Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Już i tak oddałem. A nie chodzi mi o jedną rzecz - 9/10 gier które ostatnio kupiłem/dostałem nie chciało działać bez dużego kombinowania, a 3 z nich musiałem zwrócić bo nie było wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, w UT3 pykam już sobie zdrowo od gwiazdki :D

Gierka bardzo mi przypadła do gustu chodzi w sumie o to że nie ma tam żadnych M16 itp. jest futurystycznie i dynamicznie co bardzo mi się podoba ;). Grę oceniam 9/10 żeby nie było grałem w poprzednie części i np. UT2k4 w ogóle mi się nie podobało natomiast UT3 wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kody odblokujące daną postać w edycji kolekcjonerskiej są jednorazowe? Jeżeli nie, to prosiłbym o zamieszczenie takiego kodu, byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Kody nie są jedno razowe, ale co tam, dam ci te 2 które kupiłem wraz z grą, zresztą prawie wszyscy którzy kupili Edycje Specjalne mają takie kody.

Ariel [Żelazna Gwardia] - jihan
Alana [Necris] - phayder

No to by było na tyle, niestety miałem tylko te 2, ale nie martw się, graj w kampanię a na pewno dużo postaci jeszcze odblokujesz, gdybyś miał jakieś problemy z kodem, to mów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Czy warto w ogóle kupować UT3 wyłącznie do gry w single player? Jeśli nie za 79 zł, no napiszcie, ile waszym zdaniem jest warta taka rozgrywka. GoW kupiłem tylko dla singla, za 60 zł nówkę na Allegro i jestem zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile GoWa dla singla kupić warto, to UT3 dla samego single playera już nie bardzo. Siłą tej gry jest tryb multi, ten kto nie będzie grał w internecie, nie odkryje całego jej potencjału. Dla mnie większą frajdę daje fragowanie żywych graczy, a nie botów sterowanych przez kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 21:43, matmat24 napisał:

Mam pytanko:

Czy warto w ogóle kupować UT3 wyłącznie do gry w single player? Jeśli nie za 79 zł, no napiszcie,
ile waszym zdaniem jest warta taka rozgrywka. GoW kupiłem tylko dla singla, za 60 zł nówkę
na Allegro i jestem zadowolony:)


Powiesz szczerze (jednak będzie to brutalna prawda), że dla samego singla UT3 nie opłaca się kupować. Ja singla przeszedłem w 2 dni i traktowałem to jako przejrzenie nowych map, nowego trybu, nowych pojazdów itp. Ale jak zaczniesz grać w necie (np: w tryb warfare) to zobaczysz co to gra potrafi.

Ja się ostatnio wciągnąłem w tryb WAR. Kurde takich emocji dawno nie przeżywałem. Jeżeli są tylko 2 wyrównane drużyny to można grac, i grac... i grać........ i grać.................... i grać. Nawet nie widać jak czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 19:31, Lak5 napisał:

>
Kody nie są jedno razowe, ale co tam, dam ci te 2 które kupiłem wraz z grą, zresztą prawie
wszyscy którzy kupili Edycje Specjalne mają takie kody.

Ariel [Żelazna Gwardia] - jihan
Alana [Necris] - phayder

No to by było na tyle, niestety miałem tylko te 2, ale nie martw się, graj w kampanię a na
pewno dużo postaci jeszcze odblokujesz, gdybyś miał jakieś problemy z kodem, to mów .


Albo po prostu będąc w menu ustawiań postaci (ustawienia --> gracz --> modyfikowanie postaci bądź: settings --> player --> Customize Characters) otwórz konsolę (F10) i wpisz:
unlockallchars
odblokuje to wszystkie postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 19:31, Lak5 napisał:

>
Kody nie są jedno razowe, ale co tam, dam ci te 2 które kupiłem wraz z grą, zresztą prawie
wszyscy którzy kupili Edycje Specjalne mają takie kody.

Ariel [Żelazna Gwardia] - jihan
Alana [Necris] - phayder

No to by było na tyle, niestety miałem tylko te 2, ale nie martw się, graj w kampanię a na
pewno dużo postaci jeszcze odblokujesz, gdybyś miał jakieś problemy z kodem, to mów .


Edit: sorry za podwójnego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem obeznany w tej grze więc się zapytam.

Występuje w trybie multi tryb King of the Hill? Jeśli tak to na czym on polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 17:34, rick90 napisał:

Nie jestem obeznany w tej grze więc się zapytam.

Występuje w trybie multi tryb King of the Hill? Jeśli tak to na czym on polega?


Hmm.. King of the Hill nie występuje, jest za to Warfare. Gracze ścierają się na dużych mapkach o kontrolę nad tzw. Node''ami, czyli liniami łączącymi dwa rdzenie dwóch drużyn. Chodzi o przejęcie Nodeów, i zniszczenie rdzenia przeciwnika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:32, Harvenar napisał:

Hmm.. King of the Hill nie występuje, jest za to Warfare. Gracze ścierają się na dużych mapkach
o kontrolę nad tzw. Node''ami, czyli liniami łączącymi dwa rdzenie dwóch drużyn. Chodzi o przejęcie
Nodeów, i zniszczenie rdzenia przeciwnika. :)


Hmmm.... Warfar :D:D Zajebisty tryb. A teraz jeszcze są orby i rozgrywka stała się jeszcze szybsza i jeszcze bardziej ciekawa niż w UT2k4. Gorąco polecam pograć właśnie w ten tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzeba miesca na dysku zeby zainstalowac ta gierke bo wlasnie kupilem a mi sie dysk spalil i ma teraz 10 gb wolnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 07:00, Qrski napisał:

Ile potrzeba miesca na dysku zeby zainstalowac ta gierke bo wlasnie kupilem a mi sie dysk spalil
i ma teraz 10 gb wolnego ?


Gdybyś trochę pomyślał to odpowiedź na to pytanie znalazłbyś na pudełku...zal.pl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować