Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2008 o 14:22, Iqor napisał:

Twój nick w grze czasami nie jest taki sam jak nazwa użytkownika na gram.pl? Pytam,
bo często widzę gracza o takim nicku.

Tak on ma taki sam nick w grze. Jest razem ze mną w kalnie eX.
Jaki ty masz nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem okazję popykać sobie w moda Snowreal i z początku liczba tylko czterech map wydawała mi się dość mała. Ale jak już zacząłem grać to zmieniłem zdanie i uważam , że jest ich w sam raz. Nawet przyjemny ten mod , można się nieźle wyszaleć i w ogóle. :) Ale niestety , jakby nie patrzeć zjazdy po stokach robią się po pewnym czasie dość monotonne... Ale mimo to , tego moda zaliczam jak najbardziej do udanych , bo spędziłem przy nim kilka bardzo przyjemnych godzin. ;]

BTW. Chyba jakiś kretyn projektował tą wyszukiwarkę serwerów w UT3... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dole jednej z tych map są umieszczone samochody. Polecam wjechać nim na szczyt i stamtąd - wziu stokami gdzieś na boki z włączonym nitrem. Mi się udało tak wyskoczyć i poprawiać dopalaczem, że przez jakieś 10 odpaleń zostałem w powietrzu, ot fruwanie jak z silnikiem odrzutowym i dopiero na skraju mapy nie udało mi się dolecieć na poziom gruntu i zginąłem. Fajna zabawa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2008 o 20:25, Liqid napisał:

Na dole jednej z tych map są umieszczone samochody. Polecam wjechać nim na szczyt i stamtąd
- wziu stokami gdzieś na boki z włączonym nitrem. Mi się udało tak wyskoczyć i poprawiać
dopalaczem, że przez jakieś 10 odpaleń zostałem w powietrzu, ot fruwanie jak z silnikiem
odrzutowym i dopiero na skraju mapy nie udało mi się dolecieć na poziom gruntu i zginąłem.
Fajna zabawa ;D


Też latam sobie tymi samochodami , ale latanie po prostej linii nie kręci mnie aż tak bardzo , jak powietrzne ewolucje. ;P Kręcenie spiral i korkociągów w powietrzu nie jest łatwe , ale za to jakie fajne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś ustawienie czy coś żeby postacie w grze były bardziej widoczne. Na niektórych planszach tak się zlewają niektóre postacie że ciężko w takich strzelać. Jest UTcomp ale tego używa się tylko na niektórych serwach i to wyłącznie klanowych a na takich zwykłych to lipa nie ma nic. W ut2004 postacie były lepiej widoczne ehhh ta gra naprawdę wkurza a sprzedać szkoda bo teraz nic nie warta jest praktycznie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 11:19, Renchar napisał:

Jest jakieś ustawienie czy coś żeby postacie w grze były bardziej widoczne. Na niektórych
planszach tak się zlewają niektóre postacie że ciężko w takich strzelać. Jest UTcomp
ale tego używa się tylko na niektórych serwach i to wyłącznie klanowych a na takich zwykłych
to lipa nie ma nic. W ut2004 postacie były lepiej widoczne ehhh ta gra naprawdę wkurza
a sprzedać szkoda bo teraz nic nie warta jest praktycznie na allegro.

Jeśli grasz na max detalach to się nie dziwie. Pobaw się z grafiką, aż uzyskasz najlepsze ustawienia dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:54, Kraju92 napisał:

O, dzięki wielkie :]


Nie ma sprawy, przy okazji oczywiście jest tam o wiele więcej skinów do różnych gier Left4Dead,Counter Strike i wiele innych stronka naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 14:07, Kraju92 napisał:

Zna ktoś może jakąś dobrą stronę ze skinami postaci do UT3?

Ale jeśli chcesz grać ze skinami na serwerze to nie radze jeśli nie są tam wgrane bo nic to nie da. Swoją drobą kiedyś na serwerze widzałem tylko google kolegi a reszte stroju jakby gdzieś wcieło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2008 o 21:48, Kizibono napisał:

Nie ma sprawy, przy okazji oczywiście jest tam o wiele więcej skinów do różnych gier
Left4Dead,Counter Strike i wiele innych stronka naprawdę dobra.


To i ja przy okazji podziękuje za tego linka. :) Z wielką chęcią przetestuje sobie skiny z tej stronki i to nie tylko te z UT3. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z UT3 ,że kiedy wyświetla się jakiś filmik lub wczytuje się misja obraz i dźwięk się zacinają. (Jeżeli gra już się wczyta chodzi płynnie.) Co mam robić? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, no to od razu problem, no moze nie problem, a poprostu moja nieuwaga. Otóż, chciałem pograć sobie przez internet, ale kiedy wciskam "stwórz konto" (czy jakoś tak), wpisuje login jaki chce, hasło i mail, ale wyskakuje błąd, że niepoprawne hasło do tego emaila, czy do nazwy profilu (ech pamięcią nie grzeszę). No, ale mneijsza z tym, a w instrukcji przeczytałem, ze jeszcze na stronie trzeba się zarejsestrować, i głównie chodzi mi o to aby ktoś podał mi link do tej storny, a jeśli to trzeba na unrealtournament3.com, to by ktoś powiedział gdzie tam jest rejestracja bo ja chyba ślepy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 19:15, trutututu napisał:

Ok, no to od razu problem, no moze nie problem, a poprostu moja nieuwaga. Otóż, chciałem
pograć sobie przez internet, ale kiedy wciskam "stwórz konto" (czy jakoś tak), wpisuje
login jaki chce, hasło i mail, ale wyskakuje błąd, że niepoprawne hasło do tego emaila,
czy do nazwy profilu (ech pamięcią nie grzeszę). No, ale mneijsza z tym, a w instrukcji
przeczytałem, ze jeszcze na stronie trzeba się zarejsestrować, i głównie chodzi mi o
to aby ktoś podał mi link do tej storny, a jeśli to trzeba na unrealtournament3.com,
to by ktoś powiedział gdzie tam jest rejestracja bo ja chyba ślepy jestem.


Dziwne, ja nic takiego sobie nie przypominam. Najzwyczajniej w świecie w grze utworzyłem chyba sobie profil online i już.

EDIT: Zajrzałem do instrukcji i rzeczywiście jest coś o stronce. Ale jakiś adres jest tam podany, zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewne pytanie. Otóż ciągle szukam FPS''a do gry przez internet. W CoDa nie mogę grać, ponieważ nie pokazują mi się serwery (patchowanie nic nie pomogło). Teraz moja prośba. Czy moglibyście podać kilka tytułów waszym zadniem najlepszych do grania przez internet? Poza CoDem. Chciałbym aby były łatwo dostępne. Przepraszam, że piszę w tym temacie, ale stosownego do mojego dylematu nie znalazłem. Z góry dziękuję za odpowiedź. Co do unreala także proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 20:11, revolt505 napisał:

Witam. Mam pewne pytanie. Otóż ciągle szukam FPS''a do gry przez internet. W CoDa nie
mogę grać, ponieważ nie pokazują mi się serwery (patchowanie nic nie pomogło). Teraz
moja prośba. Czy moglibyście podać kilka tytułów waszym zadniem najlepszych do grania
przez internet? Poza CoDem. Chciałbym aby były łatwo dostępne. Przepraszam, że piszę
w tym temacie, ale stosownego do mojego dylematu nie znalazłem. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Co do unreala także proszę o porady.


Skoro jesteś w tym temacie to proponuję właśnie Unreal Tournament III. Gra świetna a mnogość fanowskich modów i map zapewni jej długie życie.
Proponuję też zobaczyć Left 4 Dead - genialna gra do multi. Nie na darmo zdobyła tytuł najlepszej gry multiplayer 2008 roku.
Gears of War też ma dosyć ciekawe multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie polecam UT3. Ostatnio go kupiłem i okropnie żałuję. Nie dziwię się, że tak mało osób w nią gra jak na sieciówkę. W porównaniu z genialnym CoD 4, to UT3 nie ma w ogóle gameplay''u. Ja nie wiem, próbuję się do niej od tygodnia przekonać, ale coś nie wychodzi. Niby akcja jest, ale wg mnie to wieje nudą. Oprócz ładnej grafiki nie ma w niej nic ciekawego. Nawet pojazdy nie budzą większych emocji, chociaż niektóre są naprawdę ciekawe. No nic, jak ktoś chcę kupić UT3 to chętnie sprzedam :P Premierówkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować