Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2008 o 18:50, don-manfredo napisał:

> Gra działa!Dzięki wielke.Wszystkie servy zajęte ale cóż.Może kiedy indziej.

No to fajnie. Szkoda, że to tylko demo, ale mam nadzieje, że się spodoba i dzięki temu kupisz
oryginała (teraz kosztuje 80zł). No i wtedy moglibyśmy sobie razem pograć :D


Thx za propo i chętnie bym zagrał, ale zanim kupie UT3, co mam w planach, musze dokupić Ramu ,bo na 512 sie nie opłaca.Nie chcelibyście widzieć screena ,jak to u mnie wygląda?Jak Wolfenstein 3D.Przesada.Właściwie nie wiem czy to wina konfiguracji ,czy może te demko jest do kitu, ale demo mam z czasopisma z grami ,tak więc wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:34, Stasimir napisał:

> Może chcesz kiedyś zagrać 1v1 ??

Nie ma sprawy ;D


Ok. To odezwę się do Ciebie na gg pod koniec tygodnia, bo teraz nie nadaje się do gry (chory, głowa boli) i dostałbym pewnie do 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 16:25, Erykknesz napisał:

Thx za propo i chętnie bym zagrał, ale zanim kupie UT3, co mam w planach, musze dokupić Ramu
,bo na 512 sie nie opłaca.Nie chcelibyście widzieć screena ,jak to u mnie wygląda?Jak Wolfenstein
3D.Przesada.Właściwie nie wiem czy to wina konfiguracji ,czy może te demko jest do kitu, ale
demo mam z czasopisma z grami ,tak więc wątpie.


No fakt-512 MB ramu to trochę mało. Ja sam mam 3GB i w zupełności mi wystarcza :D Ale teraz ram jest tani, także.... udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:32, don-manfredo napisał:

Ok. To odezwę się do Ciebie na gg pod koniec tygodnia, bo teraz nie nadaje się do gry (chory,
głowa boli) i dostałbym pewnie do 0.


Ok spoko :D będę czekał na razie i tak w nic nie gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 22:32, Lefti napisał:

Czy dammage LG w UT3 jest podzielony segmentowo, podobnie jak to było w pierwszym UT?


Nope, zresztą w ogóle alter Linka jest IMHO badziewny w walce... O ile prima używam dość często bo jest bardzo szybki i zabójczy na półdystansie, to promienia używam tylko do napraw. W kategorii ogień ciągły rządzi stary dobry Stinger :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram od dwóch dni i zrobiłem jednego headshota, a jak mi się wydaje dużo częściej trafiam w głowę.Czy też macie wrażenie,że gra headshoty traktuje nie mal tak samo jak strzał w klatkę?A może szybkie tempo gry sprawia ,że tak się tylko wydaje.Mimo to nieco mnie denerwuje,że aby kogoś zabić trzeba mu wpakować z 20 razów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 00:16, Dexter McAaron napisał:

Nope, zresztą w ogóle alter Linka jest IMHO badziewny w walce...

Co Ty gadasz, shaft wchodzi jak w masełko ;).

>O ile prima używam dość często bo jest bardzo szybki i zabójczy na półdystansie, to promienia używam tylko do napraw.
W Quake''ach używało się Plasma Guna do "trzymania" przejść tego typu spamem. Epic chciał to wprowadzić do UT3 i niezbyt się udało z prime LG.

>W kategorii ogień ciągły rządzi stary dobry Stinger :)
"stary, za-dobry Stinger :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra przez sieć? Próbuje się zarejestrować, ale pisze coś że mam na jakąś strone wejść czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 12:34, Lefti napisał:

W Quake''ach używało się Plasma Guna do "trzymania" przejść tego typu spamem. Epic chciał to
wprowadzić do UT3 i niezbyt się udało z prime LG.


Fakt, jak się ustawi parę osób to to JEST przegięcie... Zwłaszcza na CTF-ach, kiedy biegnie sobie człek radośnie z flagą, po czym ostatnią rzeczą jaką widzi jest dywanik zielonych kuleczek...

Dnia 22.01.2008 o 12:34, Lefti napisał:

"stary, za-dobry Stinger :D"


Why''oh''why?? ;) Pomijając cieplutkie wspomnienia o pierwszym Unrealu jakie niesie ze sobą ta maszynka, wcale nie jest taka imba. Po pierwsze, nie każdy potrafi się nią obsłużyć, bo rozrzut ma niemały i trzeba mieć naprawdę dobre oko / rękę / myszkę. Po drugie, ma badziewny alter, który poza punktowaniem Goliatów do niczego się nie nadaje....a że Stinger ściąga Rapcie po 7 sekundach ostrzału, to już mały szczegół... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako,że jestem nowy w te klocki , powiedzcie mi ,jakich broni najlepiej używać na dystans oraz na "z bliska".Zgóry dziex.Ja narazie biegam ze stingerem i link gunem na półduystansie i z bliska a z daleka różnie bywa ,najczęśćiej te coś co wyrzuca kilka pasków ognia ,biogana i snipera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 09:24, Erykknesz napisał:

Jako,że jestem nowy w te klocki , powiedzcie mi ,jakich broni najlepiej używać na dystans oraz
na "z bliska".Zgóry dziex.Ja narazie biegam ze stingerem i link gunem na półduystansie i z
bliska a z daleka różnie bywa ,najczęśćiej te coś co wyrzuca kilka pasków ognia ,biogana i
snipera.


Hmmm mogę Ci powiedzieć, że na bliski zasięg dobry jest flak canon, rakietnica, może być też bio. Na daleki zasięg to głównie snajperka ale sądzę też, że stinger. Co do trybów z pojazdami to tam jeszcze przydatny jest avril. Ciężko cokolwiek radzić, bo każdy ma swoją ulubioną broń na różne dystanse. Najlepiej jakbyś sam w tą grę pograł i na swoich błędach przekonał się o wartości każdego guna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2008 o 12:23, don-manfredo napisał:


Hmmm mogę Ci powiedzieć, że na bliski zasięg dobry jest flak canon, rakietnica, może być też
bio. Na daleki zasięg to głównie snajperka ale sądzę też, że stinger. Co do trybów z pojazdami
to tam jeszcze przydatny jest avril. Ciężko cokolwiek radzić, bo każdy ma swoją ulubioną broń
na różne dystanse. Najlepiej jakbyś sam w tą grę pograł i na swoich błędach przekonał się o
wartości każdego guna.


Zgadzam się ,pogrywam sobie w UT3 i odkrywam kolejno bronie, chociaż malo ich tam (mam tylko 2 dostępne mapy a broni jest na pewno więcej , ja mam chyba z 5 rodzajów).ODkryłem np. że BioGun jest shitem ,stinger jest dobry ,sniper też ale cięzko trafić jak się jeszcze nie ma wprawy ,no i link gun to taka nieco słabsza wersja stingera.Flak cannon tez jest chyba niezły.Aha rakietnica też jest mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 13:39, Erykknesz napisał:

Zgadzam się ,pogrywam sobie w UT3 i odkrywam kolejno bronie, chociaż malo ich tam (mam tylko
2 dostępne mapy a broni jest na pewno więcej , ja mam chyba z 5 rodzajów).ODkryłem np. że BioGun
jest shitem ,stinger jest dobry ,sniper też ale cięzko trafić jak się jeszcze nie ma wprawy
,no i link gun to taka nieco słabsza wersja stingera.Flak cannon tez jest chyba niezły.Aha
rakietnica też jest mocna.


BioGun jest shitem??.... Oj grzeszysz człowieku, grzeszysz i chyba jego możliwości jeszcze nie poznałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAA, niewierny!! :P Blob gun wymiata, jeśli umie się nim posługiwać, to stanowi na prawdę śmiercionośną broń. Chwała mu za alternatywny tryb strzału, który znosi przeciwników jak płatki śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:15, Harvenar napisał:

AAA, niewierny!! :P Blob gun wymiata, jeśli umie się nim posługiwać, to stanowi na prawdę śmiercionośną
broń. Chwała mu za alternatywny tryb strzału, który znosi przeciwników jak płatki śniegu :)


Jakby nie było alternatywnego strzału to bio rzeczywiście byłby słabym gunem. Ale tak to jest całkiem miły i fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować