Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Splinter Cell: Blacklist oficjalnie i ze wsparciem Kinecta, znamy przybliżoną datę premiery

30 postów w tym temacie

Adam Berlik

Podczas konferencji Microsoftu na targach E3 Ubisoft zaprezentował pierwszy gameplay z gry Splinter Cell: Blacklist, tym samym potwierdzając, że szósta odsłona cyklu znajduje się w produkcji. Podano również pierwsze szczegóły.

Przeczytaj cały tekst "E3 2012: Splinter Cell: Blacklist oficjalnie i ze wsparciem Kinecta, znamy przybliżoną datę premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie runie lawina komentarzy w stylu "Jak oni mogli". Mi się podoba to co tutaj zaprezentowali i czekam na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 19:12, Muradin_07 napisał:

Zaraz pewnie runie lawina komentarzy w stylu "Jak oni mogli". Mi się podoba to co tutaj
zaprezentowali i czekam na premierę.


Oni już robią tak od 7 lat :). Nie dla mnie. Nie zagram :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 19:12, Muradin_07 napisał:

Zaraz pewnie runie lawina komentarzy w stylu "Jak oni mogli". Mi się podoba to co tutaj
zaprezentowali i czekam na premierę.


Jak oni mogli: Gdzie Michael Ironside ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, szykuje nam się ulepszone Convicton. Jednak miło że mamy kilka elementów z tych "właściwych" części. Na pewno cieszy mnie powrót noża, który w Chaos Theory był świetnym narzędziem. Aż miło było patrzeć na oczywiste nawiązanie do Chaos Theory gdy Sam rozcinał ściankę namiotu. No i jeszcze dostaliśmy tasery. Świetnie że mamy także powrót do wojskowych misji. W Conviction Sam działał na własną rękę i było to fajne... ale jednak dobrze że już z tym skończono. Za to brak Michaela Ironside''a jest po prostu nieporozumieniem. Ten aktor w poprzednich częściach tworzył ćwierć klimatu. Mam nadzieję że po prostu na potrzeby prezentacji ktoś na szybko podłożył głos, ale do właściwej produkcji już zatrudnią właściwego aktora.
Bardzo duże wrażenie robi to "killing in motion". Jeżeli w grze będzie tak jak na prezentacji to będzie można całkiem niezłe akcje wykonać. Wykończenie kilku przeciwnkiów naraz w ciągu kilku sekund jest świetne.
Za to strasznie rażą te wspinaczkowe triki Sama. Przecież ten gość ma ponad 50 lat, już w Conviction lekko przesadzili, a to co tutaj się wyprawia wygląda śmiesznie.
Ogólnie rzecz biorąc, najwyraźniej dostaniemy ulepszone Conviction z kilkoma drobnymi szczegółami które przywodzą na myśl starsze części. Szkoda że nie dostaniemy powrotu do korzeni serii, sam jestem fanem pierwszych trzech, ale chyba nikt się nie spodziewał że dostaniemy trudną skradankę. To już nie te czasy. Mam jedynie nadzieję że Ubisoft nie oleje pecetowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napalalem się na nowego SC wiec sie nie zawiodlem chociaz z zapowiedzi Jade Raymond o "powrocie do korzeni" spodziewalem sie wiecej, niestety nic ze starych SC nie widzę.
Kolejna seria ktora zostala scasualizowana pod nowych klientow i ktora powinna umrzec po Double Agent.
Ogolnie cala konferencja byla bardzo kiepska i pokazala ze MS mimo chwalenia Kinecta nie ma zielonego pojecia jak jego "papierowe" mozliwosci wykorzystac w faktycznych grach i musi wciskac obsluge glosu (co rownie dobrze mogliby zrobic przy pomocy zwyklego headsetu) do gier pokroju SC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Za to brak Michaela Ironside''a jest po prostu nieporozumieniem.

Dnia 04.06.2012 o 19:54, milaosz napisał:

Ten aktor w poprzednich częściach tworzył ćwierć klimatu. Mam nadzieję że po prostu na
potrzeby prezentacji ktoś na szybko podłożył głos, ale do właściwej produkcji już zatrudnią
właściwego aktora.

Niestety Ironside''a nie będzie. Głos pod Sama podłoży kanadyjski aktor Eric Johnson. Wielka szkoda :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie będzie Ironside''a to mogli zastąpić Sama innym agentem. No i zrobili z Fishera jakiegoś hitmana, który ma w głębokim poważaniu skradanie i oszczędzanie ludzi. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 20:23, rammi napisał:

Skoro nie będzie Ironside''a to mogli zastąpić Sama innym agentem. No i zrobili z Fishera
jakiegoś hitmana, który ma w głębokim poważaniu skradanie i oszczędzanie ludzi. Ech...

Chwila, w Conviction to niby co było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 20:15, mati285 napisał:

Niestety Ironside''a nie będzie. Głos pod Sama podłoży kanadyjski aktor Eric Johnson.
Wielka szkoda :/...


Naprawdę wielka szkoda. Ciekawe co się stało że Michael Ironside nie będzie podkładał głosu. Nowy aktor brzmi jakoś za młodo, dlatego bardziej by to pasowało do ukazania wczesnych akcji Sama, gdy miał jeszcze te trzydzieści kilka lat. Mogliby zatrudnić jakiegoś starszego aktora, byłoby znacznie lepiej.
Za to na pewno nie mogliby zastąpić Sama jakimś innym agentem, Fisher jest ikoną tej serii, tak samo jak Lara Croft jest nierozerwalnie połączona z Tomb Raider''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 20:25, Henrar napisał:

Chwila, w Conviction to niby co było?


Tak, wiem. Nie zapomniałem o tym. Ale ze względu na głos Ironside''a wmawiałem sobie, że to nadal ten sam Sam. Tym razem już tego nie przeboleję. W Conviction Fishera żywcem zakopali w grobie, ale teraz to go ponownie odkopali i dodatkowo połamali mu szkielet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jak kolwiek gra zapowiada się bajecznie (choć leci bardziej w Future Soldier to killing in motion jest świetne) to nie podoba mi się sama koncepcja i kierunek fabularny. Po graniu rouge agentem w Conviction chciałbym więcej tego, polownania Megiddo. Pierwszej misji

Spoiler

jako ataku na więzienie gdzie jest Vic. Ale Sam jako szef teraz już IV Echelon? Po tym wszystkim co działo się w Conviction to jest ostatnia funkcja jaką by objął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się że Michiael odszedł od tej seri. Bo to już raczej nie powinien być Splinter Cell lecz inna gra o innej nazwie i innym bochaterze a Sam powinien zostać przy SC i być dalej tajnym agentem przywruconym do służby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować