Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 14:06, Amadi2 napisał:

powiem wam tak ze to sa słabe wymagania sprzetowe lepsze ma Crysis a wogole ta gra jest bezsensu
bo lepsza ot tej gry jest Gears of War i Crysis maja wieksze wymagania i wogóle sa lepsze od
ut3.


Możesz to jakoś bardziej udowodnić?? Gram aktualnie w UT3 i Crysisa i powiem szczerze, że nie rozumiem zachwytu ludzi nad Crysisem. Przecież w tej grze jest tylko zajebista grafika (oczywiście nie każdy ją może oglądać), zajebista fizyka i praktycznie nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:23, don-manfredo napisał:


A czy czytałeś Regulamin ? Nie wiesz że na tym forum nie używa się wulgaryzmów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:31, Harvenar napisał:

:< Czemu ja nie umiem tak wymiatać? :< Ostatnio kolo ubił mnie z... enforcera :DDD

Jak mówi recenzja UT ''99 popełniona przez wp.pl, dwa enforcery to najlepsze bronie gry. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:39, Cmq napisał:

> :< Czemu ja nie umiem tak wymiatać? :< Ostatnio kolo ubił mnie z... enforcera :DDD

Jak mówi recenzja UT ''99 popełniona przez wp.pl, dwa enforcery to najlepsze bronie gry. :D:D


Haha, dobre sobie, najlepsze to może tak, ale jak nie masz innej broni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:16, Meledictum napisał:

http://www.enemydown.co.uk/ut3stats.php?id=111482602 - Tekeeus, Double Kill 651, Monster Kill
- 20,

http://www.enemydown.co.uk/ut3stats.php?id=113010037 - Leonidas.T32, Double Kill - 1771, Monster
Kill - 95


O co chodzi w tych statystykach?
Jak one działają, skoro player Tekeeus, ma mniej killów (i w ogóle wszystko gorsze) od Leonidas.T32, a zajmuje lepszą pozycję w rankingu światowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:58, Mixon1988 napisał:

> http://www.enemydown.co.uk/ut3stats.php?id=111482602 - Tekeeus, Double Kill 651, Monster
Kill
> - 20,
>
> http://www.enemydown.co.uk/ut3stats.php?id=113010037 - Leonidas.T32, Double Kill - 1771,
Monster
> Kill - 95

O co chodzi w tych statystykach?
Jak one działają, skoro player Tekeeus, ma mniej killów (i w ogóle wszystko gorsze) od Leonidas.T32,
a zajmuje lepszą pozycję w rankingu światowym :)



Statystyki są liczone według system ELO, szczegóły:

http://en.wikipedia.org/wiki/Elo_rating_system

Ogólnie rzecz ujmując system przyznaje punkty nie tyle za liczbę fragów, co za ich "jakość" - im lepszy ELO rating ma gracz, którego się zabiło, tym więcej punktów jest przyznawane za ukatrupienie go. Podobnie ma się sprawa z byciem fragowanym - lepiej zostać zabitym przez gracza o wyższym wyniku (straci się mniej punkltów) niż przez jakiegoś początkującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:15, Kizibono napisał:

Powiedziecie mi czy opłaca sie kupywać tą gre bo właśnie sie zastanawiam prosze o rade ??


Jak dla mnie to opłacalność zakupu wynosi 200% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 16:17, Ecko09 napisał:

Jak dla mnie to opłacalność zakupu wynosi 200% :)


Więc rozgrywka sieciowa jak myślę jest świetna hmmmm wciąż sie zastanawiam ale sądząc po tylu dobrych komentarzach to chyba jeszcze dzisiaj zamówie muszę sie jeszcze zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:17, Ecko09 napisał:

> Powiedziecie mi czy opłaca sie kupywać tą gre bo właśnie sie zastanawiam prosze o rade
??

Jak dla mnie to opłacalność zakupu wynosi 200% :)


Nie żałuje ŻADNEJ złotówki wydaną na tą grę. Można cały czas w nią grać i się nie nudzi (przynajmniej mi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ale wątpię, że ktoś mi na nie odpowie: czy w sklepie gram.pl będzie jeszcze dostępna Edycja Specjalna UT3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:29, Vued napisał:

Mam pytanie ale wątpię, że ktoś mi na nie odpowie: czy w sklepie gram.pl będzie jeszcze dostępna
Edycja Specjalna UT3?


tego co wiem, Edycja Specjalna nie jest już w sprzedaży. :/ Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:29, Vued napisał:

Mam pytanie ale wątpię, że ktoś mi na nie odpowie: czy w sklepie gram.pl będzie jeszcze dostępna
Edycja Specjalna UT3?


Póki co nie ale będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:46, Kizibono napisał:

Sory że post pod postem ale chciałem ponowić pytanie czy im wolniejszy net tym bardziej gra
sie zmula ??


To zależy jak wolny masz net. Ciężko cokolwiek powiedzieć jak nie wiadomo nic o Twoim necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 01:36, Taschon napisał:

Wie ktoś może, czy jest drastyczna różnica między UT3 w DX9 a DX10? Są jakieś testy, porównania?

Podbijam pytanie

Czy UT3 w ogóle wykorzystuje DX10? Czy grafika prezentowana na wszelkich screenach i filmikach (np. z oficjalnej strony) pochodzi z DX9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:29, Vued napisał:

Mam pytanie ale wątpię, że ktoś mi na nie odpowie: czy w sklepie gram.pl będzie jeszcze dostępna
Edycja Specjalna UT3?


Edycja Specjalna była wydana w ilości 700 sztuk, także pewnie już nie będzie do kupienia. Ale z tego co widziałem to edycja podstawowa ma teraz nową niższą cenę (z wPLN - 79,90)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować