Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 22:06, Emillo2 napisał:

Prośba.
mały problem:
Launcher.exe - błąd aplikacji
Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135
)......
mam włączone autoodtwarzanie i po kliknięciu na launczer ten sam komunikat
z setup idzie normalnie
Co to może być?


dostałem odpowiedź z DPT:
Komunikat który się pojawia związany jest z tym iż posiadana karta graficzna nie wspiera technologii pixel shader 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 14:58, Ecko09 napisał:

Mam takie małe pytanko, jak sie nazywa główny bohater w kampanii? Bo zapomniałem ;P

Tego się nie zapomina, chodź są przypadki, ma na imię Reaper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:11, szynka140 napisał:

przeszedłem właśnie kampanie UT3, wygląda na to że będzie następna część...

Gratuluje przejścia, ja jeszcze się niestety męczę, ale już bardzo dużo przeszedłem i też mam taką nadzieję że następna część będzie, ciekawe jak będzie wyglądało logo od UT 4, ymm tego możemy tylko się domyślać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:17, mtobi napisał:

/ciach/

Epic nie wydał JESZCZE pełnego demka UT3 i szanse na jego wydanie z każdym dniem maleją, mimo że pojawiły się plotki, jakoby miało się ono ukazać na początku 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:25, Lefti napisał:


Ale jest za to beta, i można sobie pograć w tą bete troszkę, a potem to już pomyśleć nad zakupem (jeżeli gra się komuś spodobała) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam zakupiłem gre ut3 pl orginalna ale podczas ładowania mapy DM-Arsenal wystepuje błąd
moj komp:
Procek:3.0 ghz p4
Grafika:860gts 512mb
Dysk:250gb
Ram:1 gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Witaj, czy możesz powiedzieć, lub wysłać jak ten błąd wygląda lub co pisze w nim ? Będzie nam na pewno łatwiej zobaczyć co się stało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno dołączyłem do grona posiadaczy UT3, i mam pytanie... Do czego służy Akceleracja Fizyki, i czy to bardzo zmienia aspekt gry pt. kiedy walniesz z flaka we wroga, to ciało np dalej poleci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A jak myślisz co to fizyka ? Poprawia to wszystko, zachowanie botów na bardziej realne itp, jeśli masz słaby komputer to może to nieco zaszkodzić ale jak masz mocny sprzęt to radze to zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:14, Lak5 napisał:

>
A jak myślisz co to fizyka ? Poprawia to wszystko, zachowanie botów na bardziej realne itp,
jeśli masz słaby komputer to może to nieco zaszkodzić ale jak masz mocny sprzęt to radze to
zainstalować.


Sprzęt mam mocny, i "dźwiga" mi Unreala na najwyższych ustawieniach, a akceleracje fizyki tak z przeczucia włączyłem, ale nie zbyt wiedziałem o co chodzi. W każdym bądź razie dobrze zrobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:15, Dark Side PL napisał:


I słusznie, jest to bardzo potrzebne, ponieważ w niektórych sytuacjach bez tej opcji boty mogą się choćby zawiesić na jakimś obiekcie - zatrzymać się ponieważ trzeba przeskoczyć a fizyka jest bardzo słaba i nie wie co w tej sytuacji zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować