Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2008 o 16:05, sp33dy1 napisał:

> dostałem odpowiedź z DPT:
> Komunikat który się pojawia związany jest z tym iż posiadana karta graficzna nie wspiera

> technologii pixel shader 2.0.


rotfl, większej głupoty nie słyszałem:
1. co ma autorun do PS? :O czyżby ten gościu na obrazku w launcherze tego używał? :>
2. jaką masz grafę? bo coś mi się nie wydaje, że próbowałbyś odpalać ut3 na gf4ti ;)


gorzej, na GF4 MX440 ale jestem tego świadomy, że nie pójdzie bo to karta z wykopalisk ;), jednak instalacja przebiegła pomyślnie
ale też dla mnie dziwne, że autorun potrzebuje PS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 16:53, don-manfredo napisał:

To zależy jak wolny masz net. Ciężko cokolwiek powiedzieć jak nie wiadomo nic o Twoim necie.


Tylko właśnie mam problem z głupią neostradą ponieważ mam prędkość 1,3 MB ale ostatnio strasznie wolno zaczął mi chodzić net nie iwem dlaczego zawsze chodził szybko a teraz strasznie sie zmula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:06, Amadi2 napisał:

powiem wam tak ze to sa słabe wymagania sprzetowe lepsze ma Crysis a wogole ta gra jest bezsensu
bo lepsza ot tej gry jest Gears of War i Crysis maja wieksze wymagania i wogóle sa lepsze od
ut3.

Bardzo silne argumenty, one mają wyższe wymagania, a więc muszą być lepsze

Dnia 06.01.2008 o 14:06, Amadi2 napisał:

no i co tą są pożądne gry na kompa mi tam popierwsz wszystko wchodzi co kolwiek napiszecie
za grę.

Ją muwić do bże barco Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 17:56, Kizibono napisał:


> To zależy jak wolny masz net. Ciężko cokolwiek powiedzieć jak nie wiadomo nic o Twoim
necie.

Tylko właśnie mam problem z głupią neostradą ponieważ mam prędkość 1,3 MB ale ostatnio strasznie
wolno zaczął mi chodzić net nie iwem dlaczego zawsze chodził szybko a teraz strasznie sie zmula



Ja na Neostradzie 1024 nie mam żadnych problemów (na Neo 512 również problemów nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 17:56, Kizibono napisał:


> To zależy jak wolny masz net. Ciężko cokolwiek powiedzieć jak nie wiadomo nic o Twoim
necie.

Tylko właśnie mam problem z głupią neostradą ponieważ mam prędkość 1,3 MB ale ostatnio strasznie
wolno zaczął mi chodzić net nie iwem dlaczego zawsze chodził szybko a teraz strasznie sie zmula


Ja mam neo 512 i żadnych problemów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 17:52, Emillo2 napisał:

jednak instalacja przebiegła pomyślnie
ale też dla mnie dziwne, że autorun potrzebuje PS


Oczywiście, że nie potrzebuje. :) U mnie problem autorunu rozwiązała instalacja pakietu .NET Framework 3.

Mnie dla odmiany pomoc techniczna odpisała standardowym "zainstaluj grę z dysku twardego...", bo nie mogli się do karty przyczepić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:10, kabak5 napisał:

Czy karta graficzna Radeon 9600 extreme edition powinno płynnie chodzic czy nie??

Jarta jest w minimalnych więc teoretycznie powinno działać(ale czy już płynnie to nie sądze), ściągnij demo (chyba niecałe 400mega) i zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:26, Warrior Within napisał:

> Czy karta graficzna Radeon 9600 extreme edition powinno płynnie chodzic czy nie??
Jarta jest w minimalnych więc teoretycznie powinno działać(ale czy już płynnie to nie sądze),
ściągnij demo (chyba niecałe 400mega) i zobacz.

Naczy ja mam pełną grę tylko nie wiem bo myślę że mój windows jest źle zainstalowany i chodzi płynnie ale długo się ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:28, kabak5 napisał:

Naczy ja mam pełną grę tylko nie wiem bo myślę że mój windows jest źle zainstalowany i chodzi
płynnie ale długo się ładuje.

To już zależy od ramu(im więcej tym szybciej), no chybazę masz system zaśmiecony. Ja mam 1giga ramu i ładuje się normalną ilość czasu(krócej niż wiedźmin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:30, Warrior Within napisał:

> Naczy ja mam pełną grę tylko nie wiem bo myślę że mój windows jest źle zainstalowany i
chodzi
> płynnie ale długo się ładuje.
To już zależy od ramu(im więcej tym szybciej), no chybazę masz system zaśmiecony. Ja mam 1giga
ramu i ładuje się normalną ilość czasu(krócej niż wiedźmin)

Tez mam 1 GB ramu i myślę ze mam zagracony dysk bo z dysku 250GB mam tylko 60GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 14:16, Meledictum napisał:

> > Ja nie mam problemów. Fajnie się gra ostatnio miałem Monster killl na Boskim ;p;p
Pobije
> mnie
> > ktos? ;]
>
>
> A ja miałem double kill (ba, nawet kilka[naście?] razy) na multiplayu...
>
> :P Zostałeś pobity.

Khah!

http://www.enemydown.co.uk/ut3stats.php?id=111482602 - Tekeeus, Double Kill 651, Monster Kill
- 20,

http://www.enemydown.co.uk/ut3stats.php?id=113010037 - Leonidas.T32, Double Kill - 1771, Monster
Kill - 95

Jakby nie patrzeć - te kilkanaście Double Killi raczej nie robi zbyt dużego wrażenia. xP


Nie zrozumiałeś mojej delikatnej ironii, mającej na celu uświadomienie niektórych, że gra z botami to bułka z masłem ziołowym w porównaniu do gry po sieci :) A co do statystyka na enemydown, to są rzadko aktualizowane, więc tych dwóch panów pewnie już dalece więcej tego mają :)

Żaden problem, jeszcze ich przegonię (czekam tylko na nowy miecz [myszka] i tarczę [klawiatura]).
Pozdro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:23, Lampek napisał:

>(...) Jakby nie patrzeć - te kilkanaście Double Killi raczej nie robi zbyt dużego wrażenia.
xP
>

Nie zrozumiałeś mojej delikatnej ironii, mającej na celu uświadomienie niektórych, że gra z
botami to bułka z masłem ziołowym w porównaniu do gry po sieci :) A co do statystyka na enemydown,
to są rzadko aktualizowane, więc tych dwóch panów pewnie już dalece więcej tego mają :)

Żaden problem, jeszcze ich przegonię (czekam tylko na nowy miecz [myszka] i tarczę [klawiatura]).
Pozdro:P


Statystyki na enemydown są aktualizowane średnio co 6, 7 godzin, więc stan można uznać za mniej więcej aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:13, Cadd napisał:

ja mam takie lamerskie pytanie:

Grajac w kampanie dostawalem jakies karty, ale zapomnialem ich uzyc/zagrac przed finalna walka
no i poszly sie kochac. Co to takiego bylo i czy duzo stracilem?


Jedne mogłeś użyć podczas kampanii, które ułatwiały Ci na jedną misję grę (na przykład dostawałeś o 2 więcej ludzi czy mocniejsze pojazdy i takie tam), a inne karty odblokowywują Ci możliwość grania innym modelem postaci (w opcjach gracza jakby co) podczas rozrywki sieciowej lub bonusy na potyczki z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:28, Meledictum napisał:

Statystyki na enemydown są aktualizowane średnio co 6, 7 godzin, więc stan można uznać za mniej
więcej aktualny.


Zawsze statystyki można sprawdzić z "poziomu" gry. Wtedy po rozegranym meczu możesz od razu zobaczyć jak Ci się statystyki poprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:54, Taschon napisał:

Wie ktoś może, czy jest drastyczna różnica między UT3 w DX9 a DX10? Są jakieś testy, porównania?
Czy UT3 w ogóle wykorzystuje DX10? Czy grafika prezentowana na wszelkich screenach i filmikach
(np. z oficjalnej strony) pochodzi z DX9?


Zna ktoś odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:05, Taschon napisał:

> Wie ktoś może, czy jest drastyczna różnica między UT3 w DX9 a DX10? Są jakieś testy, porównania?

> Czy UT3 w ogóle wykorzystuje DX10? Czy grafika prezentowana na wszelkich screenach i filmikach

> (np. z oficjalnej strony) pochodzi z DX9?

Zna ktoś odpowiedź?


Oj niestety nie wiem. Ale raczej poznasz odpowiedz jak zadasz te pytanie tutaj www.forum.unreal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:28, Meledictum napisał:


Statystyki na enemydown są aktualizowane średnio co 6, 7 godzin, więc stan można uznać za mniej
więcej aktualny.



Nie w tym życiu, stary :) Statsy najlepiej patrzeć w grze, jak to już don-manfredo zauważył (swoją drogą, pozdrawiam klanowicza :D), te na enemydown coś zamulają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 23:58, Lampek napisał:

>
> Statystyki na enemydown są aktualizowane średnio co 6, 7 godzin, więc stan można uznać
za mniej
> więcej aktualny.


Nie w tym życiu, stary :) Statsy najlepiej patrzeć w grze, jak to już don-manfredo zauważył
(swoją drogą, pozdrawiam klanowicza :D), te na enemydown coś zamulają...


Ja również pozdrawiam klanowicza. Ale zauważyłem, że też są opóźnienia w grze ze statystykami. Często się zdarza, że po rozegranym DM wchodzę w statystyki i nie są zaktualizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować