Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2009 o 11:29, ArMiStJo napisał:

nie liczy się taktowanie tylko jaki to procek?



Na jednym kompie Celeron (2.42GHz)
Na drugim Intel Pentium 4 (2.25GHz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2009 o 13:08, Iqor napisał:

Mam problem. Jak zmienić hasło i adres email w grze, które są przypisane do mojego konta?
Może znasz rozwiązanie?

Niestety nie znam rozwiązania tego problemu, ponieważ nigdy nie tworzyłem w tej grze swojego własnego konta. Gram na koncie kolegi. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W samym menu gry nie ma możliwości zmiany hasła i emaila. Gra działa chyba na platformie Gamespy, czyż nie? Więc może wiesz jak zmienić hasło poprzez ten serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2009 o 13:19, Iqor napisał:

W samym menu gry nie ma możliwości zmiany hasła i emaila. Gra działa chyba na platformie
Gamespy, czyż nie? Więc może wiesz jak zmienić hasło poprzez ten serwer?

Nie mam pojęcie. Mam ten program zainstalowany, ale w ogóle z niego nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 13:19, Iqor napisał:

W samym menu gry nie ma możliwości zmiany hasła i emaila. Gra działa chyba na platformie
Gamespy, czyż nie? Więc może wiesz jak zmienić hasło poprzez ten serwer?


Wejdź na swoje konto na Gamespy, może tam będzie gdzieś w ustawieniach. Jednak pewności nie daję, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 13:49, Sebat1 napisał:

Nie mam pojęcie. Mam ten program zainstalowany, ale w ogóle z niego nie korzystam.



Mówisz o Gamespy Arcade, bo problem w tym, że ja nie mam zainstalowanego tego programu. Mówię tylko o stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2009 o 19:44, Iqor napisał:

Mówisz o Gamespy Arcade, bo problem w tym, że ja nie mam zainstalowanego tego programu.
Mówię tylko o stronie internetowej.

Tak. Ja tam zawsze mam ten podstawowy program zainstalowany, niektóre gry bez tego programu mają różne dziwne kaprysy w postaci niemożliwości wyszukania serwerów itp. np. Painkiller, czy F.E.A.R., a nie wiem jak to jest w przypadku UT3. A co do strony internetowej, to już wieki tam nie zaglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie stało z UT3? Przecież gra jest bardzo dobra, zainteresowanie nią było spore, a prawie nikt w nią niegra. Serwerów z graczami jest strasznie mało, jaka może być tego przyczyna? Poprzednie UT nadal oblegane przez graczy, a przecież UT3 jest lepsze, niemam pojęcia dlaczego tak sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:55, szynka140 napisał:

Co sie stało z UT3? Przecież gra jest bardzo dobra, zainteresowanie nią było spore, a
prawie nikt w nią niegra. Serwerów z graczami jest strasznie mało, jaka może być tego
przyczyna? Poprzednie UT nadal oblegane przez graczy, a przecież UT3 jest lepsze, niemam
pojęcia dlaczego tak sie dzieje...

Po prostu może gracze mają dość gier typu właśnie UT3 i grają w bardziej realistyczne fpsy np Counter strike albo CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:55, szynka140 napisał:

Poprzednie UT nadal oblegane przez graczy, a przecież UT3 jest lepsze, niemam
pojęcia dlaczego tak sie dzieje...


Moze wymagania troche za duze? (wiem ze gra da sie odpalic na kazdym sprzecie, ale na starszych kompach wyglada nieciekawie)
Moze plansze nudne? Widzialem pomysly przeniesienia map ze starszych czesci.
Moze przy tak szybkiej akcji, tak bogata grafika za mocno rozprasza?

Przyczyn moze byc sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 11:55, szynka140 napisał:

Co sie stało z UT3? (...)


Sam bardzo często się nad tym zastanawiam. Jak dla mnie UT3, to najlepszy ze wszystkich ''utków''. Może dodatek, nad którym pracuje Epic coś zmieni i będzie tym, czym dla UT2003 był UT 2004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:09, Volvox napisał:

Moze wymagania troche za duze? (wiem ze gra da sie odpalic na kazdym sprzecie, ale na
starszych kompach wyglada nieciekawie)

Mój pięcioletni komp (po upgradzie oczywiście - 7900GS, AMD 3200+) ciągnie grę aż miło na detalach ciut wyższych niż średnie i mam od 20 klatek wzwyż. Ciężko więc mówić, że tak nowoczesny silnik jak UE3 ma zbyt wysokie wymagania. W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie w sygnaturach wpisują konfiguracje od których głowa boli?

Dnia 24.01.2009 o 12:09, Volvox napisał:

Moze plansze nudne? Widzialem pomysly przeniesienia map ze starszych czesci.

Nowe plansze są kapitalnie wykonane. Przynajmniej te, które widziałem. Można również przenieść stare pomysły na nowy grunt. Nie mam wątpliwości, że sprawdzą się tak samo dobrze jak nowe.

Dnia 24.01.2009 o 12:09, Volvox napisał:

Moze przy tak szybkiej akcji, tak bogata grafika za mocno rozprasza?

Poprzednim odsłonom UT również można było to zarzucić: zbyt bogata grafika (jak na ówczesne czasy), a jednak szał był i do tej pory jest. Zresztą to rzecz gustu, ale nie widzę powodu, dla którego fan części poprzedniej miałby być zrażony z tego akurat powodu do najnowszej odsłony. Fanaberia chyba jakaś?

Zabawę z trójką dopiero zaczynam, poprzednie części tej serii uwielbiam. Całościowo, bez wybrzydzania. Tak jak zauroczył mnie pierwszy Unreal w zamierzchłych czasach, tak do tej pory jestem pod wpływem magii nazwy Unreal. Trójeczkę kupiłem, bo była za niewielką cenę w packu z GoW, w tej "promocji" za wPLNy, w ostatnim rzucie. Doskonały moment, by uzupełnić Antologię o ostatni element. Przy całej magii 130zł to było za drogo, żeby w momencie premiery kupować :). I potwierdzam ocenę tej części graczy którzy twierdzą, że to najlepsza odsłona Unreala jak do tej pory. Gra jest fenomenalna, choć oczywiście różna od takiego CoDa 4, w którego również bardzo dużo grałem i podobnie jak serię Unreala CoDa uwielbiam. Nie porównywałbym jednak bezpośrednio jednej i drugiej serii jeśli idzie o tryb multi. Niby chodzi o to samo, ale wykonanie i dynamika zupełnie inne. Nie sądzę też, by wielkie były rzesze tych, który zagrywając się w jeden tytuł, automatycznie grają (lub będą w ogóle potrafili grać) również w drugi. Gość z CoDa poczuje jakby świat oszalał i stanął na głowie, a gość z UT jakby Ziemia przestała się kręcić, a zaczęła majestatycznie sunąć na żółwiu.

Nie wiem czego może komuś w tej grze brakować. Nie wiem czym jeszcze można by ją wzbogacić. Chyba tylko poprawiać patchami błędy, które jeszcze przeoczono. UT3 doskonała robota, a goście z Epic wiedzą jak robić gry akcji. Tak niskie zainteresowanie tym tytułem może być faktycznie krzywdzące dla twórców, bo gra prezentuje niezwykle wysoki poziom tym co oferuje i tego wykonaniem. Może czasy się po prostu zmieniły i nowi gracze nie znajdują się już w tego typu odlschoolowej rozgrywce? W końcu nawet w czwartym CoDzie tryb oldschool nie cieszy się zbytnią popularnością, a przecież jego istnienie jest jakimś hołdem dla ekstremalnie szybkiej akcji jaką prezentuje Unreal Tournament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRa jest cudowna i wspaniała ale zaczyna mnie krew zalewać bo nie kumam wogule tego jak te zasrane statystyki są naliczane w rankingu. Mamw statystykach z ziomalkami sąsiadującymi wprost nie proporcionalne w żaden sposób. Np kolo turz przedemną jest zdrowo po plecach jak i następni 10-ciu. Jak to jest naliczane, na ładą gębe czy co? Sporo mam nabitych fragów i sporo mniej straconych i często mam 1 miejsce ale co z tego jak cholera nic mi w tym nie pasi. Jeszcze troche i przestane sie na to patrzec bo to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dlatego, że nie wszystkie serwery naliczają fragi i inne bonusy do statystyk. Te statystyki można całkowicie olać, bo mają się one do rzeczywistości nijako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedynym prawdziwym wyznacznikiem jest nalerzność do klanu a nsatepnie udział w lidze?? Szkoda tlko, że nie widziałem aby były w potencialnej lidze nie ma rozgrywek w instagib, jest on traktowany marginalnie z racji, że to mutator a mi on siedzi naj bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:13, robolitos napisał:

Czyli jedynym prawdziwym wyznacznikiem jest nalerzność do klanu a nsatepnie udział w
lidze?? Szkoda tlko, że nie widziałem aby były w potencialnej lidze nie ma rozgrywek
w instagib, jest on traktowany marginalnie z racji, że to mutator a mi on siedzi naj
bardziej.


Nie zlicza statystyk z serwerów, na których są ustawione mutatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie zamierzam pozwolić, by praca przy tytanicznym dodatku poszła na marne, dlatego zaraz po jego pojawieniu, sprawię sobie własny egzemplarz. Co zresztą miałem uczynić już dawno, ale przy świątecznej gorączce wyparły go inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować