Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2009 o 17:02, ChrisBgnr napisał:

> Dlazego po zainstalowaniu polskiej wersji gry i po zainstalowaniu patcha 2.0 mam
grę
> po angielsku?
Zainstaluj grę, uruchom ją i dopiero potem zainstaluj patcha i TP. Ew. zanim przeinstalujesz
grę możesz spróbować zmienić wpis w config engin (w zapisach gry w "moich dokumentach")
w linijce language=INT na POL.

Wielkie dzięki! pomogła zmiana tej linijki w konfigach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 10:54, michal_hunter napisał:

Witam, mam pytanie, czy dam rade zainstalować patcha 2.0 od razu po wersji 1.3?


No pewnie, przecież innych patchy nie ma (nie licząc 1.1 i 1.2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 10:54, michal_hunter napisał:

Witam, mam pytanie, czy dam rade zainstalować patcha 2.0 od razu po wersji 1.3?

2.0 jest patchem zawierającym pozostałe w sobie - można go zatem instalować na dowolną wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Rozumiem, że zakupiłes wersje POL, a po ściagnięciu patcha masz INT ? Jeśli tak to w configu engine w linijce Language=INT, wpisz POL. Moim zdaniem, lepiej zostaw sobie to INT, bo polska wersja boli . . . a lot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 10:28, slipknotslayersoad napisał:

Nie mogę tego znaleś, mógłbyś powiedzieć gdzie to jest dokładnej, w której linijce??

C:\Documents and Settings\<nazwa konta>\Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config
-> UTEngine -> Language=INT /POL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż ściągnąłem sobie patcha 2.0 i Titan Packa. Jako że UT 3 zaczął współpracować ze Steamem, to też ściągnąłem go, wpisałem kod produktu, wszystko poszło dobrze, tylko że teraz, mimo iż mam normalną, polską wersję gry, Steam instaluje mi Unreala na nowo. Zacząłem więc ściągać (prędkość 1,2 mb/s, więc jest dość dobrze) i nie wiem czy aby to właściwy krok, bowiem Steam ściąga mi wersję Black, o której ja nie mam bladego pojęcia. A przypominam, że jest ponad 8 GB do ściągnięcia. I jeszcze jedno pytanko: co tak właściwie daje Steam w grze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT3 Black Edition to nic innego jak UT3 w wersji 2.0 wraz z Titan Packiem. Masz od razu wszystko razem beż ściągania i instalowania dodatkowo patchy.
Steam daje to wszystko co w innych grach. Komunikację między graczami, znajomych, osiągnięcia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i zainstalowałem Titan Packa i nie widzę żadnych zmian, prócz tego że przy wyborze trybu gry pojawiły się dwie... puste linijki. Bez żadnej nazwy, opisu, grafiki, nic, po prostu są. Mam edycję premierową gry. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 11:14, Madoc napisał:

Ściągnąłem i zainstalowałem Titan Packa i nie widzę żadnych zmian, prócz tego że przy
wyborze trybu gry pojawiły się dwie... puste linijki. Bez żadnej nazwy, opisu, grafiki,
nic, po prostu są. Mam edycję premierową gry. Ktoś pomoże?

Wgrałeś najnowszego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2009 o 11:16, Vicot napisał:

Wgrałeś najnowszego patcha?

Oj. Jasne, że nie ;) W ogóle nie wgrywałem żadnych patchy. Jaki jest najnowszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 19:17, Daimon_Frey napisał:

UT3 Black Edition to nic innego jak UT3 w wersji 2.0 wraz z Titan Packiem. Masz od razu
wszystko razem beż ściągania i instalowania dodatkowo patchy.
Steam daje to wszystko co w innych grach. Komunikację między graczami, znajomych, osiągnięcia
itp.

zapomniałeś dodać steam to nie gamespy XD(ci co grali w DoW1+dodatki wiedzą o co chodzi)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 11:20, Madoc napisał:


> Wgrałeś najnowszego patcha?
Oj. Jasne, że nie ;) W ogóle nie wgrywałem żadnych patchy. Jaki jest najnowszy?



Madoc, ja ci radzę tak: zdeinstaluj UT 3, zainstaluj Steama, zarejestruj się tam, aktywuj produkt w Steamie poprzez podanie swojego klucza, i czekaj aż Steam ściągnie ci te 9/8 GB. Wtedy też będziesz mógł się cieszyć i Steamem i Unrealem.

Czy jest ktoś chętny do zagrania ze mną w jakimkolwiek trybie? W UT 3 mam ksywkę bartezik1 :D Więc jak ktoś jest chętny, to mogę zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po spatchowaniu Unreala wszystko jest tip top, dziękuję ;)
Ale teraz mam inny problem- dlaczego nie mam zaliczonego achieva za przejście pierwszego i drugiego rozdziału? Huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 11:47, Numenpl napisał:

zapomniałeś dodać steam to nie gamespy XD(ci co grali w DoW1+dodatki wiedzą o co chodzi)!!


Ale UT3 ze Steama chyba nie działa na serwerach steamowych, a nadal wykorzystuje login gamespy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 13:48, Madoc napisał:

Dobra, po spatchowaniu Unreala wszystko jest tip top, dziękuję ;)
Ale teraz mam inny problem- dlaczego nie mam zaliczonego achieva za przejście pierwszego
i drugiego rozdziału? Huh?

Bo to chyba tylko na steamie dziala
ale ten update ze steam'a działa sic 57% zakonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować