Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 20:18, Lak5 napisał:

>
I słusznie, jest to bardzo potrzebne, ponieważ w niektórych sytuacjach bez tej opcji boty mogą
się choćby zawiesić na jakimś obiekcie - zatrzymać się ponieważ trzeba przeskoczyć a fizyka
jest bardzo słaba i nie wie co w tej sytuacji zrobić.


Tak, ale trzeba przyznać że fizyka w Unrealu to cudowna sprawa. Ciekawie jest kiedy w Mutatorach zainstalujesz:
a) Zabójstwa w zwolnionym tępie
b) Niewielka grawitacja
Wtedy podbiegnij do jakiegoś delikwenta z Flakiem, dosyć blisko i strzel, a poleci daleko trochę jak w Matrix :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:21, Dark Side PL napisał:


O tak, też się tym bawiłem, a nawet raz prawie wszystkim na raz, bo czasami się nie da wszystkiego ustawić, dość ciekawa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:22, Lak5 napisał:

>
O tak, też się tym bawiłem, a nawet raz prawie wszystkim na raz, bo czasami się nie da wszystkiego
ustawić, dość ciekawa sprawa.


A próbowałeś Instatgib (nie pamiętam jak sie to pisze :P) ? Fajny efekt, szczególnie w DM, z 15 botami na poziomie Boski :) Zadyma na maksa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salut

Proszę o pomoc . Gierka zasuwa płynnie ,a po pewnym czasie(od 2-10 minut) zawiesza się na amen
gram na 3/5 szczegółowość tekstur i 1024x768 rozdzielczość
Patch 1.1 , również zmieniłem ustawienia bInitializeShadersOnDemand z false na true

procek core 2 duo 2.40ghz
2x gf8800gts 320mb w SLI ( jedna, co prawda pożyczona od znajomego ,ale jest całkowicie sprawna)
2gb ram
Win XP z sp2
Directx 9 najnowszy i stery 163.75 ( ściągam 169.21 beta)


Ma ktoś jakąś radę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:45, Vermintide napisał:

Salut

Proszę o pomoc . Gierka zasuwa płynnie ,a po pewnym czasie(od 2-10 minut) zawiesza się na amen
gram na 3/5 szczegółowość tekstur i 1024x768 rozdzielczość
Patch 1.1 , również zmieniłem ustawienia bInitializeShadersOnDemand z false na true


Obawiam się , że nikt nie jest w stanie Ci pomóc (tzw "pomoc techniczna" cdprojektu milczy w sprawach zw. z ut3 jak grób! buhahahahaha ! wkopali się z tym dziadostwem i teraz nie wiedzą co robić !!!!)
looknij tu : http://forums.epicgames.com/forumdisplay.php?f=342 ale na jakieś 70-80% problemów z tą grą nikt nie ma rady.... toto (ut3) powinno dostać tytuł najbardziej zabugowanej gry w historii PC-tów ..... i największego szwindlu Epic*a w jej historii ..... odinstaluj i poczekaj tak z miesiąc - jak na forum Epic-a będzie już tak z 50 000 postów o bugach , to może coś z tym zrobią.... a tak swoją drogą to jesteś szczęściarzem , że w ogóle coś w to pograłeś - mnie się to jeszcze nie udało , a za ten syf zapłaciłem 129plnów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:45, Vermintide napisał:

Proszę o pomoc . Gierka zasuwa płynnie ,a po pewnym czasie(od 2-10 minut) zawiesza się na amen
gram na 3/5 szczegółowość tekstur i 1024x768 rozdzielczość
Patch 1.1 , również zmieniłem ustawienia bInitializeShadersOnDemand z false na true


Hmm ... podobno "format c:" najlepszym rozwiązaniem na wszelkie problemy. :-P
A tak na poważnie , to moją uwagę zwróciło to całe SLI. Wyjmij jedną kartę i spróbuj ponownie. :-)
Ponadto wyłącz wszelakie programy działające w tle lub nawet odinstaluj. Wyczyść rejestr systemu :-), odinstaluj sterowniki od karty graficznej i zainstaluj ponownie, uprzednio czyszcząc system Driver Cleanerem Pro , zmień sterowniki od płyty głównej i karty dźwiękowej (na nowsze lub po prostu na jakiekolwiek inne), jak masz coś podkręcone, to zakręć z powrotem do wartości nominalnych, wykonaj skan antywirusowy i ad-aware''owy, zrób defragmentację dysku, wyczyść mysz ;-P, cokolwiek.
A przede wszystkim upewnij się, że to nie sama gra : zrób kilkukrotną reinstalację, a jeśli możesz, to spróbuj ją odpalić na jakimkolwiek innym sprzęcie.

Nota bene, planowałem zakup tej gry po nowym roku, ale skoro jest aż tak zabugowana, jak ludzie tu piszą, to chyba jednak sobie podaruję. :-/ A szkoda ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ciekawe że ludzie tak narzekają na ilośc bugów w UT3 oraz to że "mało komu działaa".
Ja osobiście i na starym sprzęcie (A64 X2 4800+, 2GB ram, asus a8r-mvp oraz Radek X1900XTX) i na nowym gram normalnie bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze starszy sprzęt - AMD A64 3000+, GF7600GT, 1 GB RAM (400 MhZ) i mam 30 FPSów. Z początku były drobne problemy, ale instalacja najnowszych sterowników je rozwiązała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja też nie narzekam na tą wspaniałą gierkę, w zasadzie to gram na maksymalnych detalach i nigdy mi się gra nie przycięła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za info i rady .Faktycznie cała masa ludzi ma z tą grą problemy

http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=586697 proponuje wpierw tutaj zajrzeć

Dann , faktycznie możesz mieć racje z tym SLI .W tym poście gość też zaradził, żeby je wyłączyć

Mam WIELKĄ nadzieję ,że GoW nie będzie taki zabugowany.W końcu, to ten sam engine

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 08:22, Lak5 napisał:

>
Ja też nie narzekam na tą wspaniałą gierkę, w zasadzie to gram na maksymalnych detalach i nigdy
mi się gra nie przycięła .



Niestety ,ale UT3 swoim poprzednikom do pięt nie dorasta ;/ . Jedynie to wymiata grafiką , z samym gameplay''em to już kapkę gorzej

A ilość bugów jest dość potężna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reklamacja dotycząca świątecznego zamówienia

* Unreal Tournament 3 Edycja Specjalna
- płyta z bonusowymi materiałami nie była poprawnie zamocowana w pudełko przez co podczas wszystkich transportów została porysowana, materiały na niej zawarte nie są możliwe do odczytu.
Proszę o natychmiastową wymianę dysku DVD


Czy inni mieli podobne przypadki z płytami w tym metalowym pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 11:53, IzKaDeXteR napisał:

reklamacja dotycząca świątecznego zamówienia

* Unreal Tournament 3 Edycja Specjalna
- płyta z bonusowymi materiałami nie była poprawnie zamocowana w pudełko przez co podczas wszystkich
transportów została porysowana, materiały na niej zawarte nie są możliwe do odczytu.
Proszę o natychmiastową wymianę dysku DVD

Czy inni mieli podobne przypadki z płytami w tym metalowym pudełku?


Ja dostalem w ogole uszkodzone (powyginane,powgniatane) pudełko które nie chciało się nawet otwierać.
Trochę musiałem je "sam" postukać żeby się nadawało (względnie) do użytku.
Co do płyt to o ile bonus dvd się trzymało dobrze w pudelku o tyle płyta z grą latała i jest bardzo porysowana.
Na szczęście da się tą płytę odczytać.

Z tego co mi wiadomo to dużo osób ma problemy ze zwalonym pudełkiem z edycji specjalnej:/

Dzwoniłem do dok''u i dowiedziałem się że reklamacja może zająć nawet 3 tygodnie, doszedłem więc do wniosku że dam sobie siana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 12:53, IzKaDeXteR napisał:

Ja wolałam napisać i poczekam. Nie odpuszczę im bo na coraz więcej by sobie już pozwalali
Za dużą kasę mam bardzoooo ogromne wymagania


Nie no jak coś nie dziala to jasne że reklamować trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 09:49, Vermintide napisał:

Dzięki Panowie za info i rady .Faktycznie cała masa ludzi ma z tą grą problemy

http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=586697 proponuje wpierw tutaj zajrzeć

Dann , faktycznie możesz mieć racje z tym SLI .W tym poście gość też zaradził, żeby je wyłączyć

Mam WIELKĄ nadzieję ,że GoW nie będzie taki zabugowany.W końcu, to ten sam engine

Pozdrawiam :)



Hahahahaha, pobożne życzenia. taki sam GNIOT kolego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 13:07, IzKaDeXteR napisał:

> Dzięki Panowie za info i rady .Faktycznie cała masa ludzi ma z tą grą problemy
>
> http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=586697 proponuje wpierw tutaj zajrzeć

>
> Dann , faktycznie możesz mieć racje z tym SLI .W tym poście gość też zaradził, żeby je
wyłączyć
>
> Mam WIELKĄ nadzieję ,że GoW nie będzie taki zabugowany.W końcu, to ten sam engine
>
> Pozdrawiam :)


Hahahahaha, pobożne życzenia. taki sam GNIOT kolego !


W GoW nie grałem, ale na pewno jest więcej zbugowany niż UT3, 2 kolegów ma tą grę i co chwila im znikają tekstury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 13:54, Dark Side PL napisał:

> > Dzięki Panowie za info i rady .Faktycznie cała masa ludzi ma z tą grą problemy
> >
> > http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=586697 proponuje wpierw tutaj zajrzeć

>
> >
> > Dann , faktycznie możesz mieć racje z tym SLI .W tym poście gość też zaradził, żeby
je
> wyłączyć
> >
> > Mam WIELKĄ nadzieję ,że GoW nie będzie taki zabugowany.W końcu, to ten sam engine

> >
> > Pozdrawiam :)
>
>
> Hahahahaha, pobożne życzenia. taki sam GNIOT kolego !
>

W GoW nie grałem, ale na pewno jest więcej zbugowany niż UT3, 2 kolegów ma tą grę i co chwila
im znikają tekstury...

ja posiadam obie gry i działają bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 20.12.2007 o 13:07, IzKaDeXteR napisał:

Hahahahaha, pobożne życzenia. taki sam GNIOT kolego !


Cholera , troszkę mnie przeraziłeś teraz!! :P:P
U kumpla na x360 gra się w to po prostu cud, miód i orzeszki ,ale jak na kompie mają być takie jaja , to nie wiem czy zakupie GoW

Ciekawe jest to ,że CDP już zrobiło na forum wątek pomocy technicznej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować