Gram gościem, wszedłem już do domku, spotkałem się z tą babką, ona weszła przez tą klapę w suficie i ... nie wiem co dalej robić. Byłem już w korytarzu za lustrem, zebrałem już dyktafon, figurkę i pamiętnik. Drzwi którymi wszedłem do tego pokoju(te które były przyblokowane przez szafę) są zablokowane (chociaż przeglądając kilka solucji do gry odniosłem wrażenie że nie powinny). Patrząc na mapkę widzę że pomieszczenie ma niby 3 wejścia: To którym wszedłem, to za lustrem i jeszcze jedno, które zdaje się być oknem(którego i tak nie mogę otworzyć.). Proszę o możliwie szybką pomoc, i mam nadzieje że nie sprawdzą się moje przewidywania co do tych zablokowanych drzwi (bo mam wrażenie że to bug). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w bibliotece. Mam ułożyć pokolei 4 książki ale nie umiem znaleźć wszystkich. Znalazłem 2 na dole, i 1 na
samej górze, tam gdzie półki pokazują z przodu, niedaleko drabiny przez którą wychodzi się na gzyms, ale nie mogę znaleźć ostatniej. Może mi ktoś wysłać fotkę pokazującą to miejsce na i-mail ,,szkot17@tlen.pl"?

20070408211450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:20, Laluś napisał:

Mam problem w bibliotece. Mam ułożyć pokolei 4 książki ale nie umiem znaleźć wszystkich. Znalazłem
2 na dole, i 1 na
samej górze, tam gdzie półki pokazują z przodu, niedaleko drabiny przez którą wychodzi się
na gzyms, ale nie mogę znaleźć ostatniej. Może mi ktoś wysłać fotkę pokazującą to miejsce na
i-mail ,,szkot17@tlen.pl"?

poszukaj poradnika od czego masz neta .
p.s. jeżeli to gra z extra klasyki lub cd-a to poradnik na płycie jest
p.s. 2 gra była by lepsza gdyby było mniej potworów do zabijania a więcej myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 13:20, CR7 napisał:

Mam problem: Gram gościem, wszedłem już do domku, spotkałem się z tą babką, ona weszła przez
tą klapę w suficie i ... nie wiem co dalej robić. Byłem już w korytarzu za lustrem, zebrałem
już dyktafon, figurkę i pamiętnik. Drzwi którymi wszedłem do tego pokoju(te które były przyblokowane
przez szafę) są zablokowane (chociaż przeglądając kilka solucji do gry odniosłem wrażenie że
nie powinny). Patrząc na mapkę widzę że pomieszczenie ma niby 3 wejścia: To którym wszedłem,
to za lustrem i jeszcze jedno, które zdaje się być oknem(którego i tak nie mogę otworzyć.).
Proszę o możliwie szybką pomoc, i mam nadzieje że nie sprawdzą się moje przewidywania co do
tych zablokowanych drzwi (bo mam wrażenie że to bug). :/


Miałam ten sam problem, jakby ich nie było => Gdy grałam drugi w tej lokacji raz znowu były na miejscu. Może za wolno biegłeś przez ten pokój? Podobnie miałam z drzwiami na poddasze, raz się nie otwierały, a następnym razem już tak. Co do bugów, kiedyś też zaatakował mnie pies, którego nie dało się zabić mimo wpakowania całego magazynku xC

Obecnie mam taki problem: przeszłam bibliotekę, ułożyłam ksążki, wracam do pokoju z obrazami i znajduję płytkę za jednym z nich. Pozostałe są puste, tj pisze: "pusta metalowa płytka", żadnych paneli gdzie możnaby wpisać daty urodzenia, nic... Oczywiście z zegara też nie mogę wyjąć klucza (komentarz : "zwykły zegar") i nie mogę się wydostać do ogrodu xC
Ktoś wie jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 16:38, seles napisał:

> Mam problem: Gram gościem, wszedłem już do domku, spotkałem się z tą babką, ona weszła
przez
> tą klapę w suficie i ... nie wiem co dalej robić. Byłem już w korytarzu za lustrem, zebrałem

> już dyktafon, figurkę i pamiętnik. Drzwi którymi wszedłem do tego pokoju(te które były
przyblokowane
> przez szafę) są zablokowane (chociaż przeglądając kilka solucji do gry odniosłem wrażenie
że
> nie powinny). Patrząc na mapkę widzę że pomieszczenie ma niby 3 wejścia: To którym wszedłem,

> to za lustrem i jeszcze jedno, które zdaje się być oknem(którego i tak nie mogę otworzyć.).

> Proszę o możliwie szybką pomoc, i mam nadzieje że nie sprawdzą się moje przewidywania
co do
> tych zablokowanych drzwi (bo mam wrażenie że to bug). :/

Miałam ten sam problem, jakby ich nie było => Gdy grałam drugi w tej lokacji raz znowu były
na miejscu. Może za wolno biegłeś przez ten pokój? Podobnie miałam z drzwiami na poddasze,
raz się nie otwierały, a następnym razem już tak. Co do bugów, kiedyś też zaatakował mnie pies,
którego nie dało się zabić mimo wpakowania całego magazynku xC

Obecnie mam taki problem: przeszłam bibliotekę, ułożyłam ksążki, wracam do pokoju z obrazami
i znajduję płytkę za jednym z nich. Pozostałe są puste, tj pisze: "pusta metalowa płytka",
żadnych paneli gdzie możnaby wpisać daty urodzenia, nic... Oczywiście z zegara też nie mogę
wyjąć klucza (komentarz : "zwykły zegar") i nie mogę się wydostać do ogrodu xC
Ktoś wie jak to rozwiązać?


Tutaj jedynie pomoże poradnik za dużo by było pisania. Ja w tej grze nie miałem bugów i tylko raz zajrzałem do sulucji. he he Jestem fanem może to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 20:36, Deavid napisał:

Tutaj jedynie pomoże poradnik za dużo by było pisania. Ja w tej grze nie miałem bugów i tylko
raz zajrzałem do sulucji. he he Jestem fanem może to dlatego.

Mam poradnik. Ale solucji nie. Byłabym wdzięczna za podesłanie =D
Próbowałam już 2 razy podchodzić do tego, 2 x przechodziłam przez bibliotekę, może źle te książki jednak ułożyłam? Tj - nic się nie stało jak skończyłam układać czwartą, żadnej animacji xC powinna jakaś być?

Co do bugów: dodam jeszcze, że na wieży, gdzie się patrzy przez teleskop, pierwszy raz nie było animacji, a za drugim razem była.
I zabawna historyjka: raz się zgubiłam w jakimś korytarzu, brak naboi (zombie xC) i zaatakowały mnie te dziwne stwory, to mierzę do takiego i naciskam spust (mimo pustego magazynku :P) a on się patrzy i nic, tylko się przysuwa LOL, to opuszczam broń i dalej nic, drugi tak samo. No to omijam je i idę, a one tylko łaziły za mną jak pieski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować