Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy trailer Dawnguard, dodatku do TES V: Skyrim, już dostępny

27 postów w tym temacie

Dokładnie to samo mam.
Od Morrowinda czekam na dodatek który dał by mi możliwość wcielenia się w łowce wampirów, tu widać coś dokładnie w tym guście dostaniemy.
A biorąc pod uwagę fakt, ze w Skyrimie Wilkołakiem być można to immersja pełną gębą jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 19:13, Pietro87 napisał:

Dokładnie to samo mam.
Od Morrowinda czekam na dodatek który dał by mi możliwość wcielenia się w łowce wampirów,
tu widać coś dokładnie w tym guście dostaniemy.
A biorąc pod uwagę fakt, ze w Skyrimie Wilkołakiem być można to immersja pełną gębą jak
dla mnie :)

No wampirem też można być tylko, że nie ma żadnej transformacji i bardziej to przeszkadza niż pomaga jak się jest wampirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jakoś super świetnie to nie wygląda... poza tym jestem w uk i nie wiem czy nawet mogę tutaj uruchomić swojego polskiego skyrima. Drugiej gry na bank kupować nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 19:30, Prince97 napisał:

No wampirem też można być tylko, że nie ma żadnej transformacji i bardziej to przeszkadza
niż pomaga jak się jest wampirem.


Nie wiem czy przeszkadza bo zdecydowałem się na lykantropa ale na pewno nic to nie dawało... To samo co w Oblivionie. Tutaj pewnie będzie więcej funa z tym związanego...
W sumie to mogli wampiry dodać w ogóle dopiero teraz... a tak, było to w podstawce ale zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 20:27, barth89 napisał:

Ciekawe, czy będzie wersja pudełkowa?


Ja na taką liczę. Dodatek do Deus Exa Cenega wydała również w edycji pudełkowej, więc mam nadzieje, że w przypadku Skyrim będzie podobnie. Ciekawe tylko co będzie z dubbingiem, bo jakoś trudno mi sobie go wyobrazić w przypadku DLC, Cenedze pewnie nie będzie się opłacać ponownie angażować aktorów. Szkoda też że dodatek ma miesięczną wyłączność na X360. No ale trudno. Poczekam sobie i myślę że jakoś mi to zleci, zwłaszcza że póki co nawet jeszcze podstawki nie ukończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować