Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.0.3 do Diablo III ma wyrównać szanse na zdobycie przedmiotów

20 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Gracze nie będą już musieli rozbijać waz czy wykorzystywać Tyraela do walki z przeciwnikami do utraty przyjemności w III/IV akcie Inferno, by zdobyć najlepsze przedmioty w grze. Będą one teraz wypadać w różnych miejscach.

Przeczytaj cały tekst "Patch 1.0.3 do Diablo III ma wyrównać szanse na zdobycie przedmiotów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 16:17, detreth napisał:

kilkanascie lat w produkcji a i tak beda patchowac oczywiste bledy przez nastepne kilkanascie
lat, brawo


1. Matematyka na poziomie podstawowki - 6 lat to nie kilkanascie. Doucz sie.
2. Wazne zeby tylko ponazekac co ? Niewazne czy robia patche, czy nie... Jakie to "polackie"... Ogarnij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 16:47, leszeq napisał:

1. Matematyka na poziomie podstawowki - 6 lat to nie kilkanascie. Doucz sie.
2. Wazne zeby tylko ponazekac co ? Niewazne czy robia patche, czy nie... Jakie to "polackie"...
Ogarnij sie.


Natomiast Twoja polszczyzna na poziomie przedszkola "ponaŻekac" tragedia. I co to znaczy "polackie"? Zabawne slowotwórstwo. Zgadzam się z pierwszym postem, z reszta sama gra jest niezłą porażką ale dzieci na tym portalu ją uwielbiają. Szczególnie polską wersję, która wali kwejkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, bo teraz np ja skoończyłem Hell, w 1 akcie Inferno jestem na 1 hit nawet dla niebieskich potworów i nie ma skąd nabrać lepszych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 16:57, Radielek napisał:

Natomiast Twoja polszczyzna na poziomie przedszkola "ponaŻekac" tragedia. I co to znaczy
"polackie"? Zabawne slowotwórstwo. Zgadzam się z pierwszym postem, z reszta sama gra
jest niezłą porażką ale dzieci na tym portalu ją uwielbiają.

A jak mam 20 lat i podoba mi się Diablo 3 to znaczy że coś ze mną nie tak i że jestem zbyt dziecinny? ;(

Co do newsa zaś - miło że ten patch będzie. Jasne, te rzeczy powinny być od początku...ale co innego wewnętrzne testy a co innego miliony graczy. Wiele tytułów w ogóle zresztą nie ma wsparcia po premierze, legendarne Diablo 2 też początkowo zbierało tony niepochlebnych opinii i było niegrywalne na innym niż jedyny-słuszny-build (nadal tak zresztą jest ^_^). Więc ja osobiście jakoś nie widzę nic złego w tym że tytuły Blizza są poprawiane cały czas a nie na zasadzie "sprzedaj i zapomnij".

@ Revan91
Ale akurat I aktu to nie nerfią bo nie jest jakoś szczególnie...trudny. A w porównaniu do drugiego to po prostu sielanka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh... do tej pory nie udało mi sie zdobyc swojego egzemplarza. Gralem jedynie w starter i jak czytam wiadomosci na temat tej gry zastanawiam sie czy napewno ja kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 18:21, Rizzan napisał:

Nie patchują gry po premierze - źle. Patchują po premierze - źle. Trudno dogodzić graczom
w tych czasach.


Ja bym osób, które narzekają dla narzekania, nawet graczami nie nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech naprawiają, ludzie dają 200zł gdzie dla większości pewnie to duża sumka.
Ja jestem zły bo wymaga online, a mieszkam na wsi, więc nici z normalnego internetu, ale chociaż nie muszę kupować, dlatego zakupię Torchlight 2 , bardzo dobra alternatywa, ma być offline i zapowiada się super i jak dla mnie na równi z Diablo.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym patchu dodatkowo spadnie znaczenie głównych bossów. Zamiast tego mogli by np. dodatkowo zwiększyć szansę na legendarny drop z nich. W końcu gra nie powinna się ograniczać tylko do zabijania elit, ale ubijania w następstwie tych "wielkich złych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten patch to jakiś żart. Najpiew zapowiadali, super trudną grę, że ich celem jest aby inferno osiągneło jedynie najzagorzalśi fani, a teraz zmniejszają poziom trudności. Tekst o tym, że te trochę % obrażeń więcej zniechęca do gry zespołowej to śmiech na sali. Zmiane 3 gemów na 2 można uznać za neutralną. Ceny gemów spadną szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość zmian na plus - ale ta ze zwiększeniem kosztu napraw to jakaś kpina: na chwilę obecną DH pada na strzała niezależnie co go trafi - zwykły trash, elita czy czempion. Będąc "żółtym" płacę >10k za naprawy - teraz będę za to samo płacił 40-60k? To naprawdę moooooocno niesmaczny żart, bo granie DH, gdzie jeden błąd równa się śmierć, będzie teraz totalnie nieopłacalna - Barbem na Inferno żadna paczka elit na chwilę obecną nie stanowi dla mnie problemu, a trash może mnie próbować bić do woli i nic się nie dzieje - dobrze, że go mam już na Inferno, bo to on teraz będzie postacią do farmienia ze względu na swą niezwykle niską śmiertelność na najwyższym poziomie trudności. ;)

@lRayl - super trudna? Jestem za, ale jest jedno "ale"... tylko wtedy, gdy trudność wymaga od Ciebie wykazania się znajomością klasy, stosowania jakichś konkretnych taktyk, a nie ogranicza się JEDYNIE do farta - piszę oczywiście z perspektywy grania jako DH. Gdybym chciał mojego DH ubrać tak, aby nie był na hita to musiałbym wydać około 50mln kasy, bo sprzęt z resist +all Elemental oraz Dex kosztuje krocie!! Samo podnoszenie HP nic Ci nie da, bo zwykły trash w III akcie BAZOWYM atakiem zadaje 200k obrażeń!! A ponoć 250k HP to hard cap jeśli chodzi o ten element! Ergo: mając 250k HP i tak jesteś na max 2 strzały - trudność? Raczej ciągła irytacja - tym bardziej, że jak pisałem wyżej: po wejściu Barbem na Inferno nie padam prawie wcale - dowolny układ skilli u elit to żaden problem, trash może mnie bić ile chce, a ja będę się po prostu śmiał... DH jestem teraz tuż przed walką z Iskatu i... BOJĘ się tam wejść, żeby nie padać co chwila, bo głupie cienie mające nieco ponad 10k HP i tak zjedzą mnie na jednego strzała, a jest ich tam mnóstwo + Iskatu pojawia się dopiero po ubiciu ich w jakiejś tam ilości!!!! Nie mam złego sprzętu: kusza >1.1k dmg, prawie 1600 Dex, >100k DPS z Sharpshooterem, najlepszy hełm dla DH, ale to niczego nie zmienia - poziom trudności Inferno nie sprawdza Twoich umiejętności tylko musisz cały czas liczyć na szczęście: tak przy losowaniu umiejętności u elit/chempionów czy przy dropie. Z aktualnym SSem naprawdę nie wiem czy uda mi się przejść dalej. :/ Już walka z Azmodanem na Inferno jest mocno nie fair, bo jak puszcza te rozchodzące się kręgi to robi to często tuż pod stopami postaci - nie da się nawet użyć SS, bo pojawienie się kręgu = natychmiastowa śmierć - nawet jeśli jakimś cudem uda się jednak użyć SS to... nie zdążysz wybiec z kółka, bo rozszerza sie ono dużo szybciej niż na niższych poziomach i SS po prostu się skończy... Nerf >I aktu musi nastąpić niezależnie od czegokolwiek - ponoć testerzy twierdzili, że Inferno jest zbyt trudne, a Blizz mimo tych głosów zwiększył jego trudność przed wydaniem gry... Jestem zagorzałym fanem, jestem graczem starej daty dla którego oldschool i trudne gry to jest to, ale po dojściu do Inferno DH miałem ochotę nigdy więcej do D3 nie wracać, bo nie lubię jak robi się ze mnie debila w tak ordynarny sposób jak robi to Blizz na "najwyższym" poziomie trudności...

Super spraw z obiniżeniem kosztu ulepszania kowala oraz jubilera - ale TYLKO dla nowych graczy lub tych, którzy ten element do tej pory olewali: w tym przypadku czuję się mocno pokrzywdzony, bo nie dość, że wymaksowałem ich za poprzednie kwoty to nadal nie mam achików z nimi związanych + tak naprawdę ich usługi (w szczególności kowala) są nieadekwatne do poniesionych kosztów! Zmiana kosztów tworzenia gemów do 8 poziomu stanowczo in plus - była w dwójce kostka i wszyscy byli zadowoleni - teraz nie dość, że traci się czas, aby dojść do jubilera (nie w każdym mieście jest dość blisko punktu startu - w szczególności w I akcie) to jeszcze płaci jak za zboże, żeby stworzył nam lepszy kamyczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dopiero po wydaniu patcha 1.0.3 przedmioty legendarne staną się dużo lepsze od niebieskich

^^ No wreszcie, bo to co jest teraz to kpina. Żeby złote przedmioty były gorsze od niebieskich czy żółtych, nie tak to powinno wyglądać. Dobrze jednak, że utyskiwania na forach coś dały i Blizz wycofuje się z niektórych faili.

Tylko ciekawe co na to blizzboye ? Bo jak człowiek, delikatnie tylko napomknął, że "legendarne to legendarne i powinny coś sobą reprezentować" to zaraz wyskakiwali "Nie znas się Blizz wie lepiej", "tak miało być", "wspaniały balans", etc. ;-) No to ciekawe co teraz powiedzą, bo coś nagle zamilkli ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 08:26, Lordpilot napisał:

/ciach/

Tu akurat się cieszę ale i nie do końca, bo jakiś czas temu wypadł mi Andariel`s Visage, który w tej wersji jaką aktualnie posiadam będzie miał gorsze staty... Oby przynajmniej nowa wersja legendarnych broni była naprawdę lepsza - dzięki temu ceny aktualnych wersji spadną znacząco, a co niektóre można i w aktualnej wersji wziąć dla altów. ;)
EDIT
I jeszcze wracając do kosztu napraw: czy Wam też się niekiedy zdarza, że umieracie bez wyraźnej przyczyny? Bywa, że idąc sobie po prostu postać pada i pojawia się komunikat: [Tu wstaw swoją ksywę] was slain. W momencie, gdy zabija nas cokolwiek pojawia się info: [Tu wstaw swoją ksywę] was slain by [nazwa potwora lub efektu] - trochę dziwna sprawa tym bardziej jeśli koszt naprawy ma być aż tak podniesiony. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie zmiany bez resetu o kant można rozbić.

Za dużo ludzi wykorzystało bugi i niedociągnięcia by spaść sobie postać. Poza tym gra już jest masowo atakowana przez farmerów i masy botów, które szybko zaleją ah.

Najgorszy jest gear check, jak w WoW''ie tylko, że nudniej i to znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 16:57, Radielek napisał:

Natomiast Twoja polszczyzna na poziomie przedszkola "ponaŻekac" tragedia. I co to znaczy
"polackie"? Zabawne slowotwórstwo. Zgadzam się z pierwszym postem, z reszta sama gra
jest niezłą porażką ale dzieci na tym portalu ją uwielbiają. Szczególnie polską wersję,
która wali kwejkiem :/

Matko. Jeden drugiego poucza xD
A co do "polactwa" /"polaczków". Nie mów mi, że nie słyszałeś takiego wyrazu ?? :) hmmmm.
Przeca to nawet książka pod taka nazwą jest. [Przeczytać również warto] Bo co jak co opisuje wiele o nas jako narodzie itp itd.
http://merlin.pl/Polactwo_Rafal-A-Ziemkiewicz/browse/product/1,378303.html

A co do tematu.
Powiem krótko.

W końcu ktoś tam pomyślał, albo Blizzard zareagował na flamey na ich forach. Bez wątpienia jedno z dwóch albo dwa z dwóch ^_^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować