Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2008 o 21:36, Matrusek napisał:

Tak czytam i czytam ten temat i sie zastanawiam na ta gra... Czy ktos jest wstanie zebrac
wszystkie plusy i minusy do kupy i uswiadomic mi jak UT3 jest wspaniala gra czy tez nie
? Bo waham sie nad dwoma grami, a fundusze nie pozwolaja na wiecej niz jeden tytul...


Ciężko jest zebrać wszystkie plusy i minusy. Każdemu co innego w tej grze pasuje i nie pasuje. A może powiedz pomiędzy jakimi dwoma gierkami się wahasz to wtedy łatwiej będzie je porównać??

PS. Po raz kolejny piszę i będę pisał/mówił - nie żałuję żadnej złotówki na tą grę wydaną (a kupiłem ES także trochę mnie to wyniosło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dobrą rekomendacją będzie to, że w żadnym wypadku nie można mnie nazwać fanem strzelanin, a jednak jaram się tą grą bardzo mocno.Dynamika, dynamika,dynamika.Do tego ciekawe mapy i bronie, polecam ,jeśli lubi ktoś strzelaniny science-fiction, do tego z takimi świetnie zaprojektowanymi mapami.Grywalność i emocje są naprawde duże, a gra działa płynnie na sprzęcie z 512 ramu i jednordzeniowcu mimo bardzo dobrej grafiki.Ale najpierw ściągnij demo, załąćz sobie mapę Heat Ray i spróbuj rozwalić Dark Walkera.Aha, nie trać czasu na zachwyt, bo rozwala w sekunde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem z UT 3..
mianowicie :
gra sie uruchamia.... wszystko ok..
podczas grania .. w pierwszych minutach meczu... gra nagle zamiera.... jakby sie zawiesiła po 7 s robi sie czarny ekran... a potem wraca muzyka... i na nowo gram... za jakis czas... znowu to samo... i tak z 2-3 razy... az do momętu az kompletnie nie odpowiada... :/
mam 3200+ , 768 DDR, + 9600 XT sterowniki OMEGA coś tam... mam je wgrane jakies juz od pół roku czy coś...

myśle ze to wina driverów... jesli tak mozecie mi podac www gdzie moge sciągnać drivery .. bo coś mi sie wydaje ze były specjalne drivery do UT 3.. ale nie jestem pewiem....

i jeszcze jedno... moge po prostu ściąganć nowe i.. zainstalowac a przy instalacjii podac ze ma po prostu nadpisywac drivery czy musze je wpierw usunąć ?
- jest do tego jakiś program aby usunac drivery ?
ok czekam na szybką odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 11:40, Chester001 napisał:

i jeszcze jedno... moge po prostu ściąganć nowe i.. zainstalowac a przy instalacjii podac
ze ma po prostu nadpisywac drivery czy musze je wpierw usunąć ?
- jest do tego jakiś program aby usunac drivery ?
ok czekam na szybką odpowiedz :)


Uuu... pół roku... tjaa, to mogą być drivery. ;) Co prawda z tymi specjalnymi sterownikami dla UTeka to troszkę przesadziłeś, ale zacznij właśnie od upatchowania gry i wymiany sterowników.

Tutaj masz link do specjalnego topica na ten temat:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=16068
Pierwszy post, ten przyklejony na górze, dokładnie wszystko opisuje co trzeba zrobić, żeby sobie ładnie i grzecznie wymienić stery... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 11:40, Chester001 napisał:

hej mam problem z UT 3..
mianowicie :
gra sie uruchamia.... wszystko ok..
podczas grania .. w pierwszych minutach meczu... gra nagle zamiera.... jakby sie zawiesiła
po 7 s robi sie czarny ekran... a potem wraca muzyka... i na nowo gram... za jakis czas...
znowu to samo... i tak z 2-3 razy... az do momętu az kompletnie nie odpowiada... :/
mam 3200+ , 768 DDR, + 9600 XT sterowniki OMEGA coś tam... mam je wgrane jakies juz od
pół roku czy coś...

myśle ze to wina driverów... jesli tak mozecie mi podac www gdzie moge sciągnać drivery
.. bo coś mi sie wydaje ze były specjalne drivery do UT 3.. ale nie jestem pewiem....

i jeszcze jedno... moge po prostu ściąganć nowe i.. zainstalowac a przy instalacjii podac
ze ma po prostu nadpisywac drivery czy musze je wpierw usunąć ?
- jest do tego jakiś program aby usunac drivery ?
ok czekam na szybką odpowiedz :)


Spróbuj:
1. zainstalować najnowsze sterowniki od grafiki (nie wiem jakie teraz są najnowsze)
2. zainstaluj patcha (teraz najnowszy jest oznaczony symbolem 2 - http://utforums.epicgames.com/showthread.php?t=603779)
Jeżeli nadal będziesz miał problemy to napisz-postaram sie coś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zablokowania UT na hasło lub blokady logowania z UT na kompie?? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:04, MasterHeroes napisał:

Czy jest możliwość zablokowania UT na hasło lub blokady logowania z UT na kompie?? Proszę
o szybką odpowiedź.


No pewnie przecież w menu masz taką opcję, że musisz się zalogować, żeby Ci zapisywało postępy w singlu i żebyś mógł grać po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:07, YahooPL napisał:

> Czy jest możliwość zablokowania UT na hasło lub blokady logowania z UT na kompie??
Proszę
> o szybką odpowiedź.

No pewnie przecież w menu masz taką opcję, że musisz się zalogować, żeby Ci zapisywało
postępy w singlu i żebyś mógł grać po sieci.


Nie ma takiej opcji -.-. Jak ją znalazłeś to pokaż screena gdzie ona jest bo ja jej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafiką w menu i w grze. Wszystko jest rozmazane. Co mam robić.
To mój komp:
procek 3.0
ram 2GB
grafika GeForce 8500 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:13, MasterHeroes napisał:

Nie ma takiej opcji -.-. Jak ją znalazłeś to pokaż screena gdzie ona jest bo ja jej nie
mam.


Nie wiem jakim cudem tego nie masz ale jak włączysz grę to Twoim oczom powinno się ukazać takie okno :)

songohanssj2 ---> Może jakieś bliższe informacje ?
No juz lepiej. Wydaje mi się, że sterowniki do karty graficznej załatwią sprawę...

20080225172724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:28, YahooPL napisał:

songohanssj2 ---> Może jakieś bliższe informacje ?
No juz lepiej. Wydaje mi się, że sterowniki do karty graficznej załatwią sprawę...

Tak właśnie jest u mnie jak na tym screenie. Dasz mi linka gdzie będę mógłbym pobrać sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:32, songohanssj2 napisał:

Tak właśnie jest u mnie jak na tym screenie. Dasz mi linka gdzie będę mógłbym pobrać
sterowniki.


Ale tak jak na tym screenie to jest normalnie i nie jest to żaden błąd :)

Ale jak chcesz to tutaj masz stery do Twojego modelu. Zakładam, że masz Windowsa XP:
http://www.nvidia.pl/object/winxp_169.21_whql_pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dać screena z gry bo nie wiem jak powinna wyglądać grafika na wysokim poziomie.
Dzięki za link i dobre rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:48, songohanssj2 napisał:

Mógłbyś dać screena z gry bo nie wiem jak powinna wyglądać grafika na wysokim poziomie.


No to masz z mojej ulubionej mapy "Deck" :)

Dnia 25.02.2008 o 17:48, songohanssj2 napisał:

Dzięki za link i dobre rady:)


Nie ma za co ...

20080225181023

20080225181106

20080225181151

20080225181217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy byłem zarejestrowany w grze i mój komputer przejdzie format będę mógł się normalnie zalogować?? Czy od nowa rejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 20:01, songohanssj2 napisał:

Czy gdy byłem zarejestrowany w grze i mój komputer przejdzie format będę mógł się normalnie
zalogować?? Czy od nowa rejestrować.


Raczej tak. Tylko musisz pamiętać login i hasło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:23, songohanssj2 napisał:

Mam problem z grafiką w menu i w grze. Wszystko jest rozmazane. Co mam robić.
To mój komp:
procek 3.0
ram 2GB
grafika GeForce 8500 GT



Wejdź na ustawienia, grafika, zaawansowane i zwiększ powierzchnię ekranu (obszar poddawany renderingowi) do 100.Ja miałem na 50 na początku i nic nie było widać , gra wyglądała jak wolfenstein 3D z przed ....wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 20:14, don-manfredo napisał:

Trochę zmieniając wam temat-chyba zapomniałeś, że mieliśmy pograć 1v1. Podaj swój logi
z UT3 to wyśle Ci zaproszenie i jakoś się zgadamy co dalej.

Zobacz na screen parę postów wyżej tam jest login.

Erykknesz Mam ustawione na 100. YahooPL napisał że menu jest takie zamazane. Ty też takie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować