Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dawno już nie grałem w UT3 i dzisiaj gdy chciałem wejść na jakikolwiek serwer dostawałem komunikat, że wersja mojej gry jest za stara.mam patch 1.2. No więc ściągnąłem z gram.pl patch 2.1 ( to ten najnowszy, prawda?) , wybieram język polski ...i błąd."Instalator wykrył wersję int.Aktualizację można stosować tylko do wersji CZ/HU/PL."
Grę mam oczywiście polską.Nie mam pojęcia o co chodzi, umie ktoś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja tam bym się cieszył z wersji INT, no ale jeśli Tobie potrzeba POL, to słuchaj :
- wejdź w Documents\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config i tam powinienieś szybko odszukać laguage = INT, zmienisz to na POL i winno działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 19:02, Erykknesz napisał:

Dawno już nie grałem w UT3 i dzisiaj gdy chciałem wejść na jakikolwiek serwer dostawałem
komunikat, że wersja mojej gry jest za stara.mam patch 1.2. No więc ściągnąłem z gram.pl
patch 2.1 ( to ten najnowszy, prawda?) , wybieram język polski ...i błąd."Instalator
wykrył wersję int.Aktualizację można stosować tylko do wersji CZ/HU/PL."
Grę mam oczywiście polską.Nie mam pojęcia o co chodzi, umie ktoś poradzić?

Równie dobrze mogłeś zainstalować Angielską wersję patcha lub zrobić tak jak Murith pisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 17:43, Murith napisał:

>
Ja tam bym się cieszył z wersji INT, no ale jeśli Tobie potrzeba POL, to słuchaj :
- wejdź w Documents\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config i tam powinienieś szybko
odszukać laguage = INT, zmienisz to na POL i winno działać :)

No właśnie...znalazłem "language" w pliku UTEngine i jest =POL, a nie =INT.I ten mały paradoks to chyba cały problem.Mam polską wersję gry, a pisze,że aby zainstalować ten patch należy mieć właśnie polską/węgierską/ czeską.Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
To juz nie wiem, raczej patch jak ściągasz to przy instalacji wybierasz język w jakim to ma być ( o ile dobrze pamiętam ) bo Titan''s Packa ( 2.0 albo 2.1 ) ściągałem z angielskiego serwera, a grę miałem w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co to jest unrealscript tools 14 ? Bo chcę odtworzyć demko i wyskakuje coś tam package unrealscript tools 14 a po w pisaniu w google niczego takiego do pobrania nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest coś z Unreal Edition to nie wiem, później zobaczę dokładnie o czym był ten komunikat ale mam jeszcze jedno pytanko odnośnie servera Daemons of Shadow. Otóż dostałem na tym serverze BANA kompletnie za nic i chcę skontaktować się z adminem, wie ktoś kto nim jest albo jak się z nim skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak prywatne serwery? Żeby można było grac jedynie z kumplami. Z tego co pamiętam to chyba można ustawić hasło na serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 23:35, Ecko09 napisał:

Jest coś takiego jak prywatne serwery? Żeby można było grac jedynie z kumplami. Z tego
co pamiętam to chyba można ustawić hasło na serwer?


Można jak najbardziej ustawić hasło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam ogromną prośbę o pomoc i szybką odpowiedź. Zakupiłem gamepada za 60 zł firmy tracer. Chce w nim pograć w ut3 ale jakby go nie widzi. Oczywiście komputer go wykrył i zainstalował oprogramowanie itp. Włączam w opcjach opcję uruchom gamepada. Potem Biorę modyfikacje i pokazuje się puste okienko. Tak jakby go nie widział. Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zastanawiam się nad kupnem UT III i mam w związku tym kilka pytań.
1. Czy gra ruszy na moim sprzęcie?: AMD Sempron 1.60 GHz, 512 RAM GF 6600 256 VRAM. Dodam że Devil May Cry 4, który o ile wiem ma większe wymagania sprzętowe, działa na moim kompie w najniższych detalach w rozdziałce 800x600 przy jakichś stałych 40 FPS-ach. Chciałem zainstalować demo UT III ale coś nie chciało się włączyć (jakiś error wyskakuje)
PS. Samo pytanie jak widać dotyczy nie tego, jak gra będzie u mnie działać, ale tego czy w ogóle będzie dało się grać na niestety w najlepszym wypadku średnio zadbanym Windowsie
2. Co się tyczy samej rozgrywki. Jaki jest poziom trudności? Czy ja, gracz znający co najwyżej podstawy Gry w FPS-ach mam szanse przejść UT III bezstresowo?
3. Czy w grze występują jakieś elementy wywołujące strach? (od nerwowej muzyki do jakichś potworów pojawiających się za nami...)
4. Czy multi w UT III wciąż cieszy się popularnością?

Co do pytania nr. 1 proszę aby wypowiedział się ktoś kto grał w UT III na kompie o zbliżonych parametrach do mojego PC, a nie ktoś biorący pod uwagę tylko wymagania sprzętowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 17:12, Piterixos napisał:


Trudno mi powiedzieć czy Ci pójdzie, ale powiem tyle, że na moim piecuszku Athlon 3800+, GeForece 7600GS, 1Gb RAM śmigało w rozdziałce 800x600 ( monitor 15'' ) na wysokich detalach.
Poziomów trudności jest sporo ( mysle że więcej niż 6 ), ale nie wiem czy w kampanii też się je wybiera, czy nie jest to raczej uproszczone
Strach ? Mnie ta gra nie straszy, za mało skradanki ( lub jej brak ) żeby się bać. Muzyka też do strasznych nie należy, w gacie nie powinieneś narobić :)
Napewno znajdziesz sporo ludzi do gry, jak ja grałem ( aktulalnie mam chwilową przerwę, ale grałem 2 miesiące temu ) było dużo pełnych serwerów, oczywiście nie "pińćset" ale po 4 na każdy tryb, w reszcei były akurat miejsca na styk :P Polecam grać wieczorami - wtedy jest więcej osób :)
A grę oczywiście polecam, im więcej osób tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy fajne jest UTIII ?? Mam zamiar kupić tylko nie wiem czy to będzie daremny zakup
możecie podać mi jakieś ciekawe argumenty tej gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 21:59, Demoxix napisał:

Witam. Czy fajne jest UTIII ?? Mam zamiar kupić tylko nie wiem czy to będzie daremny
zakup
możecie podać mi jakieś ciekawe argumenty tej gry ??


UTIII jest naprawdę dobra grą, oczywiście o ile lubisz szybkie, dynamiczne, sieciowe fps''y. Gra ma dużo fajnych map, sporo trybów gry, naprawdę ładną grafikę (i jednocześnie świetną optymalizację), świetnie zaprojektowane pojazdy i całkiem niegłupie boty. Jedyne do czego można się przyczepić, to do kiepskiej kampanii dla jednego gracza. Ale to mała wada bo ta gra była od początku tworzona z myślą o multi.
Do UTIII powstało też mnóstwo rewelacyjnych fanowskich map i modów.

Za 30zł ciężko znaleźć lepszy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować