Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2008 o 18:40, Szympek napisał:

Jest jakieś demo gears of war? Bo nawet nie wiem czy mi pójdzie ^^.


Jak Ci pójdzie UT3 to Gears of War też. GoW chyba ma nawet trochę mniejsze wymagania od UT3 (ale niewiele bo to ten sam silnik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:31, Szympek napisał:

To fajnie ;), btw. GoW ma jakiś fajny mulitplayer? (czy w ogóle ma ^^?)

GoW ma multi. Na razie gram po singlu i powiem że całkiem całkiem miło się gra. Trochę aż za bardzo wciąga. I pewnie na multi też milusio się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:13, Cmq napisał:

Minimalne wymagania:
* Windows XP SP2 lub Windows Vista
* 2.0+ GHZ Procesor jedno-rdzeniowy lub dowolny procesor wielordzeniowy
* 512 MB pamięci RAM
* NVIDIA GeForce 6200+ lub ATI Radeon 9600+
* 8 GB wolnego miejsca na dysku


Spełniając wymagania mininimalne komfortowo pograsz nawet na średnich detalach, gdyż UT3 optymalizuje
jakość tekstur do Twojego PC. Spełniając wymagania rekomendowane - czeka Cię gra na full bez
kompresji tekstur. Tak naprawdę wymagania minimalne da się nieco zaniżyć dbając o system, podobnie
jest z rekomendowanymi. Pytania "Jak mi pójdzie?" niemile widziane.

A co masz na myśli mówiąc "dbając o system"?Bo mi demo UT3 nie działa (co do programu to nie jest wadliwy na 100%) na kompie spełniajacych minimalne wymogi.Ba!Nawet sie nie załącza.Launchuje, robi się czarny ekran iiiiiii...restart kompa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:13, Erykknesz napisał:

A co masz na myśli mówiąc "dbając o system"?Bo mi demo UT3 nie działa (co do programu to nie
jest wadliwy na 100%) na kompie spełniajacych minimalne wymogi.Ba!Nawet sie nie załącza.Launchuje,
robi się czarny ekran iiiiiii...restart kompa ;/


Hehe... Twój problem jest znany od długiego czasu. Wystarczy jedną rzecz w plikach konfiguracyjnych zmienić i będzie działało bez problemów. Zaraz poszukam co i gdzie trzeba zmienić i napisze.

//Mam nadzieje, że umiesz angielski ;)

1) Exit the game and open the Windows Explorer.
2) Open the “My Documents\My Games\Unreal Tournament 3 Demo\UTGame\Config” folder.
3) Open the UTEngine.ini file from that folder in a text editor (for example, notepad).
4) Find the [Engine.ISVHacks] section.
5) Under [Engine.ISVHacks] heading, find the line that says UseMinimalNVIDIADriverShaderOptimization=False.
6) Change that line to UseMinimalNVIDIADriverShaderOptimization=True, and save the file.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:24, don-manfredo napisał:

> A co masz na myśli mówiąc "dbając o system"?Bo mi demo UT3 nie działa (co do programu
to nie
> jest wadliwy na 100%) na kompie spełniajacych minimalne wymogi.Ba!Nawet sie nie załącza.Launchuje,

> robi się czarny ekran iiiiiii...restart kompa ;/

Hehe... Twój problem jest znany od długiego czasu. Wystarczy jedną rzecz w plikach konfiguracyjnych
zmienić i będzie działało bez problemów. Zaraz poszukam co i gdzie trzeba zmienić i napisze.

//Mam nadzieje, że umiesz angielski ;)

1) Exit the game and open the Windows Explorer.
2) Open the “My Documents\My Games\Unreal Tournament 3 Demo\UTGame\Config” folder.
3) Open the UTEngine.ini file from that folder in a text editor (for example, notepad).
4) Find the [Engine.ISVHacks] section.
5) Under [Engine.ISVHacks] heading, find the line that says UseMinimalNVIDIADriverShaderOptimization=False.
6) Change that line to UseMinimalNVIDIADriverShaderOptimization=True, and save the file.


to ja zainstaluje znowu UT3 , bo już go na kompie nie mam i potem powiem czy zadziałalo.Albo, czy dobrze to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:51, don-manfredo napisał:

Spoko. Jakby nie działało to pisz-postaram się jakoś pomóc.


No niestety.Nie działa,ta sama sytuacja.Zmieniłem False na True ,ale nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:01, Erykknesz napisał:

No niestety.Nie działa,ta sama sytuacja.Zmieniłem False na True ,ale nic nie dało.


Ok. Już pomagam:)

1) W katalogu My Documents\My Games\Unreal Tournament 3 Demo\UTGame\Config znajdź plik UTEngine.ini i otwórz go
2) znajdź i zmień następujące rzeczy:
[Engine.ISVHacks]
UseMinimalNVIDIADriverShaderOptimization=True
bInitializeShadersOnDemand=True
PumpWindowMessagesWhenRenderThreadStalled=True
3) Zapisz zmiany i graj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilka.Czy ta linijka:PumpWindowMessagesWhenRenderThreadStalled=True
znajduje się w tym dziale ISV Hacks ,czy znajdę ją gdzie indziej?Bo w tamtym dziale jej nie ma.Dopisać?Sorry ,ze sprawiam tyle kłopotu, ale szukanie takiej linijki we wszystkich działach to szukanie igły w stogu siana.

właściwie szukałem tej linijki ,ale nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:22, Erykknesz napisał:

Chwilka.Czy ta linijka:PumpWindowMessagesWhenRenderThreadStalled=True
znajduje się w tym dziale ISV Hacks ,czy znajdę ją gdzie indziej?Bo w tamtym dziale jej nie
ma.Dopisać?Sorry ,ze sprawiam tyle kłopotu, ale szukanie takiej linijki we wszystkich działach
to szukanie igły w stogu siana.

właściwie szukałem tej linijki ,ale nie znalazłem.


Ja mam pełną wersję i ta linijka znajduje się w tym dziale. Spróbuj odpalić grę ze zmienionymi tymi linijkami:
UseMinimalNVIDIADriverShaderOptimization=True
bInitializeShadersOnDemand=True
Jak gra nadal nie będzie działać to dopisz tamtą linijkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:42, Erykknesz napisał:

Gra działa!Dzięki wielke.Wszystkie servy zajęte ale cóż.Może kiedy indziej.


No to fajnie. Szkoda, że to tylko demo, ale mam nadzieje, że się spodoba i dzięki temu kupisz oryginała (teraz kosztuje 80zł). No i wtedy moglibyśmy sobie razem pograć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, gra nie uruchamia się - pojawia się napis "Wystąpił problem z aplikacją UT3.exe i nastąpi jej zamknięcie (...)"

Gra chodziła bezproblemowo na najwyższych detalach przez kilkanaście dni, dziś chciałem pograć a tu psikus.
Czytałem na forum Epic''a, że raczej nie ma rozwiązania tego problemu, także nie rozumiem za bardzo skąd te pomysły z grzebaniem w plikach .ini, no chyba że faktycznie w niektórych przypadkach to pomaga.

pozdto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 20:36, Boa-60 napisał:

Mam podobny problem, gra nie uruchamia się - pojawia się napis "Wystąpił problem z aplikacją
UT3.exe i nastąpi jej zamknięcie (...)"

Gra chodziła bezproblemowo na najwyższych detalach przez kilkanaście dni, dziś chciałem pograć
a tu psikus.
Czytałem na forum Epic''a, że raczej nie ma rozwiązania tego problemu, także nie rozumiem za
bardzo skąd te pomysły z grzebaniem w plikach .ini, no chyba że faktycznie w niektórych przypadkach
to pomaga.

pozdto


Tak jak widzisz w powyższym przypadku grzebanie w plikach .ini pomogło. A Tobie mogę polecić tą stronę:
http://www.gamingnewslink.com/2007/11/23/fixes-for-unreal-tournament-3-errors-problems-bugs-and-crashes/
Może tam znajdziesz opisany swój problem i może to coś pomoże.

PS. Jeżeli masz pełną wersję zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki i zainstaluj patcha 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 22:09, Boa-60 napisał:

Thx za linka.

"1. Turn OFF Hardware OpenAL in game"

Jak to zrobić? Oczywiście z poziomu ręcznego grzebania w plikach gry.


Hmmm... tego to nie wiem jak zrobić. Poszukaj może tutaj na forum coś jest napisane:
http://utforums.epicgames.com/forumdisplay.php?f=21

//edit
W pliku UTGame.ini jest coś takiego:
[HardwareOpenAL UTUIDataProvider_MenuOption]
Może tam coś trzeba pozmieniać?? Ja nic nie kombinuje bo gra mi chodzi i nie chce sobie popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:27, Stasimir napisał:

Gra jest miodzio :P Jak sie na coś wpienie mogę sie powyżywać na biednych botach albo graczach
:P


Może chcesz kiedyś zagrać 1v1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować