Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

To zagraj jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś w jedynkę - miodzio, stary ale jary. Zawsze widok z 3 osoby, rakietnica skin "Xan", mapa "Lava Giant" i do boju! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:57, Piopruś napisał:

To zagraj jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś w jedynkę - miodzio, stary ale jary. Zawsze widok
z 3 osoby, rakietnica skin "Xan", mapa "Lava Giant" i do boju! :D


Tja...teraz tylko gdzies to znalezc - nie bede wspominal o tym ze jest juz wycofana ze sprzedarzy od kilku lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:00, Mechu95 napisał:


No masz rację ... Już nigdzie tego sobie nie kupisz, chyba że poprosisz firmę aby dla ciebie wydała jeden egzemplarz (może znajdzie się w archiwum), lecz będziesz musiał dość drogo za to zapłacić, ponieważ inna jest cena gier o masowej produkcji a inna - pojedynczych egzemplarzy, więc sądzę że to raczej odpada. Natomiast uważam że najlepszą częścią jest nie kto inny jak Unreal Tournament III, i uważam że go bym kupił na twoim miejscu, zresztą ja tak też zrobiłem, ponieważ starsze wersje mogły by się troszkę zniechęcić do zakupu dość drogiego tytułu . Ale co ja będę ci tam wdrażał, zdecydujesz na pewno słusznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:22, Lak5 napisał:

>
No masz rację ... Już nigdzie tego sobie nie kupisz, chyba że poprosisz firmę aby dla ciebie
wydała jeden egzemplarz (może znajdzie się w archiwum), lecz będziesz musiał dość drogo za
to zapłacić, ponieważ inna jest cena gier o masowej produkcji a inna - pojedynczych egzemplarzy,
więc sądzę że to raczej odpada. Natomiast uważam że najlepszą częścią jest nie kto inny jak
Unreal Tournament III, i uważam że go bym kupił na twoim miejscu, zresztą ja tak też zrobiłem,
ponieważ starsze wersje mogły by się troszkę zniechęcić do zakupu dość drogiego tytułu . Ale
co ja będę ci tam wdrażał, zdecydujesz na pewno słusznie .


Coz - upgrade kompa znowu zaglada w oczy. Teraz czekac tylko na te 2GB RAM-u, potem karta graficzna i potem procek. A wtedy zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę. Zainstalowałem grę i patcha, zalogowałem się, włączyłem kampanię dla jednego gracza, leci pierwszy filmik i raptownie gra się zawiesza. tylko wtedy się to dzieje. Pomijam filmik i gra normalnie chodzi. w innych trybach także. Nie wiem czy to wina komputera czy gry, a może sterowników. Proszę pomóżcie!
AMD Athlon 64 3000+ 2,01 GHz
1 GB RAM
k. graficzna NVIDIA GeForce 7300GT 256MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:26, Mechu95 napisał:


Tylko zależy w jakim czasie zostanie to wszystko wymienione, jeśli długo to ta gra może troszkę stanieć, lecz jej oryginalne pudełko zostanie zbezczeszczone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:34, Piopruś napisał:

Nie, nie tylko ale to jego największy +. Gierka miodzio.

E tam mnie ona nie bardzo przyciąga, grafika nie jest za dobra, może łatwo się strzela do obiektów, ruchy nie są realistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:31, Lak5 napisał:

>
Tylko zależy w jakim czasie zostanie to wszystko wymienione, jeśli długo to ta gra może troszkę
stanieć, lecz jej oryginalne pudełko zostanie zbezczeszczone .


No nie no...to nie bedzie za 2 lata tylko RAM na Swieta, karta graficzna w lutym a procek gdzies w okolicach marzec - kwiecien. Ale gra moze i stanieje ze 2 dychy, a moze bedzie wyprzedasz? Do mojego sklepu z grami mam karte na punkty, i troche tych punktow juz mam wiec za nie tez mala znizka bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:43, Mechu95 napisał:


To możliwe że dostaniesz jakiś dość fajny rabat na ten tytuł, no nic życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:44, Lak5 napisał:

>
To możliwe że dostaniesz jakiś dość fajny rabat na ten tytuł, no nic życzę powodzenia.


Wlasciwie to nawet niekiepski ten rabat jest...gierka kosztuje £25, a ja mam £5 rabatu. A przez pol roku gierka i tak stanieje z £5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:57, Mechu95 napisał:


No to dość sporo stanieje ona, ehh szkoda że ja nie mam w pobliżu sklepów gdzie bym mógłbym kupować gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:58, Lak5 napisał:

>
No to dość sporo stanieje ona, ehh szkoda że ja nie mam w pobliżu sklepów gdzie bym mógłbym
kupować gry ...


Co, mieszkasz na wsi? Znam ten bol...w pewnym sensie - ja mieszkalem 15km od Wroclawia przez 3 lata, wiec raz w tygodniu - "ziu" pociagiem i juz. No chyba ze mialem szlaban, wtedy byl problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:07, Lak5 napisał:

>
No tak jakby pół na pół, bo to nie jest takie wieś ani takie miasto ...


Miasteczko. ;) ale i tak lepiej mieszkac w miasteczku niz na wsi...jak masz szczescie to w takim miasteczku jest kino, a to rekompensuje brak sklepu z grami. A przeciez zawsze mozna kupic w gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problem z filmikami to zróbcie następującą rzecz:
1. Open UTGame/Config/UTEngine.ini
2. Set PumpWindowMessagesWhenRenderThreadStalled=True instead of False.
Działa w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kad najlepiej zciągnąć patch,bez podawania numeru buta i pisania życiorysu ? W sumie dziwi mnie dlaczego CDP nie wrzuci go na serwer.Podajcie jakiś sensowny link ,proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować