Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - zobaczcie, co wycięto z gry

51 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2012 o 15:37, Demagol napisał:

I właśnie ze względu na ludzi takich jak Henrar ja bym się nie przyznawał, co z gry wycięto
:D.

Tylko że mi to zwisa i powiewa, co z gier wycięto czy nie. Mogą wprowadzić te elementy nawet w innej grze. Ważne, że coś wycięli, bo im w grze TERAZ nie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 15:43, Demagol napisał:

Nawet jeśli później nagle będzie im to pasować - to co z tego?

Ehm, nic? Ale shitstorm na forach i tak się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 15:30, Henrar napisał:

Pytanie tylko,
czy potem nie okaże się, że jednak sprawdza się w dodatku (płatnym). Bo każdemu twórcy
(nawet Valve czy Blizzowi) zdarza się wygrzebać stare elementy z przysłowiowej szafy.


Na pewno coś powróci w dodatku, już od dawna stosują tą praktykę np: Dodatek do SC1, który swoją drogą wyszedł 3.5miesiąca po podstawce, zawierał jednostkę które była w becie a nie znalazły się w pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 13:53, Ekonochrist napisał:

Zapomnieliście dodać, że wycięto również z gry całkowicie trzy kamienie szlachetne
a konkretnie szafiry, diamenty i czaszki. Wszystko zrozumiem, ale co one komu wadziły
w grze?

Przecież musieli sobie zostawić jakąś zawartość na 2 dodatki. A to, że pliki tych kamieni są już w samej grze pewnie, to inna sprawa. Cieszmy się, że przynajmniej nie będzie to DLC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 16:38, papryk napisał:

mnie sie bardziej podoba diablo 3 z 2005...przynajmniej jesli chodzi o grafike.


Nie Tobie jednemu, mnie również tamta wersja bardziej odpowiada pod względem wizualnym. Na tyle, na ile można stwierdzić na screenach, jest idealna pod względem bycia "artystycznym rozwinięciem" pierwszego Diabełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 17:06, Ring5 napisał:

Nie Tobie jednemu, mnie również tamta wersja bardziej odpowiada pod względem wizualnym.
Na tyle, na ile można stwierdzić na screenach, jest idealna pod względem bycia "artystycznym
rozwinięciem" pierwszego Diabełka :)

Co by nie mówić o grafice DIII to przynajmniej nie jest tak sterylna jak w "wersji 2005". Ta "surowość" krajobrazu aż boli. Zupełnie jakby w jakiejś amatorskiej produkcji 3D z końca wieku. Na tym tle Diablo 2 nawet z jego kiepską rozdziałką i monotonną -ale dopracowaną i "dobrudzoną" jak należy- architekturą wręcz błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 14:37, Myszasty napisał:

PvP? Pozostaje mieć nadzieję, że za darmo... ;)

Uuuu ale fail ;/
PvP będzie za darmo [było w standardzie jednak się nie wyrobili] Wyjdzie i ma być dopiero na grudzień [Tak wiem sporo czasu]
Prawdopodobnie Launcher przy odpaleniu zassa sporego patcha i będziemy mieli PvP :)
A za rok może dwa... schodami na strych :) otrzymamy pełny dodatek/rozszerzenie.
A co do filmiku no cóż.... fajnie to wygląda ale to są wycinki z tego pierwszego gameplayea jaki zaprezentował światu Blizzard. 2k8 rok 20 minut cały gameplay z tego co pamiętam trwał.. Zobaczcie jak to była jeszcze wczesna forma Diabełka. Barbar tam ma MANE!! a nie jak teraz furię. Nawet mana globe latają tak samo jak lifea.
A co do samej many to ta mana jakaś tam "blady" kolor ma :P
Sam content... przydałby się w Diablo. Jednak nie wiem czy wiesz i czy inni wiedzą, ten filmik i tak był przez Blizza "reżyserowany" na ich potrzeby zaprezentowania.
Zrobili to co zrobili. Odpalili grę, zaprezentowali światu [jak to będzie mniej więcej wyglądać] i tyle. Fragment wywalili i pracowali dalej. Choć who knows może to nam kiedyś dadzą. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 17:34, Braveheart napisał:

> PvP? Pozostaje mieć nadzieję, że za darmo... ;)
Uuuu ale fail ;/
PvP będzie za darmo [było w standardzie jednak się nie wyrobili] Wyjdzie i ma być dopiero
na grudzień


Wiem, wiem. Dlatego na końcu zdania dałem ";)" Ale są też niepokojące sygnały, że Blizz może chcieć coś kombinować z dodatkowymi opłatami. Choć sam patch ma być, owszem, zgodnie z zapowiedzią darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 16:38, papryk napisał:

mnie sie bardziej podoba diablo 3 z 2005...przynajmniej jesli chodzi o grafike.


Mi się tamta w ogóle nie podoba brzydka i sterylna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz juz ma to w sobie że jak im cos sie nie spodoba to tego nie wydadzą. Starcraft ghost czy też przygodowka Warcrafta.. swiatla dziennego nie ujzały .

Co do scenek gadanych w okienku.. dobrze ze ich nie ma - i tak za ciekawie animacja rozmowy nie wyglądała a by to był tylko taki zjadacz czasu jak picie eliksirow w Wiedzminie 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś filmiku widziałem że miał być jeszcze jakiś inny system run niż ten kt6óry jest. Miało to polegać że taką znalezioną rune dodawało się do umiejętnąści i ulepszała ona i zmieniała nieco jej działanie. Jestem już w trzecim akcie i czegoś takiego nie ma a szkoda bo wyglądało to ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To całe okienko dialogowe mnie również jakoś nie przekonało, ale szkoda tej całej interakcji z drabiną. Powodem jej usunięcia była pewnie łatwa możliwość ucieczki przed potworami do bezpiecznego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 17:39, Myszasty napisał:

Wiem, wiem. Dlatego na końcu zdania dałem ";)" Ale są też niepokojące sygnały,
że Blizz może chcieć coś kombinować z dodatkowymi opłatami. Choć sam patch ma być,
owszem, zgodnie z zapowiedzią darmowy.

O jakie opłaty chodzi? Możesz rozwinąć tę myśl? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była jeszcze jedna rzecz widoczna na tym filmiku (ale nie kompilacji):
http://www.youtube.com/watch?v=5K0YkUH6r6c

Skrzynie uruchamiające pułapki. Tutaj była taka, której uruchomienie powodowało pojawienie się duchów. Pierwszym bossem miało być też jedno z tych wielkich grubych zombie, które skończyło jak zwykły przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>O jakie opłaty chodzi? Możesz rozwinąć tę myśl? Dzięki.

Dnia 26.05.2012 o 15:10, Janek_Izdebski napisał:


Chodzi o wpis na pudełku, że do rozgrywki on-line mogą dojść pewne dodatkowe opłaty. Czas pokaże czy Blizzard zamierza jednym złym krokiem zrujnować sobie reputację, czy jest to po prostu zabezpieczenie na wypadek zderzenia z Amerykańską mentalnością, walki w sądzie o każde niedopatrzenie z nadzieją wyciągnięcia kasy. Mam wielką nadzieję, że jednak to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 15:20, Geeko napisał:

Czas pokaże czy Blizzard zamierza jednym złym krokiem zrujnować sobie reputację, czy
jest to po prostu zabezpieczenie na wypadek zderzenia z Amerykańską mentalnością, walki
w sądzie o każde niedopatrzenie z nadzieją wyciągnięcia kasy. Mam wielką nadzieję, że
jednak to drugie.

Nie ma co panikować. Granie na BN jest i pozostanie darmowe. Choćby z tego względu, że D3 to nie mmo, które będzie otrzymywać content patche. Jest to typowo amerykański napis i odnoszący się głównie do AH za realne pieniądze, bo to przecież się wiąże z dodatkowymi opłatami (plus Blizzard obcina 15% zysku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować