Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 12:20, Malevyn napisał:

A jaki masz sprzęt? I na jakich grasz detalach/rozdzielczości no i czy chodzi Ci gra płynnie?
:p


Gram wszystkie detale na max a rozdzielczość 1680x1050 A osprzęt mam taki:
CPU: Intel C2D 2.13
GPU: NV GF 8600GT 256MB(galaxy - fabrycznie podkręcony)
RAM 2GB DDR2 w dualu

Gra oczywiście chodzi idealnie płynnie. Widziałęm inne gry na Unreal engine 3 i wszystkie dobrze chodzą. Crysis za to już u mnie tak ładnie nie chodzi - więc dla mnie UE3 jest lepszy ;). Z tego co pamiętam to wszystkie "silniki" unreala bardzo ładnie wyglądały i dobrze chodziły - UT1 pamiętam nawet z softwarową akceleracją nieźle chodził i wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, czy warto jest zamówić wersję specjalną czy raczej kupić normalną ( W Empiku dodają koszulki ) . Cena specjalnej to oczywiście 139,90 zł , a w Empiku z koszulka jest za 119,90 zł ; / Co wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 13:15, skubsa napisał:

Witam mam pytanie, czy warto jest zamówić wersję specjalną czy raczej kupić normalną ( W Empiku
dodają koszulki ) . Cena specjalnej to oczywiście 139,90 zł , a w Empiku z koszulka jest za
119,90 zł ; / Co wybrać ?

To tylko 20 więcej. Bierz EK i nie marudź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 13:17, DartiReviMaster napisał:


Tylko , że to jest takie "EK" . Podkładka ( mam z CE WoW''a TBC, więc narazie wystarcza ), brelok (?) oraz dość ładne metalowe pudełko. A w normalnej edycji zaoszczędzam 20 zł a dostaję koszulkę, bardzo, bardzo ładną ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 13:21, skubsa napisał:

>
Tylko , że to jest takie "EK" . Podkładka ( mam z CE WoW''a TBC, więc narazie wystarcza ),
brelok (?) oraz dość ładne metalowe pudełko. A w normalnej edycji zaoszczędzam 20 zł a dostaję
koszulkę, bardzo, bardzo ładną ^ ^

Było trzeba od razu mówić. Jak takie pierdoły to bierz zwykłe wydanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer to: Intel Core 2 Duo 2.66GHz; GeForce 8600 GT 512 MB; 4 GB RAM i do tego Windows Vista.
Powiedz czy będzie mi dobrze chodzić. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:59, Malevyn napisał:

Mój komputer to: Intel Core 2 Duo 2.66GHz; GeForce 8600 GT 512 MB; 4 GB RAM i do tego Windows
Vista.
Powiedz czy będzie mi dobrze chodzić. :p

Koszmarnie, obstawiam że 5fps. Akceleracja kangurów powoduje że GF8600 koszmarnie sprawdza się z grą tego typu z powodu niszczenia czasoprzestrzeni kota wysłanego na księżyc z przyklejonym do pleców tostem z masłem - to zakłóca czasoprzestrzeń, gdyż kot zawsze ląduje na czterech łapach, a tost po stronie masła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania:
* Windows XP SP2 lub Windows Vista
* 2.0+ GHZ Procesor jedno-rdzeniowy lub dowolny procesor wielordzeniowy
* 512 MB pamięci RAM
* NVIDIA GeForce 6200+ lub ATI Radeon 9600+
* 8 GB wolnego miejsca na dysku

Rekomendowane wymagania:
* 2.4+ GHZ procesor dwurdzeniowy
* 1 GB pamięci RAM
* NVIDIA GeForce 7800GTX+ lub ATI Radeon x1300+
* 8 GB wolnego miejsca na dysku

Spełniając wymagania mininimalne komfortowo pograsz nawet na średnich detalach, gdyż UT3 optymalizuje jakość tekstur do Twojego PC. Spełniając wymagania rekomendowane - czeka Cię gra na full bez kompresji tekstur. Tak naprawdę wymagania minimalne da się nieco zaniżyć dbając o system, podobnie jest z rekomendowanymi. Pytania "Jak mi pójdzie?" niemile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:13, Cmq napisał:

Minimalne wymagania:
* Windows XP SP2 lub Windows Vista
* 2.0+ GHZ Procesor jedno-rdzeniowy lub dowolny procesor wielordzeniowy
* 512 MB pamięci RAM
* NVIDIA GeForce 6200+ lub ATI Radeon 9600+
* 8 GB wolnego miejsca na dysku

Rekomendowane wymagania:
* 2.4+ GHZ procesor dwurdzeniowy
* 1 GB pamięci RAM
* NVIDIA GeForce 7800GTX+ lub ATI Radeon x1300+
* 8 GB wolnego miejsca na dysku

Spełniając wymagania mininimalne komfortowo pograsz nawet na średnich detalach, gdyż UT3 optymalizuje
jakość tekstur do Twojego PC. Spełniając wymagania rekomendowane - czeka Cię gra na full bez
kompresji tekstur. Tak naprawdę wymagania minimalne da się nieco zaniżyć dbając o system, podobnie
jest z rekomendowanymi. Pytania "Jak mi pójdzie?" niemile widziane.


Kurde, za słaba mam karte grafy do zalecanych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:08, Cmq napisał:

Koszmarnie, obstawiam że 5fps. Akceleracja kangurów powoduje że GF8600 koszmarnie sprawdza
się z grą tego typu z powodu niszczenia czasoprzestrzeni kota wysłanego na księżyc z przyklejonym
do pleców tostem z masłem - to zakłóca czasoprzestrzeń, gdyż kot zawsze ląduje na czterech
łapach, a tost po stronie masła.


To wcale nie tak, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Kot z w.w. przedmiotem na plecach będzie w nieskończoność wirował w miejscu (ponieważ nie będzie mógł wylądować), co w dłuższym okresie czasu doprowadzi do zakłócenia jądra debuga, w wyniku czego odmieni się negatywny wpływ Jowisza na koniunkcję trzeciego księżyca Saturna, a to z kolei wywoła masową emigrację Chińczyków do Polski (oczywiście w celach zarobkowych).

A teraz na poważnie. Gdzieś na tym forum ktoś napisał, że grał na nast. PC : 2GB RAM, X2 5200+ oraz GF8600 GTS w UT 3 oczywiście i podobno wszystko chodziło mu na max. detalach bez "zacinki". Być może kłamał, ale ja osobiście jestem w stanie temu komuś uwierzyć.
Więc o ile wersja 8600GTS nie jest jakoś szczególnie wydajniejsza od 8600GT (a przecież nie jest), to pan Malevyn na swoim opisanym sprzęcie również nie powinien mieć problemów.
Aczkolwiek nie biorę odpowiedzialności za swoje (ani tym bardziej za tej osoby) słowa. :-) I polecam sprawdzić demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, bo chciałem wypróbować demko UT3 zanim kupie tą grę, no i tu pojawił się problem instaluje demko, wszytko pięknie idzie.... ale gdy włączam grę ekran robi się czarny widzę, że komp coś tam myśli, ale nie daje rady i dochodzi do restartu... myślałem, że z moim sprzętem dam rade na low detalach pograć...

Mam Dual core 2.8; Geforca 7600 GT 256 i 1K ramu i wystarczająco duzo miejsca na dysku:)
Wszystkie nieproszone programy wyłączyłem..

PS. to demko jest z CDA i coś mało zajmuje po instalacji jedyne 900mb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Wiesz ja z tej samej płyty CDA instalowałem demko Call of Duty 4 i też mi nie działało ;)
Ale spróbuj zainstalować nowe sterowniki, bo przy tym sprzęcie powinno chodzic spokojnie na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Mixon1988 masz racje nowe sterowniki by się przydały, przy okazji sciągne najnowsza wersja dx, zobaczymy jak teraz pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 10:28, mateuszbanach0 napisał:

czy Unreal tournament 3 będzie lepszy od Gears of War??

A skąd lud ma to wiedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 10:28, mateuszbanach0 napisał:

czy Unreal tournament 3 będzie lepszy od Gears of War??

To zależy pod jakim względem. Grafiki? Multi? Singla? a poza tym jeszcze UT nie wyszedł więc nikt nic nie wie prócz tego co piszą twórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:16, MasterHeroes napisał:

To zależy pod jakim względem. Grafiki? Multi? Singla? a poza tym jeszcze UT nie wyszedł więc
nikt nic nie wie prócz tego co piszą twórcy.

Hah. Po pierwsze, nie wyszedł tylko w Polsce, na świecie już jest. Ba, nawet ja już grę mam. Po drugie - przed premierą do recenzji grę dostają różne pisma i serwisy, które grały już od naprawdę dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:16, MasterHeroes napisał:

> czy Unreal tournament 3 będzie lepszy od Gears of War??
To zależy pod jakim względem. Grafiki? Multi? Singla? a poza tym jeszcze UT nie wyszedł więc
nikt nic nie wie prócz tego co piszą twórcy.


Pod względem wszystkiego. Obie gry chyba jeszcze nie wyszły. Ale szukam wskazówek, którą lepiej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 13:59, mateuszbanach0 napisał:

Pod względem wszystkiego. Obie gry chyba jeszcze nie wyszły. Ale szukam wskazówek, którą lepiej
kupić.

GoW już wyszedł... A co kupić... Zależy czego szukasz w grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować